Přeprava nebezpečných nákladů: Přestavby vozidel podle ADR

Porgest, a.s.

Přeprava nebezpečných nákladů: Přestavby vozidel podle ADR

Porgest, a.s.
Společnost Porgest dodává své nástavby nákladních automobilů nejen firmám u nás v České republice, ale také do Zemí EU, a dokonce i mimo ni

Korby na nákladní automobily jsou velice žádaným zbožím, obzvláště pokud je umíte vyrobit univerzální. Velkou výhodou tak zůstává možnost, že je můžete namontovat na jakýkoliv podvozek. V naší oblasti spolupracujeme převážně s firmou Tatra, která je nám blízká svým místem působnosti v Moravskoslezském kraji, ale také technickým zázemím. Dlouhodobá spolupráce umožňuje dodávání a montování zejména na jejich podvozky, obzvláště pak na novou modelovou řadu Phoenix. Dokážeme se však přizpůsobit jakémukoliv zákazníkovi a jeho nákladnímu automobilu. Díky individuálnímu přístupu k zákazníkům požadují naši spolupráci a dodávání těchto speciálních koreb na nákladní automobily i vzdálené země, proto se naše nástavby používají hojně v Rusku, ale například také v Mexiku nebo Austrálii.

Sklápěčové korby

Společnost Porgest se výrobou a vývojem nástaveb na nákladní automobily věnuje již přes 16 let

Mají za sebou mnoho let zkušeností, spokojených zákazníků, ale také těžké píle a dřiny. To všechno zaručuje úspěch v budoucnosti a také další spolupráci s jejich klienty. Jakékoliv připomínky zákazníků si berou k srdci a snaží se vyhovět každému požadavku. Vždy se snažíme brát ohledy i na konečnou sumu, proto také chápeme, že je pro naše zákazníky velice důležitá nízká pořizovací cena. Každý se snaží snížit své náklady na minimum. Individuálně spolupracujeme s každým jedincem, abychom našli to správné řešení. Naše nástavby se mohou využít více způsoby. Víceúčelové korby jsou tak typickým příkladem toho, co vlastně vyrábíme.

Internetové stránky, kde nás naleznete


Sklápěčové korby v mnoha provedeních

Vyvíjíme a vyrábíme zejména sklápěčové korby, které mohou být jednostranné, dvoustranné nebo třístranné. Dávají tak zcela nový pohled na tuto problematiku, protože řidič při hydraulickém ovládání vlastně ani nemusí vystupovat z kabiny. Samozřejmě poskytujeme plně hydraulické ovládání, stejně tak jako mechanické takzvané ruční ovládání. Tyto druhy nachází své uplatnění nejvíce ve stavebnictví, ale také v jiných odvětvích. Třístranné sklápěčové korby se vyrábí na podvozky dvouosých nákladních automobilů až po čtyřosé. Mechanické nebo hydraulické ovládání jsme připraveni zkonstruovat a vyhotovit podle přání zákazníka.

Sklápěčové druhy a jejich konkrétní forma


Plníme i specifické požadavky zákazníků, snižujeme váhu díky výrobě korby ze speciálního hliníku nebo používáme vysoko pevnostní materiály

Využití těchto nástaveb pro nákladní automobily nejvíce ocení stavební a těžařské společnosti, které jsou našimi stálými partnery, ale jsou také vhodné pro převážení zemědělské výroby a zemědělských komodit. Nezaostávají ani záchranné složky či armáda, která taktéž používá různé druhy nástaveb nebo jiných produktů jakými jsou valníkové plošiny, nebo speciální druhy nástaveb. V jakýchkoliv odvětvích průmyslu jsme schopni splnit i extrémní a vysoké podmínky. V těžařském průmyslu potřebují vysokou pevnost a zdatnou konstrukci, v jiných odvětvích zase moderní pojetí, které jim ještě více usnadní jejich práci.

