Lůžkové výtahy pro nemocnice i domovy důchodců, zvýší komfort i bezpečí

TREBILIFT, s.r.o.

Lůžkové výtahy pro nemocnice i domovy důchodců, zvýší komfort i bezpečí

Nemáte ve svém domě ještě výtah? Budete jej potřebovat? Pak se obraťte na výrobce Trebilift, který realizuje výtahy po celé České republice

Dokonce dodávají výtahy i do domů, kde předtím výtah nikdy nebyl. Obrátit se tak na ně mohou majitelé jakýchkoliv budov a panelových domů. Všem nabízí jedno z nejlepších moderních řešení a tím je výtah bez strojovny a bez stavebního zásahu. Nemusí bourat střechu ani dělat díry do stěn nebo zdí vašeho domova. Všechno zůstane neporušeno.

Výtahy do všech typů domů, TREBILIFT, s.r.o.

Moderní, spolehlivé, splňují vysoké nároky uživatelů

Samozřejmě, že dnešní moderní doba přináší moderní užívání a to i v tomto ohledu. Provádí se také výměny stávajících výtahů. V těchto případech se zvyšuje nosnost a prostor pro cestující v kabině. Plynulé rozjíždění a zastavování vám zaručí maximální komfort při jízdě. Ovšem i vybavení je velice příjemné, můžete se setkat standardně s mluvícím zařízením, ovladačem s reliéfním a Braillovým písmem. Další možností je zvolení barev nebo jiného vybavení.

Ostatní informace zde


Bezpečí zajišťují nejnovější technické prvky

Lidé se nemusejí obávat cestovat našimi výtahy ani při výpadku proudu. Systém samo dojezdu zaručuje, že kabina i bez proudu dojede do stanice, aby ve výtahu osoby nezůstaly uvězněné. Bezpečí také zaručují ostatní komponenty a dálkový monitoring.

Reference


Snížení provozních nákladů

Úspora energií se řeší za pomocí speciálních pohonů a systémů řízení, které zaručují efektivní provoz.
Výtahy také existují v různých typech. Může se jednat o lůžkové, evakuační, osobní, nákladní, požární nebo jen domácí. Dále zprostředkováváme schodišťové plošiny a mobilní zdvihací plošiny.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.trebilift.cz

Vydáno 08.04.2017
143 Zhlédnutí
Topováno 15.11.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nové výtahy – kompletní servis, rekonstrukce, modernizace Jižní Morava

Nové výtahy – kompletní servis, rekonstrukce, modernizace Jižní Morava
Výtah patří ke komfortnímu vybavení nejen panelových a bytových domů, ale také domů rodinných či firemních a jiných budov. Jeho realizace vyžaduje profesionální a vysoce odborný přístup, který spočívá v letitých zkušenostech a dovednostech, které poskytuje společnost TREBILIFT, s.r.o. se sídlem V ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TREBILIFT, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TREBILIFT, s.r.o.
www.trebilift.cz
Adresa

Adresa

Hasskova 88/15
Třebíč 674 01

info@trebilift.cz
+420 568 820 150


Najdete nás také zde:

ARES
captcha