Stavební firma OSP spol. s r.o.
Samonivelační cementové lité potěry: novinka na stavebním trhu

Abychom mohli svým zákazníkům nabídnout nejmodernější technologie, stále sledujeme nejnovější trendy ve stavebnictví. Novinkou mezi našimi produkty jsou samonivelační cementové lité potěry. Tento nově vyvinutý materiál na bázi cementového pojiva, vyrábíme ve své vlastní plně automatizované betonárně. Naše firma, Stavební firma OSP spol. s.r.o., sídlí v Moravském Krumlově. Samonivelační cementové lité potěry samozřejmě nejsou jediným námi nabízeným produktem. Velmi žádané jsou také dřevěné příhradové vazníky. Vyznačují se velkou variabilitou, takže jistě budou vyhovovat i půdorysu vaší střechy.

Stavební firma OSP, Moravský Krumlov

Samonivelační cementové lité potěry – rychlé a dostupné

Samonivelační cementové lité potěry vynikají oproti běžným cementovým potěrům rychlou a jednoduchou ukládkou i radikálně sníženým smrštěním. Díky vysoké tekutosti získáme ideálně rovný povrch. Jsou vhodné i pro trvale vlhké prostory. Výhodou je také kvalita zhutnění vrstvy potěru i poloviční cena proti anhydritovým litým potěrům.
Potěry vozíme vlastními autodomíchavači na stavbu, kde je za použití speciální pumpy dopravujeme přímo do konstrukce. Díky našemu vybavení technologiemi jsme schopni vylít klasický rodinný dům během jednoho dne.

Dodáváme certifikované betonové směsi


Dřevěné příhradové vazníky pro vaši střechu

Dřevěné příhradové vazníky představují moderní a univerzální konstrukci. Vyrábíme je z kvalitního českého dřeva. Mezi sebou jsou vazníky spojovány lisováním pomocí styčníkových desek MiTTek, které jsou vyrobeny z pozinkovaného plechu s jednostranně prolisovanými trny. Tyto styčníkové desky se řadí mezi nejlepší na trhu. A jaké jsou výhody této technologie? Výrazně snižuje prořez dřevěných prvků a tím i celkovou cenu. Vazníky dodáme přímo na vaši stavbu nebo se na nás můžete s důvěrou obrátit i v případě zájmu o realizaci celé vaší střechy na klíč.

Střecha pro Váš domov, kanceláře či továrnu


Stavební firma OSP spol. s.r.o.: spolehlivý dodavatel staveb

Naše portfolio produktů a služeb je široké. Kromě samonivelačních cementových potěrů a příhradových vazníků nabízíme také kompletní realizace staveb, dodávky stavebního materiálu i betonu či služby projekční kanceláře. Vaše očekávání splníme, ať máte zájem o rekonstrukci, výstavbu domu na klíč či stavbu průmyslové haly. Při všech činnostech se řídíme mottem: „Pracujeme v každém okamžiku a při každé činnosti tak, jako bychom pracovali pro sebe doma.“

Stavební firma OSP - Stavby od projektu po kolaudaciVíce informací naleznete na našich stránkách  https://osp-mk.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Stavební firma, kde platíte až za odvedenou práci

Stavební firma, kde platíte až za odvedenou práci

Plánujete stavbu či opravy jakéhokoli objektu, ale žádná stavební firma vám nenabízí férové podmínky? Setkáváte se s tím, že po vás chtějí projekční kanceláře nebo stavební firmy dopředu zálohy za něco, co jste ještě ani neviděli? Na takové podmínky nemusíte přistupovat. Obraťte se na firmu OSP spol. s r.o. a plaťte pouze za to, co reálně dostanete.

