SlimbeeZatočte s nadváhou! Zdravé hubnutí vám zajistí dietní poradna Slimbee

Hektický životní styl, ne zrovna ideální stravovací návyky a další faktory mají často za následek nadváhu či obezitu. V České republice se s tímto problémem potýká více než polovina dospělých. Patříte mezi ně? Zkoušíte různé diety a produkty na hubnutí, ale pořád se vám nedaří trvale zhubnout? Nebo ani nevíte, jak s hubnutím začít? Pomůže vám dietní poradna Slimbee.

Zdravé hubnutí vám zajistí kvalitní výrobky od Slimbee

Ketogenní dieta PROTIFAST

Zdravé hubnutí vám zajistí například proteinová dieta PROTIFAST patřící do skupiny ketogenních diet. Na e-shopu najdete nejrůznější produkty na hubnutí PROTIFAST s vysokým obsahem bílkovin a objednat si můžete také sestavení jídelníčku na míru. Dieta zahrnuje změnu výživy podle doporučení odborníka a také celkovou změnu výživy a životního stylu.

Proteinová dieta, také známá jako bílkovinná dieta funguje na principu příjmu vysokého množství bílkovin z kvalitních zdrojů se sníženým příjmem sacharidů. Díky tomu začne tělo energii čerpat z vlastního zásobního tuku. Proteinová dieta PROTIFAST vám tak zajistí účinné a hlavně zdravé hubnutí.

Jídla a nápoje pro zdravé hubnutí


Slimbee: zdravé hubnutí

Naše dietní poradna je součástí zdravotnického centra Mephacentrum a.s. a za deset let fungování jsme pomohli už více než dvěma tisícům klientů. Základem našeho úspěchu je idea, že každý klient má svá specifika, ke kterým je potřeba přistupovat s odbornými znalostmi, což zajišťuje profesionální výživový poradce. Nově provozujeme e-shop, který vám může naše služby poskytnout v pohodlí vašeho domova.

E-shop: produkty na hubnutíVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.slimbee.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Trápíte se s nadváhou? Změňte to a zhubněte trvale!

Trápíte se s nadváhou? Změňte to a zhubněte trvale!

Zdravá strava, cvičení, hladovění, neustále špatná nálada. Už toho máte také tak akorát? Řekněte si tak a „DOST“ a změňte svůj život k lepšímu tím, že si zvolíte dietu, která konečně bude fungovat a pomůže vám shodit přebytečné kilogramy. Tato hyperproteinová dieta patří do skupiny ketogenních diet, které jsou založeny na přísunu většího množství bílkovin a proteinů, abychom neshodili svaly, ale snížíme přísun sacharidů a tuků a díky tomu naše tělo bude hubnout!

Vydáno 28.09.2017Vydáno 06.04.2017
69 Zhlédnutí