VEKRA OKNA
Window Holding a.s.
VEKRA OKNA – tradiční česká kvalita od největšího výrobce oken a dveří v ČR

Vekra okna jsou již více než dvacet let v ČR spolehlivým a vyhledávaným dodavatelem oken a dveří. Díky tradičnímu důrazu na kvalitu všech produktů a vysokou úroveň služeb má za sebou statisíce spokojených zákazníků. Okna a dveře Vekra jsou certifikovány pro použití v rámci systému Zelená úsporám.


Plastová okna Vekra – jsou vyráběna z kvalitních německých profilů, a to výhradně v ČR. V nabídce jsou profilové systémy pro všechny typy staveb. Plastová okna jsou díky své příznivé ceně, malým nárokům na údržbu a výborným tepelně izolačním vlastnostem nejoblíbenějším typem oken na českém trhu. Plastová okna Vekra vynikají dlouhou životností, výbornými tepelně izolačními vlastnostmi a tvarovou stálostí. Součástí nabídky plastových oken jsou také stále žádanější posuvné dveřní systémy pro moderní rodinné a bytové domy.

Dřevěná eurookna Vekra – jsou vyráběna z kvalitních lepených lamel, a to stavebních hloubkách od 68 do 94 mm. Eurookna Vekra se od běžně nabízených oken odlišují špičkovou povrchovou úpravou. Již řadu let vyrábí Vekra dřevěná eurookna speciální dílcovou metodou. Jednotlivé díly oken jsou hloubkově impregnovány, po sesazení okna jsou nanášeny další vrstvy barevného základu a ochranné povrchové lazury. Aby byly všechny vrstvy perfektně fixovány, probíhá sušení v automatických sušících tunelech. Toto zpracování zaručuje perfektní kvalitu každého vyrobeného eurookna. Díky kvalitní povrchové úpravě mají eurookna Vekra perfektní vzhled a prakticky neomezenou životnost s minimálními nároky na údržbu z exteriéru. Díky výborným tepelně izolačním vlastnostem a tvarové stabilitě profilů lze na míru vyrobit i velmi rozměrné prosklené celky jako jsou posuvné dveřní systémy, které jsou v moderní architektuře stále žádanější.

Dřevěná špaletová okna Vekra ANTIK – jsou určena zejména pro rekonstrukce v historických částech měst, ale výborně se hodí také pro stylové domy, které respektují rázovitost krajiny. Špaletová okna Vekra se vyrábějí ve stavebních hloubkách na míru potřebám zákazníka, mají výborné tepelně izolační vlastnosti a hlukový útlum. Nezbytností je kvalitní zasklení izolačním dvojsklem z exteriéru a jednosklem z interiérové strany. Špičková povrchová úprava zaručuje dlouhou životnost oken při minimálních nárocích na údržbu oken. Vzhled oken je možné přizpůsobit použitím řady historizujících doplňků a ozdob.

Dřevohliníková okna Vekra ALUDESIGN – v sobě spojují všechny přednosti dřevěných eurooken a špičkové ochrany před povětrnostními vlivy díky hliníkovému opláštění. Dřevohliníková okna Vekra nabízí v několika designových řadách v některých případech s možností tepelné izolace v opláštění. Dřevohliníková okna Vekra to je rozumná investice do budoucnosti.

Hliníková okna Vekra – jsou stále žádanější profilovou řadou. Jsou vhodná do moderních architektonických komerčních a bytových projektů, stále oblíbenější jsou v moderních rodinných domech. Hliníkové dveřní systémy vynikají odolností a jsou mimořádně vhodné jako namáhané vstupní portály bytových domů a veřejných budov. Díky odolnosti a mimořádné tvarové stabilitě z nich lze vyrobit i velmi rozměrné prosklené prvky. V nabídce Vekra jsou hliníková okna a dveře vhodná pro všechny typy staveb i systémy, které se uplatní v interiéru nebo v částečně vytápěných prostorách.

Doplňky jsou nedílnou součástí dodávky oken a dveří. Zákazníci si mohou vybírat z nepřeberného množství funkčních prvků, stínící techniky, insekticidních sítí a celé řady dalších doplňků. Součástí montáže oken je také odborná instalace doplňků.

Vekra nabízí také kompletní služby montáže a výměny oken. Naši spolehliví a proškolení montéři mají bohaté zkušenosti se všemi typy staveb. Pro samotnou výměnu oken postačí jen jeden metr prostoru před oknem. Montéři jsou také zvyklí pokrýt si přístupové cesty vlastním materiálem a provést hrubý úklid.

Vekra to je JISTOTA SPRÁVNÉ VOLBY pro vaše okna a dveře.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.vekra.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Dřevěná okna od značky VEKRA okna

Dřevěná okna od značky VEKRA okna

VEKRA je největší tuzemský výrobce oken a dveří. Okna a dveře vyrábí výhradně ve čtyřech specializovaných závodech v Čechách a na Moravě. Dřevěná okna VEKRA vyrábí v závodě ve Velkém Meziříčí a valašské Zašové. Okna a dveře od VEKRY promění každý byt v útulný a moderní domov.

Vydáno 22.06.2017
Pořiďte si stylová okna a dveře VEKRA – jděte s dobou!

Pořiďte si stylová okna a dveře VEKRA – jděte s dobou!

Okna a dveře jsou vizitkou každého domu i bytu. Pokud máte moderní a krásný interiér, ale stále vlastníte starý nebo dokonce poničený okenní či dveřní systém, pak váš dům nebude nikdy vypadat perfektně. S nápravou vám proto pomůže společnost VEKRA – specialista na okna a dveře.

Vydáno 13.09.2016Vydáno 29.05.2013
915 Zhlédnutí
Topováno 23.03.2017