SILNICE.CZ s. r. o.Výstavba a rekonstrukce komunikací, vozovek a silnic všech typů

Silnice najdete nejenom ve městech, mezi městy, ale také v horách či na místech, kde byste je opravdu nečekali. Jejich výstavba a případná rekonstrukce není nic jednoduchého, a proto zajisté oceníte bohaté zkušenosti specialistů v oblasti pozemních staveb. Takovými zkušenostmi oplývá i firma SILNICE.CZ s. r. o., která dokáže splnit jakékoliv přání v oblasti pozemních komunikací.

Výstavba a rekonstrukce komunikací, SILNICE.CZ s. r. o.

Výstavba není jednoduchá, ale přesto musí být kvalitní

Při stavbě nové komunikace si firma SILNICE.CZ s. r. o. počíná maximálně pečlivě. Proto je základem veškerých stavebních činností kompletní analýza. Samotné činnosti jsou rozšířené ještě navíc o velké množství strojů, a to i těch speciálních, jako je zařízení pro recyklaci komunikací, které tato firma jako jedna z mála vlastní a pravidelně využívá. Výstavba komunikací proto zahrnuje jak větší, tak menší silnice, vozovky a komunikace, ale také jejich opravy a recyklace vozovek, která naopak dokáže ušetřit velkou část nákladů na výstavbu nové vozovky.

Stavba a opravy komunikací


I sebemenší trhlinu je nutné precizně opravit

Česká republika je nechvalně známá mizernou kvalitou asfaltových vozovek. Proto je lepší vždy kontaktovat odborníky z firmy SILNICE.CZ s. r. o., kteří mohou zajistit profesionální přístup, a to i při řešení banálních záležitostí v podobě oprav výtluků, pokládky asfaltových emulzí nebo nátěrů komunikací.

Kontaktujte nás


Kompletní služby budou vyhovovat naprosto všem

SILNICE.CZ s. r. o. kromě výstavby vozovek disponuje i linkou pro výrobu emulzí, asfaltu a asfaltobetonových směsí, díky čemuž je spektrum činností této firmy vskutku kompletní a splní očekávání jak menších, tak větších objednavatelů.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.silnice.com


Vydáno 04.04.2017
64 Zhlédnutí
Topováno 13.06.2018