Obytné kontejnery zajistí dočasný příbytek nejen na stavbách

Na staveništích, zejména když se bavíme o rozsáhlejších stavbách, je třeba zajistit důstojný příbytek všem dělníkům, stavitelům a dalším pracovníkům. Nejideálnější je v takové situaci využít obytné kontejnery od české společnosti WAREX, které jsou prostorné, dobře izolované a pro krátkodobý pobyt naprosto dostačující.

Výroba obytných kontejnerů

Kontejnery jsou tepelně izolované, ventilované a zcela bezpečné

Obytné kontejnery musí splňovat několik důležitých a základních požadavků. Je zcela nezbytné, aby byly vyrobeny z kvalitních materiálů, aby byly plně bezpečné, vhodně vytápěné, případně chlazené, a aby v nich byla zajištěna dostatečná výměna vzduchu. Společnost WAREX, která je na obytné kontejnery naprostým odborníkem, to vše moc dobře ví. Právě proto vám může poskytnout kvalitní kontejnery, které budou představovat na vaší stavbě jisté zázemí pro všechny pracující.

Obytné kontejnery


Vlastní vývoj, výzkum i výroba

Nespornou výhodou společnosti WAREX je to, že se podílí nikoliv pouze na prodeji a distribuci kontejnerů, nýbrž na všem, co souvisí s jejich výzkumem, vývojem i samotnou výrobou. Firma využívá svých více než dvacetiletých zkušeností na to, aby pro své klienty vyrobila plně vyhovující kontejnery. Výrobní závody se nacházejí v České republice, a to konkrétně v Javorníku a Jeseníku. Při výrobě jsou použity pouze prověřené a zcela bezpečné materiály.

Řady WAREX STANDART a WAREX COMFORT


Vhodné na stavby i vojenské mise

Obytné kontejnery nachází své uplatnění zejména na staveništích. Užitečné budou ale i na vojenských misích, nebo třeba v rámci ubytovacích prostor či sociálních bytů.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.warex.cz

Vydáno 30.03.2017
263 Zhlédnutí
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA WAREX spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
WAREX spol. s r.o.
warex.cz
Adresa

Adresa

Bernartická 527
Javorník 790 70

info@warex.cz
+420 724 880 818


Najdete nás také zde:

ARES
captcha