Vydáno 23.11.2015
Dodávka a realizace vazníků, stropní konstrukce - Znojmo, Mikulov, Brno-venkov

Dodávka a realizace vazníků, stropní konstrukce - Znojmo, Mikulov, Brno-venkov

Stavební firma OSP spol. s r.o. sídlí v Moravském Krumlově. Jako stavební společnost se zaměřují samozřejmě na stavební činnost. Působí na jižní Moravě, Vysočině a na mnohých dalších místech naší republiky. Mezi jejich další hlavní činnosti patří i výstavba střech. Zajistí vazníky, jejich dodávku i realizaci nebo další stropní konstrukce. Působí zejména v oblasti Znojma, Mikulova nebo také v Brně-venkově.

Vydáno 03.04.2018
Specialisté na realizace střech a výrobu střešních vazníků

Specialisté na realizace střech a výrobu střešních vazníků

Ať už se chystáte provést rekonstrukci staré střechy nebo postavit střechu novou, stojí před vámi důležitý úkol – vybrat firmu, která realizaci střechy zajistí. Pokud je pro vás při výběru důležitá historie a zkušenosti dané firmy, spokojenost klientů i nízká cena, firma OSP spol. s r.o., sídlící v Moravském Krumlově, je jasnou volbou. Působí na trhu více než 20 let, má za sebou několik stovek staveb a současně i spokojených klientů.

Vydáno 25.11.2015
Výročí 25 let slaví Stavební firma OSP spol. s r.o. Moravský Krumlov

Výročí 25 let slaví Stavební firma OSP spol. s r.o. Moravský Krumlov

Stavební firma OSP spol. s r.o. má za sebou úspěšnou historii plnou převratů a zvratů. Do nynější podoby se vypracovala velkou snahou a vysokou pílí a díky tomu může v letošním roce oslavit výročí 25 let od svého vzniku.

Vydáno 09.03.2018
Koupelnové studio – od vizualizace po kompletní realizaci koupelny

Koupelnové studio – od vizualizace po kompletní realizaci koupelny

Návrh a realizace nové koupelny jsou opravdovou alchymií. Vyžadují na mnohdy malém prostoru jednotlivé prvky přizpůsobit tak, aby působily dobrým estetickým dojmem a současně byly funkční po stránce praktické. Firma OSP spol. s r.o. poskytuje komplexní služby v oblasti stavebnictví a disponuje také koupelnovým studiem. Pod vedením profesionálních designerů i řemeslníků bude koupelna skvostem vašeho stavení.

Vydáno 01.12.2015
Realizace staveb pod vedením stavební firmy OSP

Realizace staveb pod vedením stavební firmy OSP

Chcete jen provést zateplení vašeho domu, či opravu fasády? Nebo byste si rádi nechali postavit na klíč celý dům? Stavební firma OSP spol. s r.o. se sídlem v Moravském Krumlově se zabývá realizací staveb širokého spektra. Ať už potřebujete provést rekonstrukci nebo výstavbu domu, sportovní či průmyslové haly případně stavbu občanské vybavenosti, firma OSP splní všechna vaše očekávání.

Vydáno 06.12.2015
Stavební materiály i kvalitní beton z Moravského Krumlova

Stavební materiály i kvalitní beton z Moravského Krumlova

Chystáte se stavět? Bez stavebního materiálu se neobejdete. Při nákupu se přitom zaměřte na kvalitu stavebního materiálu a betonu a také na cenu. Firma OSP spol. s r.o. se sídlem v Moravském Krumlově je na trhu v oblasti stavebnictví již přes 20 let a garantuje dodání materiálů za nejnižší ceny. Současně patří mezi nejerudovanější. Disponuje vlastní betonárnou a vlastním velkoobchodem stavebnin a díky nadstandardním poskytovaným službám vyhoví i těm nejnáročnějším požadavkům.

Vydáno 20.11.2015Vydáno 04.05.2017
47 Zhlédnutí

Stavební firma

Stavební firma

Stavební firma OSP, realizace bytových a průmyslových staveb, nová výstavba i rekonstrukce

Koupelnové studio

Koupelnové studio

Realizace koupelny na klíč, koupelnové studio, stavební a řemeslné práce ve vysoké kvalitě

Betonárna

Betonárna

Betonárna, certifikované betonové směsi, stavebniny a odborné poradenství