Zajišťujeme kompletní sortiment plynových kotlů jejich prodej, montáž a servis

Zaručíme vám odbornou spolupráci, díky které vyřešíme dotace. Spolehlivě doporučíme kotle, ale také zajistíme peníze z fondů, které můžete dostat formou kotlíkové dotace. Jsme na trhu přes 15 let, takže se můžete spolehnout na mnohaleté zkušenosti naší firmy.

Plynových kotle - prodej, montáž a servis, Centrum nářadí s.r.o.

Zajistíme automatické kotle na uhlí nebo plyn

Centrum nářadí je firma, která už pomohla stovkám lidí v Opavě a okolí. Chcete mezi dalšími být i vy? Jejich působení na trhu je opravdu profesionální. Ohledně kotlíkových dotací vám pomohou s vyřízením dotace a pořízením vhodných kotlů, které jsou ekologické a jsou v každém směru vhodné, abyste získali tuto finanční podporu.

Provádíme také kompletní rozvody plynu


Vhodný kotel do každého domova

Mnoho lidí si dělá starosti s tím, jak by nový kotel zaplatili, ovšem pokud je zde toto velice výhodné řešení formou dotace, tak proč jej nevyužít. Firma Centrum nářadí vám pomůže s výběrem vhodného kotle, ale také zprostředkuje vyřízení dotace. Sortiment si můžete prohlédnout přímo v prodejně. Samozřejmostí je pomoc s montáží kotle a to jak na tuhá paliva tak i s plynovými kondenzačními. V případě potřeby vás klidně zaučíme, jak se kotel ovládá.

Získejte s námi dotaci


Druhá vlna kotlíkových dotací přináší řadu změn

Některé výhody skončí a jiné se dostanou do popředí. Kotle s ručním přikládáním certifikované pouze na uhlí nebudou nadále podporovány. Na druhou stranu se více budou propagovat kotle kombinované na uhlí a dřevní pelety v automatickém provozu, kotle s ručním přikládáním + akumulační nádrže či plynové kondenzační kotle.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kotle-natuhapaliva.cz

Vydáno 08.04.2017
110 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kotle na tuhá paliva s dotací - Centrum nářadí

Kotle na tuhá paliva s dotací - Centrum nářadí
Chcete výrazně ušetřit za topení? Právě teď máte ideální příležitost získat dotaci na pořízení nového ekologického kotle na tuhá paliva. S bezplatným vyřízením kotlíkové dotace i získáním nového kotle vám bezplatně pomůže firma Centrum nářadí z Opavy. Jsme český výrobce s třináctiletou zkušeností v ...

Automatický kotel s dotací ano, či ne?

Automatický kotel s dotací ano, či ne?
Udržet teplo domova dá někdy hodně práce a námahy. O tom ví majitelé domů vlastnící starý ruční kotel své. Přitom náklady na pořízení ekologického automatu nemusí být vysoké a rozhodně přináší mnoho pozitiv – jeho provozem ušetříte spoustu financí, práce i času. Na výhody automatického kotle, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Centrum nářadí s.r.o. Kotle a kotlíkové dotace Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
Centrum nářadí s.r.o.
www.tepelnatechnika.cz
Adresa

Adresa

Na Bahně 1197/5
Opava 747 05

prodejna@centrumnaradi.cz
+420 553 716 011


Najdete nás také zde:

ARES
captcha