HYDROSPOR spol. s r.o.
Výročí firmy HYDROSPOR spol. s.r.o. se pomalu blíží, 25 let je doba, která si zaslouží obdiv

Roku 1992 se tři přátelé a také spolupracovníci rozhodli tuto firmu založit. Díky dlouholeté praxi slaví pořád úspěchy. Hlavním pracovní náplní je stavební činnost se zaměřením na vodohospodářské stavby se specializací na vodovodní a kanalizační řády.

Výstavba inženýrských sítí se zaměřením na vodovod a kanalizaci

S firmou HYDROSPOR spol. s.r.o. budete mít kompletní zajištění zakázky

Společnost HYDROSPOR spol. s.r.o. se zaměřuje na kompletní zajištění. Nepotřebují žádnou spolupráci další strany nebo dalších firem, takže se vám to rozhodně ničím nebude komplikovat. Jednat můžete pouze s nimi a to jak ohledně zahájení výstavby, přes jakékoliv montáže, až po závěrečné terénní úpravy. K tomu mají samozřejmě také specializované stroje a mnoho různého zařízení.

Podrobnosti o nás naleznete zde


Výstavba inženýrských sítí se zaměřením na vodovod a kanalizaci

Celková náplň jejich práce ale samozřejmě zahrnuje mnohem více úkonů. Jednat se může o rekonstrukce stávajících řádů, provádí i zemní práce a zajišťují rozbrušování a řezání vozovek a betonových ploch. Také vám pomohou odstranit poruchy a havárie. Revize, kontroly, údržby, to všechno mají na starosti, není proto divu, že se tato firma neustále rozrůstá.

Internetové stránky se zaměřením na prodej ochranných pomůcek, pracovních oděvů a obuvi


Firma, která je důležitou součástí města Ostravy a přidružených vodáren a kanalizací

Působí nejenom v tomto okolí, ale také v mnohých dalších. Potřebné strojní vybavení a moderní technika jim vždy zajišťuje splnění i těch nejnáročnějších úkolů.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hydrospor.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


HYDROSPOR spol. s r.o. – odborník na inženýrské a vodohospodářské stavby

HYDROSPOR spol. s r.o. – odborník na inženýrské a vodohospodářské stavby

Zajištění inženýrských a vodohospodářských staveb paří k důležitým činnostem obcí, měst i samotných vodohospodářských společností. V Ostravě a okolí se o tuto činnost stará HYDROSPOR spol. s r. o. Firma vznikla v říjnu 1992 a vzhledem ke své specializaci zajišťuje vodohospodářské a inženýrské stavby pro obce a společnosti, které provozují vodovody a kanalizace.

Vydáno 20.10.2015Vydáno 07.04.2017
70 Zhlédnutí
Topováno 10.07.2017