Šárka Sendlerová
Hospoda U Mostu & Catering
Možnost akcí, oslav, firemních večírků a mnoho dalších událostí. Sál pro 250 lidí je k dispozici v Opavě

Kromě vaření v restauraci však také máme k dispozici sál, do kterého se vleze až 250 lidí. Velice krásné místo, kam se můžete uchýlit, pokud potřebujete prostory pro jakoukoliv akci, ať se jedná o oslavu kulatých narozenin, svatbu, ples, seminář, či pohřební hostinu. V Opavě a okolí je to ideální místo, kde vám navíc všechno zařídíme.

Oslavy, firemní večírky - Hospoda U Mostu

Zajišťujeme i rozvážku jídel po okolí

Rozvážíme také obědy pro seniory až do domu, do firem a jakýmkoliv jiným zájemcům. Vždy máte polévku a také výběr z více hlavních jídel. Pro toho, kdo nestíhá vařit, nemá moc času nebo si nemůže vařit je to skvělý způsob, jak mít denně teplé a dobré jídlo. U nás je také možný vlastní odběr do jídlo nosičů nebo zavařovacích misek.

Navštívit můžete i naše internetové stránky


Ideální prostředí pro vaši oslavu

Plnohodnotně zajišťujeme také cateringové služby. S tím související dovážka rautů na oslavy, také jsme schopni vám zařídit potřebné vybavení. Připravujeme slavnostní tabule, zajišťujeme květinovou výzdobu, k dispozici u nás máte potřebný inventář nebo také obsluhu. Na všem se můžeme společně domluvit, záleží jenom na zákazníkově představě.

V případě zájmu se nám určitě ozvěte


Je zde i možnost objednání dovozu

Nedaleko Opavy asi 6 km, sídlí sál i s naší restaurací, ve kterém najdete všechno potřebné pro vaši oslavu, akci nebo jinou událost. Zde je k dispozici šatna, přísálí, restaurace, výčep, dětské hřiště. Možná je však také objednání dovozu kamkoliv, kam budete potřebovat.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.hospodaumostu.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Občerstvení bez námahy

Občerstvení bez námahy

Rozvoz hotových jídel využívá stále více strávníků. Je to z několika možných důvodů. Jedním z nich bude určitě i ten, že se kvalita nabízeného jídla v poslední době velice zlepšila. Jistě vás o tom snadno přesvědčí i Hospoda u Mostu & v Brance.

Vydáno 28.05.2018
Restaurace u Mostu Branka u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce

Restaurace u Mostu Branka u Opavy – rozvoz obědů pro firmy i jednotlivce

Nemáte čas přes týden vařit? Nebo vám na přípravu teplého jídla už nezbývají síly? Neodbývejte se a obraťte se na Hospodu u Mostu z města Opava. Nabízíme rozvoz obědů až do domu nebo do firmy. Každý den vám zajistíme teplé jídlo za rozumnou cenu.

Vydáno 22.04.2016
Zámek Hradec nad Moravicí: Po výletě na oběd do Hospody U Mostu

Zámek Hradec nad Moravicí: Po výletě na oběd do Hospody U Mostu

Zámek Hradec nad Moravicí je vyhledávanou památkou a cílem mnoha výletů nejen pro obyvatele Moravskoslezského kraje. Věhlas tohoto místa i okolní přírody je známý napříč celou republikou, a tak sem převážně v létě směřují turisté z Prahy, Ostravy, Zlína i Aše nebo jižních Čech. Na každém výletě je ale potřeba myslet také na to, co budeme jíst. V případě Hradce nad Moravicí a okolí to za vás vymyslí restaurace Hospoda U Mostu v nedaleké obci Branka, která navíc nabízí také profesionální catering.

Vydáno 30.05.2015
Hospoda U Mostu - catering na oslavy i rozvoz obědů

Hospoda U Mostu - catering na oslavy i rozvoz obědů

Zámek v Hradci nad Moravicí patří mezi oblíbené cíle mnoha výletníků putujících za krásami a zajímavostmi severní Moravy. Po každém výletu ale nejednomu obdivovateli zdejších krás vyhládne a asi každý v takovém případě uvítá možnost odpočinku a třeba dobrého oběda. Nejen pro tyto příležitosti je ideální Hospoda U Mostu v Brance u Opavy, což je od Hradce nad Moravicí, coby kamenem dohodil.

Vydáno 21.01.2015Vydáno 11.04.2017
116 Zhlédnutí
Topováno 18.05.2017