Technologie zhotovení nápisů, světelné i nesvětelné nápisy

Od začátku až do konce s vámi budou úzce spolupracovat, aby našli nejlepší řešení pro individuální přání zákazníka, ale také to nejlepší z technických a vynikajících technologických postupů. Všechno musí pasovat do posledních detailů a nezapomínáme ani na moderně zpracované nápisy.

Technologie zhotovení nápisů

Historie naší společnosti, aneb jak se vyvíjela v minulosti až do dnešní doby

Kdysi velice známá a proslulá firma NEON Hradec Králové má nové jméno a to už od roku 2003, kdy se jejím nástupcem stala firma Westiform s.r.o. V podstatě však působí na našem trhu od roku 1995. Neustále se zabýváme světelnou reklamou. Ptáte se, co je naší hlavní činností? Jde o kompletní plánování až po přesnou realizaci a vizualizaci. Závisí na tom také mnoho dalších specifikací, jakými jsou prvky pro exteriér a interiér.

Použití moderní technologie


Provádějí kompletní servis od výroby až po údržbu

Spolupráce vždy závisí na požadavcích zákazníka. Držíme si prestižní designérské a projekční zpracování, kvalitní výrobu, montáž i údržbu. Naše produkty jsou obvykle vyráběny z plastů, mají speciální profily, které mohou být průsvitné či neprůsvitné. Velikost písmen je obvykle od 100mm až po 1500mm, světelné panely do výšky 1500mm.

Zde najdete ukázky našich referencí a již hotových projektů


Světelné nápisy jsou vždy skvělou outdoorovou reklamou

Touto cestou dáte vědět o své společnosti, firmě nebo podnikání skvělým způsobem. Loga, nápisy, názvy firem, to všechno a mnohem více s pod svícením. Vždy se pyšní originalitou a také skvělým designem, který se bude pokaždé hodit k vašemu stylu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.westiform.net

Vydáno 06.04.2017
133 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Světelná reklama na míru od Westiform

Světelná reklama na míru od Westiform
Nechte si vytvořit světelnou reklamu pro svou firmu či společnost. S návrhem i realizací vám pomůže naše firma Westiforma, která sídlí v Hradci Králové. Nabízíme světelnou reklamu, světelné panely i nesvětelné nápisy a loga. Vyrobíme jakékoliv nápisy i tvary, přesně podle vašich představ. ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA WESTIFORM s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
WESTIFORM s.r.o.
www.westiform.net
Adresa

Adresa

Bratří Štefanů 902
Hradec Králové 500 03

info@westiform.cz
+420 495 401 411


Najdete nás také zde:

ARES
captcha