Zlatnictví Ivančice: výroba originálních šperků i klenotnický a hodinářský servis

Zlatnická dílna Radky Horníčkové v Ivančicích nabízí výjimečné zlaté, stříbrné i ocelové šperky. Vybírat můžete z krásných prstenů, náušnic, přívěšků, souprav či náramků. Originální šperky vyrábíme, ale v nabídce jsou i pečlivě vybrané šperky od našich prověřených dodavatelů. S důvěrou se na nás můžete obrátit také v případě, že si váš šperk žádá úpravu, čištění či opravu. Kromě šperků se zabýváme prodejem hodinek, hodin i budíků a zajišťujeme kompletní hodinářský servis.

Prodej zlatých, stříbrných a ocelových šperků

Výroba stříbrných a zlatých šperků i na zakázku

V naší zavedené zlatnické dílně vznikají jedinečné a výjimečné šperky. Najdete u nás krásné prsteny, náušnice, přívěšky, soupravy a náramky. Můžete vybírat ze šperků zlatých, stříbrných i ocelových. A pokud žádný šperk nebude přesně odpovídat vaší představě, originální šperk vám podle vašeho požadavku vyrobíme. Obrátit se nás můžete také v případě koupě snubních prstenů, na jejichž výrobu se specializujeme.

Zakázková výroba šperků


Široká nabídka klenotnických služeb

Potřebujete zmenšit či zvětšit prsten? Chybí vašemu šperku kamínek? Rádi byste nechali vaše náušnice na počkání opatřit pojistkou? V tom případě k nám co nejdříve zavítejte! Neoddělitelnou součástí našich služeb je klenotnický servis. Zlaté či stříbrné šperky vyčistíme na počkání ultrazvukem. Zabýváme se zlacením, stříbřením i rhodiováním. Zajistíme i další opravy, které vašim poškozeným či opotřebeným šperkům vrátí jejich původní podobu a krásu.


Hodinky a hodinářský servis

Kromě výroby šperků a klenotnických služeb se věnujeme prodeji hodin, hodinek i budíků a jejich servisu. Vybírat můžete ze širokého sortimentu hodinek značek Casio, Secco, Certus, Joalia a Lumír. Ten pravý kousek si u nás najdou milovníci praktických sportovních hodinek, ale i elegantních variant, z nichž některé se mohou stát nepřehlédnutelným šperkem. Všechny hodinky však mají společnou vysokou kvalitu garantovanou svým výrobcem.
Na počkání zajistíme výměnu řemínků i baterií do hodinek. A jste u nás na správném místě i v případě, že vaše hodiny či budík potřebují opravu.


Obchod, kde jste vítáni

Neváhejte a navštivte nás. Najdete nás na autobusovém nádraží na ulici Tomáše Procházky 12 v Ivančicích. Odměňte sebe nebo vyberte výjimečný dárek svému blízkému. S jeho volbou vám ochotně poradíme. Pokud si však nebude úplně jisti, můžete své blízké obdarovat dárkovým poukazem, který vám na požádání vystavíme.

Kde nás najdete?


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zlatnickadilna-hornickova.cz/

Vydáno 04.05.2017
1273 Zhlédnutí
Topováno 01.03.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice

Výroba a prodej zlatých šperků Ivančice
Zlaté šperky patří od nepaměti k těm nejkrásnějším a nejžádanějším. Šperky nejen ze žlutého, ale také z červeného a bílého zlata jsou pořád moderní a oblíbené a díky výrobě na zakázku si můžete nechat vyrobit šperk přímo podle svých představ. Svoje produkty a služby již léta poskytuje Zlatnická ...

Snubní prsteny podle vašich představ

Snubní prsteny podle vašich představ
Tak jako si nevěsta vybírá svatební šaty, tak důležitou roli hrají snubní prsteny. Jejich role bude totiž důležitá nejen v den svatební, ale po celý život. Proto si zaslouží pozornost a výběr podle představ snoubenců. A právě o vaše představy se v tomto směru postará Zlatnická dílna, zlatnictví ...

Výroba a oprava zlatých a stříbrných šperků

Výroba a oprava zlatých a stříbrných šperků
Prsteny, které jsou na běžné nošení, výjimečné nebo luxusní, nosí ženy opravdu rády. Vybírají si podle svého vkusu a také stylu. Ještě raději je však dostávají jako dárek, který pokaždé moc potěší. Snubní prsteny mají svůj specifický význam a mají podněcovat naši lásku a také jsou symbolem ...
PODSTRÁNKY

Zlatnictví

Zlatnictví
Zakázková výroba zlatých šperků s pravými kameny, zirkony, brilianty, opravy a čištění zlata

Snubní prsteny

Snubní prsteny
Zlaté snubní prsteny se zirkonem či briliantem, briliantové zásnubní prstýnky

Ocelové šperky, hodinky

Ocelové šperky, hodinky
Šperky z chirurgické oceli, hodinky klasické i designové, hodiny a budíky
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zlatnická dílna Radka Horníčková
WEBOVÁ STRÁNKA
Zlatnická dílna
www.zlatnickadilna-hornickova.cz
Adresa

Adresa

Tomáše Procházky 12
Ivančice 664 91

radkahornickova1@seznam.cz
+420 546 434 084


Najdete nás také zde:

FacebookInstagramARES
captcha