ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o.Proč byste měli chtít zemní protlaky od nás?

Pomocí této technologie se dá stavební zakázka s inženýrskými sítěmi realizovat právě díky protlakům a podvrtům. Provádíme přesnou a konkrétní kalkulaci zdarma. Výkop je ihned zajištěný pomocí vsouvání trubek. Rychlost výkopu je tak deset metrů za hodinu, to všechno umí právě přístroj Grundomat.

Zemní protlaky, podvrty pod silnicí

Bez výkopové metody, díky přístroji Grundomat

Mnoho spokojených zákazníků jistě svědčí o tom, že naše služby jsou kompletní a také profesionální. Při této metodě například odpadají vysoké náklady na výkopy, neomezíte tím žádný provoz, okamžitě zabezpečíte výkop, ale jsou zde také faktory, jakými je i rychlost nebo přesnost provedených protlaků, kterou si zákazníci velice cenní.

Zde najdete konkrétních 10 důvodů proč chtít zemní protlaky od nás


Předem domluveno, posléze zaplaceno

Vždy vám zaručíme, že zaplatíte pouze tolik, kolik se dohodneme. Vždy se jedná o odsouhlasenou cenu. Tu vám můžeme odhadnout dopředu při kalkulaci, kterou provádíme zdarma. Složité budování inženýrských sítí, například ve velkých městech, kde si nemůžeme dovolit obrovské výkopové práce, už bude navždy pouhou banalitou, pokud si vyberete ty správné prostředky k jejich konečnému vyhotovení.

Více informací čtěte na našich stránkách


Spolehněte se na profesionální zařízení

Informovat nás můžete kdykoliv. Zemním protlakům se věnujeme už delší dobu profesionálně. Máme pro vás přichystané také nové systémy a skvělou hlavu kladiva, která má menší zpětný náraz a díky tomu je snazší překopávání špičkového odporu. Jistě však oceníte i jiné faktory.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.zemni-protlaky-grundomat.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků

Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků

Zemní protlaky nám přináší mnohé výhody. Díky tomuto způsobu nemusíme kopat hluboko do země, vyvážet veškerou zeminu na hromady a navíc ji opětovně navážet. Tato metoda je zdlouhavá a opravdu náročná na prostor a také na veškerý další servis, práce a finance. Jenomže složitým úkolům je teď konec, protože přichází společnost ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o. a zajistí spolehlivě veškeré zemní protlaky.

Vydáno 18.04.2018
Zemní protlaky - metoda, která ve městech nezpůsobuje komplikace a je šetrná k přírodě

Zemní protlaky - metoda, která ve městech nezpůsobuje komplikace a je šetrná k přírodě

Plánujete realizaci stavby spojenou s budováním inženýrských sítí? V oblastech mimo města lze pro výkopové práce běžně používat bagry, v městech by však podobné práce omezovaly provoz, což často ani není možné - nejen kvůli uzavírkám, které by komplikovaly život řidičům. Řešením mohou být zemní protlaky.

Vydáno 11.04.2016Vydáno 30.03.2017
96 Zhlédnutí
Topováno 12.06.2017