Přestavba, údržba a montáž vozů na LPG, CNG, E85

HVgas - Huvar

Přestavba, údržba a montáž vozů na LPG, CNG, E85

Přestavby vozidel na LPG a CNG provádí firma, která má dlouholeté zkušenosti

Nechybí jím znalosti plynových instalací světových výrobců a neustále sledují technický vývoj v oboru. Proto jsou také nejlepší zárukou toho, že pro vás vyberou spolehlivé řešení LPG přestavby. Vždy u nás najdete profesionální přístup a také odborné montáže a servis plynu.

HVgas Dalibor Huvar: přestavby vozidel na LPG a CNG

Levný ale přitom velice spolehlivý pohon automobilů

To můžeme říct v případě, pokud mluvíme o plynu v automobilu. V posledních letech je to nejrozšířenější alternativní palivo. LPG má totiž několik výhod. Jednou z nich je úspora a to až o 50%. Úspora nákladů oproti benzínu je tak opravdu vysoká, takže si každý moc dobře rozmyslí, kolik chce do svého autíčka vrážet peněz. Nevznikají karbonové usazeniny, motor má tišší a plynulejší chod. A v neposlední řadě už mají hodně rozšířenou i síť čerpacích stanic.

LPG pro váš vůz


Přestavby se realizují ve velmi krátkém čase

Stačí k tomu jeden až dva dny a můžete mít ve svém vozidle alternativní pohon. Vždy používáme kvalitní komponenty, takže spolehlivě můžeme zaručit velice kvalitní montáž. U typu přestavby na CNG se využívá stlačený zemní plyn. CNG je využíván jako motorové palivo v klasických spalovacích motorech, benzínových nebo i plynových. Navíc se můžeme setkat s tendencí, že světové zásoby ropy se vyčerpávají, takže se postupně bude hledat nové řešení a tím je právě zemní plyn, kterého je zásoba na dalších 200 let.

Navštivte náš web


Neustále se vzděláváme a školíme

U nás najdete rychlost a také spolehlivost. Poskytujeme záruční a pozáruční servis na LPG a CNG zařízení. Sledujeme vývoj v alternativních palivech a samozřejmě se také účastníme pravidelných školení.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lpgauto.cz

Vydáno 09.04.2017
161 Zhlédnutí
Topováno 21.07.2023
FIREMNÍ ČLÁNKY

Přestavby aut na LPG, CNG a E 85 od firmy HVGAS

Přestavby aut na LPG, CNG  a E 85 od firmy HVGAS
Kvalitní materiál, profesionální pracovníci, precizně provedená práce a bohaté dlouholeté zkušenosti. To je to, co z rodinné firmy HVGAS dělá tu nejlepší volbu pro přestavbu vašeho vozidla na LPG, CNG či bioethanol. Ve firmě HVGAS se o vaše auto vždy postarají tak, jako by bylo jejich vlastní.
PODSTRÁNKY

Přestavba aut na LPG

Přestavba aut na LPG
Přestavba automobilů na LPG pohon s množstvím výhod – Moravskoslezský kraj
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA HVgas - Huvar
WEBOVÁ STRÁNKA
HVgas - Huvar
www.lpgauto.cz
Adresa

Adresa

Kunín 85
Kunín 742 53

hvgas@seznam.cz
+420 602 718 081


Najdete nás také zde:

ARES
captcha