A & M Borovnička
BazényJak naložit s odpadními vodami? Jímky a septiky jsou řešením

V klasickém rodinném domě nebo bytu nemusíme odpadní vody vůbec nijak řešit, protože se o vše stará hustá kanalizační síť. Jiné je to ale tehdy, když hovoříme o rekreačních objektech, jako jsou chaty a chalupy. K nim totiž většinou kanalizační síť nedosáhne. Společnost Bazény A&M Borovnička navrhuje ideální řešení, a to v podobě plastových nádob, jako jsou jímky a septiky.

Jímky a septiky, A & M Borovnička

Jímky aneb nejsnadnější způsob likvidace

Jímky představují ten nejjednodušší způsob, jak naložit se vzniklými odpadními vodami. Jedná se o plastovou nádobu o velkém objemu. Bazény A&M Borovnička poskytuje jímky ve dvou základních typech – válcové a hranaté. Válcové jsou vhodné spíše do průmyslové a stavebnické oblasti. Hranaté jímky jsou naopak vhodné na zadržování pitné či splaškové vody, není ale problém v nich uchovávat i různé chemikálie, nebo dokonce potraviny. Všechny typy jímek je potřeba zabetonovat.

Jímky


Tříkomorové septiky zajistí zbavení se kalu

Septiky stejně jako jímky vyžadují zabetonování. Jaký je mezi nimi hlavní rozdíl? Septiky se dají považovat za více praktické, protože obsahují tři komory, ve kterých dochází k postupnému zbavování se kalu. I tak je ale potřeba jednou za čas nechat septik vyčerpat fekálním vozem. Umístěte jej tedy tak, aby bylo možné se k němu tímto vozem pohodlně dostat.

Septiky


Široká oblast využití

Jímky a septiky nacházejí využití zejména v již zmíněných rekreačních objektech, jako jsou chalupy a chaty. Uplatnění mají také ale samozřejmě v průmyslu, stejně tak jako ve stavebnictví. Slouží též k uchovávání různých chemikálií, setkat se s nimi můžete i v potravinářském průmyslu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.borovnicka.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Výroba bazénu s kompletním příslušenstvím

Výroba bazénu s kompletním příslušenstvím

Bazén je již běžným komfortem, který zdobí nejednu zahradu. Proto si zákazníci užívají nejen tento komfort, ale i možnosti, díky kterým si můžou vybrat bazén podle svých představ i s veškerým požadovaným příslušenstvím. O kompletní výrobu a servis v oblasti bazénů se prvotřídně postará firma A+M Borovnička.

Vydáno 24.03.2018
Plastové i keramické bazény špičkové kvality můžete mít i vy

Plastové i keramické bazény špičkové kvality můžete mít i vy

Léto se blíží, a tak je nejvyšší čas začít přemýšlet, jak se v parných dnech osvěžit. Skvělou variantou jsou samozřejmě nejrůznější koupaliště a bazény. Nemusíte se však omezovat pouze na ty veřejné, dopřejte si tento luxus přímo u vás na zahradě. Obraťte se na firmu A&M Borovnička, která vám postaví bazény podle vašich představ.

Vydáno 26.05.2016Vydáno 11.04.2017
142 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2017