Snímače teploty odporové s kabelovým vývodem | Nová Paka

ZPA Nová Paka, a.s.

Snímače teploty odporové s kabelovým vývodem | Nová Paka

Hluboké vrtání a obrábění bez nutnosti svařování

Ke spojování kovových materiálů se již po dlouhá léta používá právě svařování. Napadlo vás vůbec někdy, jestli to nejde i jinak? Společnost ZPA Nová Paka představuje unikátní možnost, jak vyrobit namáhané součásti z monobloku, tedy bez nutnosti jakéhokoliv svařování. Výsledný produkt je přitom pevný a odolný, a to právě i proto, že na něm bylo provedeno méně zásahů.

Hluboké vrtání a obrábění, ZPA Nová Paka

Hlubokovrtací stroj jediný svého druhu v celém Česku

Hloubkové vrtání je náročný úkon, ke kterému je potřeba speciální technika. Společnost ZPA Nová Paka se může pochlubit tím, že disponuje speciálním hlubokovrtacím strojem, který je jediný svého druhu u nás, i v Evropě ho můžeme najít pouze u pár vyvolených firem. Tento hlubokovrtací stroj TIBO E25-1-1500 umožňuje výrobu namáhaných části z monobloku.

Hluboké vrtání a obrábění


Metrologie – kontrola a kalibrace měřidel

Společnost ZPA Nová Paka se kromě hlubokého vrtání zaměřuje také na metrologii, což je oblast, která se zabývá kontrolami, a případnými kalibracemi měřidel. Správně nastavená měřidla jsou nezbytné pro přesné výsledky, kterým můžete důvěřovat. Nechejte právě proto ověřit svá pracovní měřidla, měřidla užívaná při obchodním styku, k ochranně životního prostředí a podobně.

Kontrola a kalibrace měřidel


Spektometrie aneb nedestruktivní chemická analýza

Pokud potřebujete rychle, přesně, a hlavně bez jakéhokoliv poničení zjistit složení kovových a nekovových materiálů, tak vám vyjde vstříc právě spektrometrie. Ta dokáže prakticky okamžitě ověřit jakost daného materiálu, další využití je zejména při třídění kovových materiálů a kompletní chemická analýza, například kovového odpadu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.zpanp.cz

Vydáno 11.04.2017
142 Zhlédnutí
Topováno 24.06.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Výroba produktů pro měření a regulaci technologických procesů

Výroba produktů pro měření a regulaci technologických procesů
Společnost ZPA Nová Paka a.s., má dlouholetou tradici v oboru měřící a regulační techniky. V tomto směru nabízí vývoj, výrobu, prodej, metrologii, montáž, poradenství, projekci i servis. A to nejenom u nás v České republice, ale také kdekoliv jinde v zahraničí.

Měřící a regulační technika od společnosti se šedesátiletou tradicí

Měřící a regulační technika od společnosti se šedesátiletou tradicí
Měřící a regulační technika je oblast, ve které se na nás můžete spolehnout. Společnost ZPA Nová Paka má dlouholetou tradici v oboru měřicí a regulační techniky, díky které vám můžeme nabídnout ty nejlepší služby od vývoje přes výrobu a prodej až po metrologii, montáž, poradenství, projekci a ...
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA ZPA Nová Paka,  a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
ZPA Nová Paka, a.s.
www.zpanp.cz
Adresa

Adresa

Pražská 470
Nová Paka 509 01

obchod@zpanp.cz
+420 493 761 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha