CZECH STYLE, spol. s r.o.Mobilní pneuservis, který je vám k dispozici 24 hodin denně

Využití mobilního pneuservisu platí po celý den a celou noc, čili 24 hodin denně. Využít jej mohou lidé s osobními automobily, ale také podnikatelé s dodávkami nebo nákladními automobily. Mobilní nákladní pneuservis má svá stanoviště. Mezi základní patří Praha, Brno a Zlín.

Mobilní pneuservis, který je vám k dispozici 24 hodin denně

Nezávislá, široká síť mobilních pneuservisů a servisů

Jakýkoliv problém na cestě vyřešíte díky široké síti mobilních pneuservisů a servisů společnosti CZECH STYLE, spol. s r.o.. Poskytuje kompletní pneuservisní služby. Přezutí automobilů, tahačů, návěsů a veškeré kolové techniky. Ihned vyřeší opravy defektu či okamžité výměny pneu. Díky jejich velkým skladovým zásobám, pneumatik a protektorů, jsou připraveni vám pomoci na sto procent a okamžitě.

Naše internetové stánky, kde se dozvíte více informací


Kompletní správa vašeho vozového parku

To je služba, která se u nás nazývá Full Truck. Znamená to, že budeme neustále dohlížet na vaše vozidla. Pravidelně obměňovat pneu a celkově se starat o pneuservis vašich vozových jednotek. Kontrolujeme tlak, případně dohušťujeme, vyměňujeme poškozené díly, ventilky a mnoho dalšího. V tomto případě nemusíte dojíždět do pneuservisu, ale všechno se dělá přímo u vás.

Důležitá telefonní čísla a kontaktní formulář


Defekt osobního automobilu či dodávky do 3,5 tun řešíme ihned

Náš Pick Up Servis řeší ihned veškeré defekty. Zajistíme dojezd asistenčního vozidla přímo na místo nehody. Samozřejmostí je oprava na místě, výměna nebo přezutí, záleží na konkrétní situaci, ve které se nacházíte.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.czstyle.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily

Prodej pneumatik pro osobní a lehké nákladní automobily

Nepodceňujte obutí svého automobilu. Se správným výběrem pneumatiky jak pro osobní automobil, tak také například pro lehký nákladní automobil vám pomůže firma CZECH STYLE spol. s.r.o., která prodává pneumatiky různých značek. Pobočky firmy najdete v Praze, Brně a ve Zlíně. Nakupovat můžete pneumatiky také zvlášť na jejich e-shopu.

Vydáno 19.04.2018
Informace z terénu – výkon, cena, kvalita

Informace z terénu – výkon, cena, kvalita

Za krátké časové období realizace a testování pneumatik s nosorožcem ve znaku jsme se s našimi obchodními partnery v testování nezaměřili na klasickou otázku: Kolik kilometrů to najede? Hlavní důraz jsme kladli na faktory vedoucí ke spokojenosti koncového spotřebitele. Při testování pneumatik jsme oslovili čtyři skupiny přeprav. První skupinou jsou dopravci provozující hromadnou přepravu osob, dále pak jsme oslovili autodopravy přepravující sypké hmoty a pochopitelně také společnosti s regionální a dálkovou dopravou.

Vydáno 21.05.2015
Péče o klima ve vašem voze – Autoklimatizace

Péče o klima ve vašem voze – Autoklimatizace

Klimatizace v autě přispívá k pohodě řidiče i ostatních cestujících a tím mimo jiné zvyšuje bezpečnost provozu na silnicích. Řízení vozidla patří mezi činnosti, které vyžadují maximální soustředění a se vzrůstající teplotou se pozornost velice rychle vytrácí. Stejně jak by bylo nemyslitelné jezdit v zimě v nevytopeném vozidle, totéž platí o chlazení v teplých měsících.

Vydáno 02.04.2015
Ruční mytí automobilů u nás nebo přímo u Vás – jak si budete přát.

Ruční mytí automobilů u nás nebo přímo u Vás – jak si budete přát.

Při mytí a čištění párou dochází k desinfekci čištěných ploch a odstranění choroboplodných mikroorganismů a bakterií. Pracovník autoservisu přijede až k Vám a veškeré činnosti s mytím a čištěním interiérů vozu provede na místě. Váš vozový pak a interiér bude Vaší vizitkou.

Vydáno 18.04.2015Vydáno 27.04.2017
111 Zhlédnutí
Topováno 15.03.2018