U nás naleznete různé produkty, například valníkové plošinyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.porgest.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Nosič výměnných nástaveb – řešení přepravy v zemědělství

Nosič výměnných nástaveb – řešení přepravy v zemědělství

Moderní doba je sice v některých ohledech inovativní, ale také se jí často musíme přizpůsobovat. Týká se to snad všech průmyslových odvětví a také zejména zemědělství. V mnohých ohledech se snižují výrobní náklady, to způsobuje, že vznikají vyšší nároky na techniku. Požaduje se její větší efektivnost. Zákazníci hledají optimálnější výhodnost ve všech směrech a také požadují snižování co nejvíce finančních nákladů. Firma Porgest se proto přizpůsobuje a vyrábí nosič výměnných nástaveb v různých variantách.

Vydáno 02.05.2017
Nosič výměnných nástaveb sníží náklady na přepravu v oblasti zemědělství

Nosič výměnných nástaveb sníží náklady na přepravu v oblasti zemědělství

Přeprava komodit tvoří v oblasti zemědělské výroby významnou část nákladů. Pořizování specializovaných strojů, které nachází využití jen několik týdnů v průběhu roku, zemědělskou výrobu značně prodražuje. Společnost Porgest nabízí řešení v podobě nákladního automobilu, přestavěného na nosič výměnných nástaveb. Díky přestavbě bude vozidlo využito v průběhu celého roku, čímž se výrazně sníží náklady v oblasti pořizování zemědělské techniky.

Vydáno 15.07.2016
Přeprava nebezpečných nákladů: Přestavby vozidel podle ADR

Přeprava nebezpečných nákladů: Přestavby vozidel podle ADR

Společnost PORGEST se v oblasti nákladních vozů specializuje na valníkové plošiny, sklápěčové korby, přestavby vozidel pro přepravu nebezpečných nákladů dle ADR a další činnosti spojené s nejen nákladními vozidly. Montujeme hydraulické systémy, provádíme pálení plasmou a další úpravy vozidel. Například takové opravy tachografů jsou doslova náš denní chleba.

Vydáno 02.05.2015
Valníkové plošiny a sklápěčové nástavby společnosti PORGEST

Valníkové plošiny a sklápěčové nástavby společnosti PORGEST

Těžká technika, do které spadají velká nákladní auta s plošinami, jsou nezbytným pomocníkem nejen pro zemědělce a stavebníky, ale také pro potřeby vojska. Jelikož se jedná o náročnou a nebezpečnou činnost, je nutné volit jen kvalitního výrobce této techniky.

Vydáno 24.07.2018
Sklápěčové nástavby Porgest na nákladní automobily

Sklápěčové nástavby Porgest na nákladní automobily

Společnost Porgest se již přes 16 let zabývá vývojem a výrobou nástaveb na nákladní automobily. Reaguje na požadavky svých klientů a hledá s nimi nejideálnější a současně nejlevnější řešení. V současné době nabízí sklápěčové nástavby v mnoha provedeních – jednostranné, dvoustranné i třístranné. Porgest vyrábí nástavby pro všechny typy podvozků, dodává také valníkové plošiny a speciální typy koreb. Sklápěčové nástavby jsou hojně využívány v oblasti stavebnictví, zájem je však také mezi těžařskými společnostmi či záchrannými sbory.

Vydáno 14.07.2016Vydáno 27.04.2017
322 Zhlédnutí
Topováno 16.12.2019

Zemědělské korby a nástavby

Zemědělské korby a nástavby

Výroba zemědělských sklápěčových korb a nástaveb, přestavby nákladních vozů

Sklápěčové korby a valníkové nástavby

Sklápěčové korby a valníkové nástavby

Sklápěčové korby pro nákladní automobily všech značek a valníkové nástavby

Přestavby vozů dle ADR

Přestavby vozů dle ADR

Přestavby vozidel pro přepravu nebezpečných nákladů podle předpisu ADR