Velký sál na oslavy, akce, semináře, plesy - kapacita 250 lidí včetně cateringu

Šárka Sendlerová Hospoda U Mostu & Catering

Velký sál na oslavy, akce, semináře, plesy - kapacita 250 lidí včetně cateringu

Šárka Sendlerová
Hospoda U Mostu & CateringMožnost akcí, oslav, firemních večírků a mnoho dalších událostí. Sál pro 250 lidí je k dispozici v Opavě

Kromě vaření v restauraci však také máme k dispozici sál, do kterého se vleze až 250 lidí. Velice krásné místo, kam se můžete uchýlit, pokud potřebujete prostory pro jakoukoliv akci, ať se jedná o oslavu kulatých narozenin, svatbu, ples, seminář, či pohřební hostinu. V Opavě a okolí je to ideální místo, kde vám navíc všechno zařídíme.

Oslavy, firemní večírky - Hospoda U Mostu

Zajišťujeme i rozvážku jídel po okolí

Rozvážíme také obědy pro seniory až do domu, do firem a jakýmkoliv jiným zájemcům. Vždy máte polévku a také výběr z více hlavních jídel. Pro toho, kdo nestíhá vařit, nemá moc času nebo si nemůže vařit je to skvělý způsob, jak mít denně teplé a dobré jídlo. U nás je také možný vlastní odběr do jídlo nosičů nebo zavařovacích misek.

Navštívit můžete i naše internetové stránky


Ideální prostředí pro vaši oslavu

Plnohodnotně zajišťujeme také cateringové služby. S tím související dovážka rautů na oslavy, také jsme schopni vám zařídit potřebné vybavení. Připravujeme slavnostní tabule, zajišťujeme květinovou výzdobu, k dispozici u nás máte potřebný inventář nebo také obsluhu. Na všem se můžeme společně domluvit, záleží jenom na zákazníkově představě.

V případě zájmu se nám určitě ozvěte


Je zde i možnost objednání dovozu

Nedaleko Opavy asi 6 km, sídlí sál i s naší restaurací, ve kterém najdete všechno potřebné pro vaši oslavu, akci nebo jinou událost. Zde je k dispozici šatna, přísálí, restaurace, výčep, dětské hřiště. Možná je však také objednání dovozu kamkoliv, kam budete potřebovat.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hospodaumostu.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Zámek Hradec nad Moravicí: Po výletě na oběd do Hospody U Mostu

Zámek Hradec nad Moravicí: Po výletě na oběd do Hospody U Mostu

Zámek Hradec nad Moravicí je vyhledávanou památkou a cílem mnoha výletů nejen pro obyvatele Moravskoslezského kraje. Věhlas tohoto místa i okolní přírody je známý napříč celou republikou, a tak sem převážně v létě směřují turisté z Prahy, Ostravy, Zlína i Aše nebo jižních Čech. Na každém výletě je ale potřeba myslet také na to, co budeme jíst. V případě Hradce nad Moravicí a okolí to za vás vymyslí restaurace Hospoda U Mostu v nedaleké obci Branka, která navíc nabízí také profesionální catering.

Vydáno 30.05.2015
Restaurace u Mostu Branka u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce

Restaurace u Mostu Branka u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce

Nemáte čas přes týden vařit? Nebo vám na přípravu teplého jídla už nezbývají síly? Neodbývejte se a obraťte se na Hospodu u Mostu z města Opava. Nabízíme rozvoz obědů až do domu nebo do firmy. Každý den vám zajistíme teplé jídlo za rozumnou cenu.

Vydáno 22.04.2016
Občerstvení bez námahy

Občerstvení bez námahy

Rozvoz hotových jídel využívá stále více strávníků. Je to z několika možných důvodů. Jedním z nich bude určitě i ten, že se kvalita nabízeného jídla v poslední době velice zlepšila. Jistě vás o tom snadno přesvědčí i Hospoda u Mostu & v Brance.

Vydáno 28.05.2018
Hospoda U Mostu - catering na oslavy i rozvoz obědů

Hospoda U Mostu - catering na oslavy i rozvoz obědů

Zámek v Hradci nad Moravicí patří mezi oblíbené cíle mnoha výletníků putujících za krásami a zajímavostmi severní Moravy. Po každém výletu ale nejednomu obdivovateli zdejších krás vyhládne a asi každý v takovém případě uvítá možnost odpočinku a třeba dobrého oběda. Nejen pro tyto příležitosti je ideální Hospoda U Mostu v Brance u Opavy, což je od Hradce nad Moravicí, coby kamenem dohodil.

Vydáno 21.01.2015Vydáno 11.04.2017
125 Zhlédnutí
Topováno 18.05.2017