Veškeré zemní a výkopové práce se společností Müller. Vždy spolehlivě a bez problémů

Není to zrovna jednoduchý úkol, ale my se s ním popereme vždy vítězně. Naší zálibou je bourání a demolice, stejně tak jako různé druhy výkopů, úprava terénů, pozemní práce ale také například betonování jímek a mnoho dalšího.

Veškeré zemní a výkopové práce se společností Müller

Díky moderním strojům se z těžké práce stane lehce splněný úkol

Nechybí nám plné nasazení. Vždy se popasujeme se všemi podmínkami, i když jsou to ty nejhorší. Pracujeme za každého počasí, a proto se také můžeme pochlubit splněnými zadanými úkoly i přesností, se kterou se potýkáme denně. Dovoz, odvoz a uložení zeminy není problém, stejně tak jako další služby.

U nás najdete ještě více prací, které jsme schopni vám zařídit


Od počátku až do konce budeme kopat, vyrývat, upravovat a mnoho dalšího

Základním prvek je jistě příprava a počáteční zemní a výkopové práce. Zařizujeme výkopy základů, sklepů, jímek, přípojek, bazénů a inženýrských sítí. Provádíme však také terénní úpravy pozemků a zahrad. Rovné nebo svažité terény nejsou výjimkou. V každém případě se můžete obrátit na naše služby, ať už potřebujete něco soukromě či pracovně.

Konkrétní zemní práce naleznete zde


Používaná technika, kterou máme k dispozici

Jedná se o traktobagr rýpadlo-nakladač, velice vhodný pro jakékoliv zemní práce. Zvládne mnoho různých druhů výkopů, ale také demolici budov. Další stavební technikou je otočný pásový bagr, čelní kolový nakladač, čelní nakladač nebo také třídička zeminy.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kontejnery-olomouc.cz

Vydáno 13.04.2017
157 Zhlédnutí
Topováno 01.08.2018
FIREMNÍ ČLÁNKY

Kamenná krása, která uklidňuje

Kamenná krása, která uklidňuje
Návrat k přírodním materiálům se ve velké míře týká kamene. Využití této přírodniny je stále širší a proto ho firmy nabízejí v mnoha různých variantách. Můžete si jím zkrášlit okolí svého domu nebo vytvořit romantické zákoutí v některé části zahrady.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA Kontejnery Müller s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Kontejnery Müller s.r.o.
kontejnerymuller.cz
Adresa

Adresa

č. 545
Olomouc Hněvotín 783 47

info@kontejnerymuller.cz
+420 608 775 507


Najdete nás také zde:

ARES
captcha