Skvělá restaurace v centru města Opavy - hotovky, tradiční jídla, česká i mezinárodní kuchyně

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava IBERIA TRADE s.r.o.

Skvělá restaurace v centru města Opavy - hotovky, tradiční jídla, česká i mezinárodní kuchyně

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava
IBERIA TRADE s.r.o.Hledáte příjemné a hezké ubytování ve městě Opava? Pak si nenechejte ujít hotel v centru města, jenom sto metrů od náměstí

Velice zajímavá a hezká je lokalita v centru města Opavy. Zde najdete mnoho zajímavých architektonických památek. Do podobného slohu je stavěn také náš hotel. Snažíme se mu zanechat původní ráz, aby spadal do kulturního zázemí zdejších budov. Vynikne tak jeho krásná architektura.

Hotel a restaurant IBERIA*** Opava

Profesionální individuální přístup a špičková restaurace, je zde samozřejmostí

Každý návštěvník zde jistě nalezne to, co očekává. Toto místo je velice vhodné pro rodiny s dětmi, ale také pro návštěvníky obchodního rázu. Naše vytříbená kuchyně vás jistě potěší v tom nejlepším slova smyslu. Hotel je vhodný pro obchodní cestující jakékoliv firmy, také pro firemní pobyty, firemní klientelu nebo služební cesty. Jistě zde najdete jak rodinné prostředí, tak i profesionální přístup kvalifikovaného kolektivu našich odborníků.

Navštivte naše internetové stránky


Vznik hotelu z historického pohledu

Hotel Iberia *** vznikl již v 19. Století a to přestavbou velice cenných a architektonicky významných památek tehdejší doby. Jeho poloha je přívětivá pro všechny, kteří chtějí vidět krásné horní náměstí města Opavy, neboť se nachází v jeho blízkosti. Josef Barák se také přičinil svými schopnostmi a navrhl interiér této přepychové budovy. Díky tomu je zde prostředí příjemné, cítíte pocit klidu, pohody a bezpečí.

Zde najdete veškeré informace o našem ubytování


Kongresové centrum

Najít zde také můžete konferenční sál, který je velice reprezentativní, klimatizovaný včetně samostatného gastronomického zázemí.

Více o kongresovém centru zde
FIREMNÍ ČLÁNKY


Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Skvělé gastronomické zážitky za rozumné ceny nabízí hotel IBERIA v srdci Opavy

Dobře se najíst patří k záležitostem, které činí člověka spokojeným. Jestliže máte cestu do Opavy, pak vaše chuťové buňky plně uspokojí hotel IBERIA s restauracemi Castillo a Citadela. Můžete ochutnat tradiční španělskou kuchyni i skvělá moravská vína.

Vydáno 04.07.2018Vydáno 19.04.2017
110 Zhlédnutí
Topováno 28.03.2018