Kabelové systémy pro Radio Remote Units(RRU, RRH) - FTTA a PTTA

KABEL Trade Praha s.r.o. Kabelážní a anténní systémy

Kabelové systémy pro Radio Remote Units(RRU, RRH) - FTTA a PTTA

KABEL Trade Praha s.r.o.
Kabelážní a anténní systémyDistribuce kabelážních prvků pro telekomunikační a datové sítě

Telekomunikace a informační technologie vyžadují ke své činnosti kvalitní kabely a dráty. Ty běžně slouží jako médium pro přenos nejrůznějších signálů, a je tedy nutné zajistit maximální kvalitu těchto prvků. Najít spolehlivého dodavatele těchto produktů se může zdát složité, avšak opak je pravdou. Na trhu totiž působí firma KABEL Trade Praha s.r.o., která má s distribucí kabelových prvků a systémů více jak dvacetileté zkušenosti.

KABEL Trade Praha s.r.o.: optické kabely

Systémová řešení i pro nejnáročnější aplikace

Koaxiální kabely, datová centra, taktické anténní a mikrovlnné systémy nebo třeba napájecí systémy? Ať už budete pro své aplikace potřebovat cokoliv, dynamicky se rozvíjející společnost KABEL Trade Praha s.r.o. dokáže vyhovět za všech okolností. Díky individuálním přístupu při řešení projektů jednotlivých zákazníků je zaručena stoprocentní spokojenost.

Distribuce kabelážních prvků


Zkvalitnění distribuce díky produktům světové kvality

V listopadu roku 2016 se podařilo společnosti KABEL Trade Praha s.r.o. zahájit spolupráci se společností Sterlite Tech. Tato firma je předním výrobcem optických vláken, které nachází uplatnění v telekomunikačním i energetickém průmyslu.

Produkty a systémová řešení


Bohaté zkušenosti hovoří za vše

Společnost KABEL Trade Praha s.r.o. se může chlubit bohatými zkušenostmi napříč technickou praxí. V minulosti byly realizovány důležité zakázky pro všeobecně známé firmy, jako je Telefónica O2, T-Mobile, Vodafone, Towercom, České radiokomunikace nebo také společnost Tesla.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ktp.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Fungující telekomunikační a datové sítě jsou naší specialitou

Fungující telekomunikační a datové sítě jsou naší specialitou

Anténní systémy, vybavení pro datová centra a kabely všeho druhu? To je společnost KABEL TRADE.

Vydáno 25.06.2015
CELLFLEX – koaxiální kabely vysoké kvality

CELLFLEX – koaxiální kabely vysoké kvality

V dnešní době se kladou velké nároky na pokrytí signálem. Mobilní technologie využíváme každým dnem a je pro nás velkou nepříjemností, narazíme-li na místo, kde tzv. „nemáme signál“. O to horší je to v případě, nastává-li tato situace uvnitř budov. Existují však systémy, které dokáží RF signály posílit či rozšířit i do méně přístupných míst. Mobilní sítě GSM, UMTS či LTE tak mohou být díky těmto zařízením dostupné prakticky kdekoliv – např. v budovách či tunelech.

Vydáno 15.06.2015
Komplexní nabídka prvků pro telekomunikační a datové sítě

Komplexní nabídka prvků pro telekomunikační a datové sítě

Společnost Kabel Trade Praha s.r.o. (KTP) působí na českém a slovenském trhu už více než 16 let a za dobu své existence rozšířila portfolio nabízených produktů na všechny oblasti telekomunikačních a datových sítí. V současné době Kabel Trade Praha kompletní sortiment převážně pasivních produktů pro výstavbu telekomunikačních sítí a datových sítí, včetně vybavení datových center. Velký důraz je kladen kromě špičkové kvality nabízených produktů a služeb také na ochranu přírody. Kabel Trade Praha proto spolupracuje jen s dodavateli, kteří jsou zapojeni do programů na minimalizaci vlivu společností na životní prostředí. Firma je také držitelem certifikátů ISO 9001:2008 a ISO 14001:2004. Mezi zákazníky se řadí takové firmy jako Telefónica O2, T-Mobile, Vodafone, Orange, Slovak Telekom, Towercom, České Radiokomunikace či Tesla.

Vydáno 27.08.2013Vydáno 12.04.2017
442 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2020