HAGS Praha, s.r.o.
Městský mobiliář obsahuje vybavení pro parky, města i dětská hřiště

Sociální prostranství, jako například parky, promenády, náměstí, dětská hřiště a další, se neobejdou bez kvalitního vybavení, které přispívá pohodovému trávení volného času. Parkový a městský mobiliář HAGS obsahuje všechny nezbytné součásti, které je možné do těchto prostor instalovat.

Městský mobiliář, HAGS Praha, s.r.o.

Vybavení měst a parků moderními doplňky

Parkový a městský mobiliář společnosti HAGS obsahuje parkové i městské lavičky, stojany na kola, odpadkové koše, altány, popelníky, stolky, lavice a další součásti. Na výběr máte z nepřeberného množství různorodých variant, kdy se můžete zaměřit na různé materiály, barevné provedení nebo i cenovou hladinu. Veškeré prvky jsou z hlediska používání bezpečné a navržené tak, aby snesly i náročné venkovní podmínky, zejména vlivy počasí.

Parkový a městský mobiliář


Dětská hřiště HAGS jsou zábavná a bezpečná

Kromě vybavení veřejných prostor v parcích a městech se společnost HAGS zaměřuje taktéž na vybavení dětských hřišť moderními, zábavními, ale hlavně bezpečnými prvky. Vybírat můžete z prvků, jako jsou skluzavky, prolézačky, houpačky, houpadla, dětské domky, pískoviště, kolotoče prolézací okruhy a další doplňky. Dětská hřiště jsou koncipována tak, aby vyhovovala návštěvníkům ve věkovém rozmezí dva až pět let, nebo pět až dvanáct let.

Kontakt pro více informací


Odborné poradenství a realizace

Firma HAGS Vám díky svým bohatým zkušenostem, a hlavně také neuvěřitelně obsáhlému sortimentu může profesionálně poradit, jaké prvky do daného prostranství zvolit. Mohou Vám navrhnout komplexní řešení daného prostoru, samozřejmostí je dodávka jednotlivých součástí a také následná instalace.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.hagspraha.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


HAGS Praha vybuduje dětské hřiště i ve vašem městě

HAGS Praha vybuduje dětské hřiště i ve vašem městě

Rekreační parky, sportovní hřiště i městská zeleň neodmyslitelně patří do každého města. To stejné platí i pro dětská hřiště. Pryč jsou doby, kdy se hřiště pro děti rovnalo jedné lavičce a rozvrzanému kolotoči. Společnost HAGS Praha nabízí moderně vybavené parky pro děti i dospělé. Z naší nabídky si vybere každý. Uděláme i vaše město hezčím!

Vydáno 23.04.2015
Solární nabíječka Energy Street Charge nabije mobilní telefony i tablety stejně rychle jako zásuvka

Solární nabíječka Energy Street Charge nabije mobilní telefony i tablety stejně rychle jako zásuvka

V dnešní době si spousta lidí neumí svůj den bez chytrých telefonů či tabletů ani představit. Nejen, že jsou telefony či tablety klíčové pro práci, ale i celou řadu běžných činností včetně zábavu. Telefon však nabitý nevydrží neomezeně dlouho. Co se mobilních telefonů týče, vývoj technologií jde neustále dopředu, avšak výdrž baterií stále zaostává. Skvělým řešením je solární nabíječka Energy Street Charge.

Vydáno 09.09.2016Vydáno 05.04.2017
53 Zhlédnutí
Topováno 31.07.2017

Dětská hřiště

Dětská hřiště

Dětská hřiště Berliner Seilfabrik a HAGS se skluzavkami, kolotočem, houpačkami, prolézačkami

Solární nabíjecí stanice

Solární nabíjecí stanice

Solární nabíjecí stanice Energy Street Charge k nabití mobilních zařízení

Městský mobiliář

Městský mobiliář

Parkový a městský mobiliář HAGS, Nusser, Concrete Sportanlagen v nejvyšší kvalitě