Celý sortiment a naše služby jsou vám kdykoliv k dispozici – stavebnictví Stavexa

Kompletní sortiment stavebního materiálu, včetně všech dostupných variant a služeb. Přesně tak by se dala charakterizovat firma Stavexa. Od základu až po střechu vám mohou pomoci s jakýmkoliv druhem stavebního materiálu.

STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o.

Všechno potřebné pro vaši stavbu

Udělali jste potřebné počáteční kroky a už jenom čekáte, až budete moci zahájit stavbu svého nového rodinného domova? Nebo máte před rekonstrukcí? Pak se rozhodně můžete obrátit na dostupný sortiment, který se týká střešní krytiny, vazby, lícového zdiva, zdících materiálů, sádrokartonů, obkladů, dlažeb, komínů, oken, dveří, zárubní, včetně hydroizolací nebo jakéhokoliv sypkého materiálu – vápno, cement, štuky, spárovací hmoty, lepidla a mnoho dalšího.

Internetové stránky, kde naleznete mnoho dalších informací


Na nic nečekejte a začněte již dnes

Vylepšit si bydlení může každý z nás, chce to jenom trochu dobré vůle a pár věcí, které budete potřebovat a které u nás naleznete. Trochu práce a můžete mít krásný domov jako nový. Pokud budete pracovat svépomocí, poskytneme vám jakékoliv informace rady a typy, které při koupi výrobků budete potřebovat.

Poskytované služby


Cenovou nabídku pro vás vypracujeme na základě vašich požadavků

Dále také zpracováváme stavební projektovou dokumentaci. U nás máte mnoho dalších služeb pod jednou střechou. Doporučíme vám kvalitní řemeslníky, takže to budete mít v podstatě bez starostí. Jistě také oceníte kvalitu a rychlost s jakou každý den pracujeme. K tomu máme navíc velký sklad zásob a také proškolený personál.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.stavexa.cz

Vydáno 19.04.2017
74 Zhlédnutí
Topováno 25.08.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Stavebniny Praha 9 – kompletní sortiment stavebního materiálu

Stavebniny Praha 9 – kompletní sortiment stavebního materiálu
Stavební materiál je žádaný sortiment na všechny stavby, rekonstrukce či jiné úpravy. Nejen zdící a jiné materiály, ale také okna, obklady, dlažby či různé prostředky potřebné ke stavebním pracím uvítáte u jednoho obchodníka. A přesně takové služby poskytuje firma STAVEXA – stavebniny, spol. s r.o. ...

Stavební materiál - od tepelné izolace až po zdicí materiál a lepidla

Stavební materiál - od tepelné izolace až po zdicí materiál a lepidla
Plánujete stavbu, renovaci či opravdu domu? Kvalita stavebního materiálu má velký vliv nejen na vzhled, ale převážně funkci celé stavby, a proto se nevyplácí volbu podceňovat. U naší společnosti Stavexa najdete stavební materiál, zdicí materiál a další produkty pouze v té nejvyšší kvalitě.
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
STAVEXA - stavebniny, spol. s r.o.
www.stavexa.cz
Adresa

Adresa

Pražská 149
Sadská 289 12

stavebniny@stavexa.cz
+420 325 594 381


Najdete nás také zde:

ARES
captcha