Mobilní pneuservis, který je vám k dispozici 24 hodin denně

Využití mobilního pneuservisu platí po celý den a celou noc, čili 24 hodin denně. Využít jej mohou lidé s osobními automobily, ale také podnikatelé s dodávkami nebo nákladními automobily. Mobilní nákladní pneuservis má svá stanoviště. Mezi základní patří Praha, Brno a Zlín.

Mobilní pneuservis, který je vám k dispozici 24 hodin denně

Nezávislá, široká síť mobilních pneuservisů a servisů

Jakýkoliv problém na cestě vyřešíte díky široké síti mobilních pneuservisů a servisů společnosti CZECH STYLE, spol. s r.o.. Poskytuje kompletní pneuservisní služby. Přezutí automobilů, tahačů, návěsů a veškeré kolové techniky. Ihned vyřeší opravy defektu či okamžité výměny pneu. Díky jejich velkým skladovým zásobám, pneumatik a protektorů, jsou připraveni vám pomoci na sto procent a okamžitě.

Naše internetové stánky, kde se dozvíte více informací


Kompletní správa vašeho vozového parku

To je služba, která se u nás nazývá Full Truck. Znamená to, že budeme neustále dohlížet na vaše vozidla. Pravidelně obměňovat pneu a celkově se starat o pneuservis vašich vozových jednotek. Kontrolujeme tlak, případně dohušťujeme, vyměňujeme poškozené díly, ventilky a mnoho dalšího. V tomto případě nemusíte dojíždět do pneuservisu, ale všechno se dělá přímo u vás.

Důležitá telefonní čísla a kontaktní formulář


Defekt osobního automobilu či dodávky do 3,5 tun řešíme ihned

Náš Pick Up Servis řeší ihned veškeré defekty. Zajistíme dojezd asistenčního vozidla přímo na místo nehody. Samozřejmostí je oprava na místě, výměna nebo přezutí, záleží na konkrétní situaci, ve které se nacházíte.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.czstyle.cz

Vydáno 27.04.2017
463 Zhlédnutí
Topováno 15.03.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily

Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily
Nepodceňujte obutí svého automobilu. Se správným výběrem pneumatiky jak pro osobní automobil, tak také například pro lehký nákladní automobil vám pomůže firma CZECH STYLE spol. s.r.o., která prodává pneumatiky různých značek. Pobočky firmy najdete v Praze, Brně a ve Zlíně. Nakupovat můžete ...

Informace z terénu – výkon, cena, kvalita

Informace z terénu – výkon, cena, kvalita
Za krátké časové období realizace a testování pneumatik s nosorožcem ve znaku jsme se s našimi obchodními partnery v testování nezaměřili na klasickou otázku: Kolik kilometrů to najede? Hlavní důraz jsme kladli na faktory vedoucí ke spokojenosti koncového spotřebitele. Při testování pneumatik jsme ...

Péče o klima ve vašem voze – Autoklimatizace

Péče o klima ve vašem voze – Autoklimatizace
Klimatizace v autě přispívá k pohodě řidiče i ostatních cestujících a tím mimo jiné zvyšuje bezpečnost provozu na silnicích. Řízení vozidla patří mezi činnosti, které vyžadují maximální soustředění a se vzrůstající teplotou se pozornost velice rychle vytrácí. Stejně jak by bylo nemyslitelné jezdit ...

Ruční mytí automobilů u nás nebo přímo u Vás – jak si budete přát.

Ruční mytí automobilů u nás nebo přímo u Vás – jak si budete přát.
Při mytí a čištění párou dochází k desinfekci čištěných ploch a odstranění choroboplodných mikroorganismů a bakterií. Pracovník autoservisu přijede až k Vám a veškeré činnosti s mytím a čištěním interiérů vozu provede na místě. Váš vozový pak a interiér bude Vaší vizitkou.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA CZECH STYLE, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
CZECH STYLE, spol. s r.o.
www.czstyle.cz
Adresa

Adresa

Tečovská 1239
Zlín-Malenovice 763 02

obchod@czstyle.cz
+420 571 120 120


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha