Specifické požadavky si také žádají specifické přístroje, které vyvíjí, vyrábí a distribuuje společnost Anton Paar

Šikovnost, propracovanost a ty nejvyšší nároky v každém, byť sebemenším detailu, jim zaručují, že stále zůstávají celosvětovým lídrem v měření hustoty, koncentrace a obsahu CO. Tato společnost však není finančními prostředky zaměřená jenom a pouze na sebe, ale také se dívá i po ostatních lidech, kteří peníze potřebují, proto je součástí charitativní nadace Santner Foundation.

Analytické přístroje, Anton Paar GmbH, organizační složka

Excelentní reputace, kterou si drží pořád nesmírně vysoko ve 25 pobočkách po celém světě

Ústředí firmy se nachází v Grazu. Kompletní tým dosahuje vysoce přesné výroby což je základ celého jejich vývoje a výroby produktů. Spoléhat se přitom mohou na úzký kontakt s vědeckou komunitou, která také tvoří základ kvality přístrojů. Nezaostává však ani inovativní řešení, které je pohonem jejich motoru celé firmy. Součinnost výzkumu a vývoje v těchto ohledech se také řídí podle zákazníků, kteří spolupracují, a díky nim se může tato společnost vyvíjet dalšími potřebnými kroky do lepší budoucnosti. Aby tato společnost mohla držet krok, musí mít skvělý tým, který neustále vyvíjí nové principy měření, generace senzorů a nové technologie, které přispívají z dlouhodobého hlediska k expanzi firmy na trhu a udržení si své vedoucí pozice.

O naší společnosti, něco z historie, ale také z novinek naší firmy


Pokrok a inovace, vysoká přesnost řemesla a vášeň pro výzkum

Tato slova přesně charakterizují tuto společnost. Všechny komponenty jsou vyráběné s nejvyšší přesností a stoprocentní precizností. Nikdy nic nepodceňují a také se vždy snaží zapojit inovativní řešení a moderní měřící principy. To všechno pro výrobu a také pro jejich potěšení z dokonale propracovaných výrobků, které samozřejmě vždy splňují vysoké nároky na reprezentaci a design. Každý jejich zákazník se může spolehnout na vysokou kvalitu a také na to, že mu speciálně integrují zařízení do jeho prostředí a to zcela bez problémů. Sortiment zahrnuje laboratorní instrumentaci, procesní přístroje a také automatizaci a robotizaci.

Veškeré potřebné informace naleznete zde


Analytické přístroje, které dokážou porozumět vašim materiálům

Vědci, inženýři a výzkumníci, ti všichni potřebují při své práci přesné informace. Aby se mohli spolehnout na svůj výzkum a vývoj produktů, musí mít ke své práci spolehlivá data, která jim právě poskytnou vysoce přesné přístroje. V každém odvětví je tak hned několik zařízení, které jsou vám vždy k dispozici. V průmyslu se může jednat o analýzy nápojů, ale může se to týkat hustoměru, destilace, analýzy povrchu, bodu vzplanutí, dynamické a mechanické analýzy, měření co2 a kyslíku a mnoho dalšího.

Přehled typů přístrojů


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.anton-paar.com

Vydáno 12.04.2017
207 Zhlédnutí
Topováno 04.09.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Anton Paar – vývoj a výroba laboratorních přístrojů pro výzkum i průmysl

Anton Paar – vývoj a výroba laboratorních přístrojů pro výzkum i průmysl
Společnost Anton Paar GmbH se zabývá vývojem a výrobou laboratorních přístrojů, které se využívají především v oblasti výzkumu a chemického i nápojového průmyslu. Je též významným subdodavatelem elektromechanických, mechanických i plechových komponent a dílů s celosvětovým působením. Díky vysoké ...
PODSTRÁNKY

Analytické a laboratorní přístroje

Analytické a laboratorní přístroje
Analytické a laboratorní přístroje - hustoměry, polarimetry, refraktometry, viskozimetry

Procesní měřicí systémy

Procesní měřicí systémy
Procesní viskozimetry a polarimetry, inline refraktometry, hustotní senzory

Automatizace a robotizace

Automatizace a robotizace
Specifická řešení v oblasti laboratorní automatizace a robotizace
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Anton Paar GmbH, organizační složka
WEBOVÁ STRÁNKA
Anton Paar GmbH, organizační složka
www.anton-paar.com
Adresa

Adresa

Strakonická 3309/2e
Praha 5 150 00

info.cz@anton-paar.com
+420 233 356 635


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha