Mobilní telefony za internetové ceny - kvalitní mobily a příslušenství, výprodej

ATC MOBILE Mobilní telefony a příslušenství

Mobilní telefony za internetové ceny - kvalitní mobily a příslušenství, výprodej

ATC MOBILE
Mobilní telefony a příslušenství
Mobilní telefony a příslušenství v kamenné prodejně za internetové eshopové ceny

Zajišťujeme profesionální přístup a také kvalitní produkty vždy se stoprocentní garancí. Vždy vystavujeme daňové doklady, v případě problémů vracíme peníze, snažíme se dodržovat zákonné předpisy, takže je u nás možnost i řešení reklamací či odstoupení od smlouvy, ale máme také odborně vyškolené pracovníky, kteří vám provedou i pozáruční servis.

Mobilní telefony a příslušenství

Hledáte nejlepší telefon nebo tablet za rozumnou cenu?

Snažíme se udržet opravdu dobrou kvalitu všech výrobků, se kterými máme co dočinění. Vybíráme si jenom to nejlepší, což vám posléze poskytujeme, také proto můžeme garantovat 100% záruku na jakýkoliv výrobek, který je určený pro český trh. Pokaždé dáváme daňový doklad a máte u nás i servis a nadstandardní služby. Velice rádi poradíme a poskytneme i technické zázemní. Náš sortiment je opravdu široký.

Produkty a zboží, které najdete na internetu v našem eshopu


Nízké ceny vždy zaručujeme

Vždy se snažíme udržet ceny co nejnižší ať se jedná o konkrétní typy a značky telefonů nebo tabletu. Neustále sháníme nové doplňky a originální zboží, které najdete jenom u nás. Ucelený sortiment zboží ve vysoké kvalitě a za rozumnou cenu, to je heslo, kterým se snažíme řídit.

Navštivte nás v naší specializované prodejně


Prodejna kompletního sortimentu

Pokud k nám zavítáte prvně, pak jistě neprohloupíte, protože my vám poradíme s výběrem značky, případně typu ať už telefonu nebo jiného zařízení. Samozřejmě vám jej zprovozníme, nastavíme, převedeme veškerá data, připojíme k hands free sadě, k PC a mnoho dalšího. Tyto služby vykonáváme pro zdarma, abyste u nás mohli být spokojení.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.atcmobile.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Mobilní telefony a tablety vám nejen prodáme, ale naučíme vás s nimi i pracovat

Mobilní telefony a tablety vám nejen prodáme, ale naučíme vás s nimi i pracovat

Přestože to tak možná na první pohled nevypadá, nákup toho správného chytrého telefonu tak, aby nám skutečně vyhovoval, může být někdy srovnatelně složitý, jako třeba výběr nového auta. Mobilní telefony, tablety a další elektroniku často nakupujeme na internetu tak trochu na slepo a jakmile nám zázračná krabička dorazí domů, mnohdy v základním nastavení tápeme. Online prodejce ATC MOBILE však zastává filozofii nové doby – mobilní telefony a tablety nejen úspěšně prodáváme, ale zákazníky v moravskoslezském regionu s nimi také učíme pracovat. A věřte, že těch pár desítek minut strávených se specialistou nad vašim novým chytrým telefonem se vám mnohonásobně vrátí.

Vydáno 21.04.2015
Pouze férové jednání a odborný přístup

Pouze férové jednání a odborný přístup

Mobilní telefon je dnes natolik běžnou součástí našeho vybavení, že se spíše divíme, pokud ho někdo nevlastní. My ostatní chceme mít co nejkvalitnější a od solidní firmy. Jen tak máme zaručeno, že s ním budeme maximálně spokojeni. A to i v případě poruchy.

Vydáno 04.06.2018
Servis mobilních telefonů odborně a rychle

Servis mobilních telefonů odborně a rychle

Rozbil se vám starý telefon? Nebo ten nový neumíte ovládat? Obraťte se na společnost ATC Mobile. Více než 12 let vám nabízíme profesionální záruční i pozáruční servis mobilních telefonů. Postaráme se o opravy, zálohování dat i správné nastavení telefonu.

Vydáno 13.04.2016Vydáno 30.03.2017
820 Zhlédnutí
Topováno 17.09.2020

Prodej a servis mobilních telefonů

Prodej a servis mobilních telefonů

Mobilní telefony dotykové, tlačítkové, dualSIM, mobily pro seniory – prodej a servis

Mobilní telefony pro firmy

Mobilní telefony pro firmy

Služební mobilní telefony včetně uvedení do provozu, zaškolení, servisu

Příslušenství k mobilním telefonům

Příslušenství k mobilním telefonům

Příslušenství k mobilním telefonům – kryty, pouzdra, fólie na displej, sluchátka