Textilní lepicí pásky pro sport i technické užití - vysoká odolnost

Steroll, s.r.o.

Textilní lepicí pásky pro sport i technické užití - vysoká odolnost

Steroll, s.r.o.
Samolepící pásky od firmy Steroll mají mnoho různých způsobů využití. Pokrývají snad veškerá odvětví

Tato firma se specializuje na výrobu a prodej samolepících pásek. V jejich sortimentu však také naleznete mnoho jiných produktů, které mají pro své zákazníky připravené, jsou to: oboustranné samolepící pásky, ochranné samolepící fólie a pásky, textilní lepicí pásky, balící lepicí pásky, potištěné samolepící pásky.

Lepici pásky, Steroll, s.r.o.

Firma Steroll vyrábí a dodává své výrobky do provozoven, firem, provozů a dalších odvětví

Své mnohaleté zkušenosti okamžitě aplikují do vývoje a následné výroby produktů. Vždy jsou krok napřed, co se týče teoretických a praktických provedení, takže je nic nepřekvapí a pokud ano, tak se vám vždy budou snažit splnit veškeré požadavky. Spotřebitelé neustále požadují vyšší nároky, takže se musejí umět přizpůsobit. Týká se to zejména oblasti lepicích pásek, potištěných samolepících pásek, oboustranných pásek, ochranných samolepících fólií a pásek, textilních lepicích pásek, vytyčovacích a ohraničujících pásek.

Na našich internetových stránkách se dočtete více informací


Široký a specifický sortiment zahrnuje nejenom běžné lepicí pásky, ale také mnoho dalších možností

Sortiment je v této oblasti opravdu široký. Vždy se dokážou velice rychle a ochotně přizpůsobit jakémukoliv požadavku. Najdete zde kvalitu a stabilitu jejich výrobků, ale také technické řešení, které bude odpovídat nestandardním požadavkům zákazníka. Samozřejmostí je u nich poradenství a technický servis. Typy, které jsou klasickým příkladem pro skladování a balení, jsou potištěné samolepící pásky. Ty zaručují zabezpečení, reklamu, identitu baleného, přepravovaného a skladovaného zboží. Vždy tak máte jistotu, kterou krabici berete do rukou a co vlastně bude obsahovat.

Potištěné samolepící pásky a jejich údaje naleznete zde


Využít pásek je zkrátka neomezené

Každý hned jistě pochopí, že podobné pásky se zkrátka potřebují neustále. Mají mnoho možností využít, od toho základního, které mají jenom něco takzvaně přilepit až po ty, které jsou potištěné a mají něco ohraničit. Ohraničující typ, kde je uveden zákaz vstupu, si jistě hned vybavíte jako první. Další jsou balicí, které se používají jak v průmyslu tak běžně i v každé domácnosti. Oboustranné, které se používají při pokládce koberců nebo k lepení dekoračních předmětů. Textilní se používají pro sport nebo jiné technické využití. A také ochranné samolepící fólie, které jsou moderní a vyráběné ze speciálních materiálů, aby zaručily, že místo po jejich odlepení zůstane čisté a nepoškozené.

Zde máme typy ochranných samolepicích fóliíVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.steroll.com

FIREMNÍ ČLÁNKY


Bezpečnostní pečeticí pásky pro kontrolu neporušenosti zásilek a pro další využití

Bezpečnostní pečeticí pásky pro kontrolu neporušenosti zásilek a pro další využití

Potřebujete mít kontrolu nad svými zásilkami či důležitými dokumenty a mít jistotu, že se k nim nedostala neoprávněná osoba? Nejen k tomu slouží bezpečnostní security pečeticí pásky, které umožňují aplikaci na širokou škálu povrchů. Lze je použít na papír, kov, plasty i sklo a další materiály.

Vydáno 15.02.2017Vydáno 11.04.2017
80 Zhlédnutí
Topováno 16.01.2018

Potištěné lepicí pásky

Potištěné lepicí pásky

Potištěné samolepicí pásky k mnohostrannému využití – Zlínský kraj

Papírové pásky s potiskem

Papírové pásky s potiskem

Papírové pásky s potiskem k přelepování balíků, krabic, dárkových balení - Zlín

Oboustranné lepicí pásky

Oboustranné lepicí pásky

Lepicí pásky oboustranné textilní, pěnové, polypropylénové s širokým využitím