WESTIFORM s.r.o.
Technologie zhotovení nápisů, světelné i nesvětelné nápisy

Od začátku až do konce s vámi budou úzce spolupracovat, aby našli nejlepší řešení pro individuální přání zákazníka, ale také to nejlepší z technických a vynikajících technologických postupů. Všechno musí pasovat do posledních detailů a nezapomínáme ani na moderně zpracované nápisy.

Technologie zhotovení nápisů

Historie naší společnosti, aneb jak se vyvíjela v minulosti až do dnešní doby

Kdysi velice známá a proslulá firma NEON Hradec Králové má nové jméno a to už od roku 2003, kdy se jejím nástupcem stala firma Westiform s.r.o. V podstatě však působí na našem trhu od roku 1995. Neustále se zabýváme světelnou reklamou. Ptáte se, co je naší hlavní činností? Jde o kompletní plánování až po přesnou realizaci a vizualizaci. Závisí na tom také mnoho dalších specifikací, jakými jsou prvky pro exteriér a interiér.

Použití moderní technologie


Provádějí kompletní servis od výroby až po údržbu

Spolupráce vždy závisí na požadavcích zákazníka. Držíme si prestižní designérské a projekční zpracování, kvalitní výrobu, montáž i údržbu. Naše produkty jsou obvykle vyráběny z plastů, mají speciální profily, které mohou být průsvitné či neprůsvitné. Velikost písmen je obvykle od 100mm až po 1500mm, světelné panely do výšky 1500mm.

Zde najdete ukázky našich referencí a již hotových projektů


Světelné nápisy jsou vždy skvělou outdoorovou reklamou

Touto cestou dáte vědět o své společnosti, firmě nebo podnikání skvělým způsobem. Loga, nápisy, názvy firem, to všechno a mnohem více s pod svícením. Vždy se pyšní originalitou a také skvělým designem, který se bude pokaždé hodit k vašemu stylu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.westiform.net

FIREMNÍ ČLÁNKY


Světelná reklama na míru od Westiform

Světelná reklama na míru od Westiform

Nechte si vytvořit světelnou reklamu pro svou firmu či společnost. S návrhem i realizací vám pomůže naše firma Westiforma, která sídlí v Hradci Králové. Nabízíme světelnou reklamu, světelné panely i nesvětelné nápisy a loga. Vyrobíme jakékoliv nápisy i tvary, přesně podle vašich představ. Garantujeme nejen vysokou kvalitu a dlouhou životnost, ale i příznivou cenu.

Vydáno 21.04.2016Vydáno 06.04.2017
166 Zhlédnutí
Topováno 09.12.2017