Distribuce kabelážních prvků pro telekomunikační a datové sítě

Telekomunikace a informační technologie vyžadují ke své činnosti kvalitní kabely a dráty. Ty běžně slouží jako médium pro přenos nejrůznějších signálů, a je tedy nutné zajistit maximální kvalitu těchto prvků. Najít spolehlivého dodavatele těchto produktů se může zdát složité, avšak opak je pravdou. Na trhu totiž působí firma KABEL Trade Praha s.r.o., která má s distribucí kabelových prvků a systémů více jak dvacetileté zkušenosti.

KABEL Trade Praha s.r.o.: optické kabely

Systémová řešení i pro nejnáročnější aplikace

Koaxiální kabely, datová centra, taktické anténní a mikrovlnné systémy nebo třeba napájecí systémy? Ať už budete pro své aplikace potřebovat cokoliv, dynamicky se rozvíjející společnost KABEL Trade Praha s.r.o. dokáže vyhovět za všech okolností. Díky individuálním přístupu při řešení projektů jednotlivých zákazníků je zaručena stoprocentní spokojenost.

Distribuce kabelážních prvků


Zkvalitnění distribuce díky produktům světové kvality

V listopadu roku 2016 se podařilo společnosti KABEL Trade Praha s.r.o. zahájit spolupráci se společností Sterlite Tech. Tato firma je předním výrobcem optických vláken, které nachází uplatnění v telekomunikačním i energetickém průmyslu.

Produkty a systémová řešení


Bohaté zkušenosti hovoří za vše

Společnost KABEL Trade Praha s.r.o. se může chlubit bohatými zkušenostmi napříč technickou praxí. V minulosti byly realizovány důležité zakázky pro všeobecně známé firmy, jako je Telefónica O2, T-Mobile, Vodafone, Towercom, České radiokomunikace nebo také společnost Tesla.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.ktp.cz/

Vydáno 12.04.2017
458 Zhlédnutí
Topováno 30.06.2020
FIREMNÍ ČLÁNKY

Fungující telekomunikační a datové sítě jsou naší specialitou

Fungující telekomunikační a datové sítě jsou naší specialitou
Anténní systémy, vybavení pro datová centra a kabely všeho druhu? To je společnost KABEL TRADE.

CELLFLEX – koaxiální kabely vysoké kvality

CELLFLEX – koaxiální kabely vysoké kvality
V dnešní době se kladou velké nároky na pokrytí signálem. Mobilní technologie využíváme každým dnem a je pro nás velkou nepříjemností, narazíme-li na místo, kde tzv. „nemáme signál“. O to horší je to v případě, nastává-li tato situace uvnitř budov. Existují však systémy, které dokáží RF signály ...

Komplexní nabídka prvků pro telekomunikační a datové sítě

Komplexní nabídka prvků pro telekomunikační a datové sítě
Společnost Kabel Trade Praha s.r.o. (KTP) působí na českém a slovenském trhu už více než 16 let a za dobu své existence rozšířila portfolio nabízených produktů na všechny oblasti telekomunikačních a datových sítí. V současné době Kabel Trade Praha kompletní sortiment převážně pasivních produktů ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KABEL Trade Praha s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KABEL Trade Praha s.r.o.
www.ktp.cz
Adresa

Adresa

Dobronická 1257
Praha 4 148 00

info@ktp.cz
+420 261 112 921


Najdete nás také zde:

ARES
captcha