Nechte do svého domova zabudovat kvalitní betonový strop

Stavba rodinného domu, bytové zástavby, komerčních a průmyslových prostorů sebou přináší i různé bezpečnostní normy, kvalitu materiálů a splnění požadavků pro komfortní obývání. Z těchto důvodů se klade vysoká náročnost i na samotné stropy. O stropech nejen svoje ví, ale také kvalitní řešení realizuje Plastbeton s.r. o. Hradec Králové.

Odlehčené stropní panely, PLASTBETON s.r.o., Hradec Králové

Odlehčené stropní panely, které na stavbu zapadnou jako stvořené

Není strop jako strop a o tom by vám dokázala povídat i společnost Plastbeton s.r.o. Hradec Králové. Jejich služby působí na stavebním trhu již od roku 1998 a kromě jiného dodávají na stavby také stropní konstrukce. Především stropní systém SPIROLL, který je charakteristický vysokou únosností a odlehčenými dutinami.

Dosáhněte na stropy vysoké kvality


Nejen nábytek, ale i strop se nechá vyrobit na míru

Co stavba, tak to jiný tvar a jiné požadavky. V praxi to znamená, že i stavba může probíhat v duchu požadavků zákazníka a i takový strop může být zhotovený a přizpůsobený na míru konkrétní formě stavby. Stropní panely se nechají tedy přizpůsobit délkou i šířkou. Rozličné jsou i výšky, a sice od 165 mm až do 400 mm. S dodávkou získáte nejen samotné panely, ale i zpracování kladečského plánu a statický posudek.

I vaše požadavky dokážeme splnit


Stropní panely, které vám zajistí nesmrtelnost stavby

Předpjaté stropní panely SPIROLL jsou odlehčené právě pro ně charakteristickými dutinami a výztuží z ocelového lana. Díky tomu jsou zárukou dlouhé životnosti, takže o stropy máte doživotně postaráno. Po montáži se vnitřní podhledy pouze zastěrkují nebo zaštukují.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.plastbeton.cz

Vydáno 26.04.2017
217 Zhlédnutí
Topováno 23.07.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Betonové stropy, schodiště, balkóny a další výrobky z betonu

Betonové stropy, schodiště, balkóny a další výrobky z betonu
Výrobě betonových stropů, schodišť, balkónů a mnohých dalších výrobků právě z betonu, se věnuje společnost PLASTBETON s.r.o., která se zabývá především výrobou, prodejem a montáži betonových stavebnicových dílců jako jsou: stropy Spiroll, betonové schodiště, filigrány, podesty, balkóny a RZP ...

Betonová schodiště pro každou budovu vyrobí firma PLASTBETON

Betonová schodiště pro každou budovu vyrobí firma PLASTBETON
Potřebujete nové betonové schody a hledáte jejich výrobce? Obraťte se na firmu PLASTBETON, která vyrábí, prodává a montuje betonová schodiště s požadavkem na rovnoměrné normované zatížení vhodná do všech budov. Kromě toho vyrábíme a prodáváme také další betonové stavební díly, jako jsou stropy, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PLASTBETON s.r.o. Betonové dílce Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
PLASTBETON s.r.o.
www.plastbeton.cz
Adresa

Adresa

Pardubická 245
Hradec Králové - Kukleny 500 04

vitkova@plastbeton.cz
+420 495 591 691


Najdete nás také zde:

ARES
captcha