Fitness centrum v Olomouci představuje novodobé velice moderní cvičení xbody, se kterým můžete získat zanedlouho skvělou postavu

Pokud holdujete i novinkám, tak vás jistě bude zajímat cvičení, které se nazývá xbody Actiwave. Jde o elektrickou stimulaci svalů, zkráceně budeme využívat ESM, která vyvolává svalové kontrakce pomocí elektrických impulsů. Nemusíte se dopředu děsit, naopak je to opravdu moderní a úžasné cvičení.

Moderní cvičení xbody, FitCentrum GAMBARE

Cvičení dvakrát týdně po dvaceti minutách a máte postavu svých snů

Může vám to přijít složité, ale v podstatě je to velice jednoduché. Toto cvičení splňuje všechny moderní nároky, které dnešní lidé mají. Je to zkrátka takové cvičení 21. Století. Nemusíte trávit hodiny v posilovně a budete mít krásou postavu za krátkou dobu. Jistě si tréninky velice rychle oblíbíte. Tato technologie se využívá nejenom k trénování vašeho těla a svalů, ale také jako zkrášlovací nástroj.

Informace o EMS tréninku


Posílení a regenerace zdravého svalstva

Na sobě máte EMS přístroj, který vyvolává impulsy. Ty stimulují jednotlivé svalové partie vašeho těla. Stimulují je díky elektrodám umístěnými nad vybranými svaly. Chcete mít lepší postavu a cítit se obecně mnohem lépe? Pak je to ideální způsob. Přitom si ještě navíc vytrénujete postavu, zlepší se vám oběhový systém, nastartujete lepší prokrvení celého těla a zdokonalí se vám držení těla.

Získejte s námi certifikaci a buďte profesionální


Výhody, které si při tomto užívání můžete užívat

Technologie působí na všechny svaly součastně, takže vlastně ušetříte čas, protože neposilujete postupně různé části těla. Posilujete skvěle svaly a hlavně nezatěžujete klouby.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.gambare.cz

Vydáno 09.04.2017
170 Zhlédnutí
Topováno 14.11.2017
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA FitCentrum GAMBARE Štefan Kortiš
WEBOVÁ STRÁNKA
FitCentrum GAMBARE
www.edb.cz
Adresa

Adresa

Herrmannova 510/1
Olomouc-Lazce 772 00

gambare@centrum.cz
+420 727 963 341


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha