Střechy na klíč od návrhu po pokládku Průhonice u Prahy - bezplatná poradenská činnost

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o. Břidlicová a prejzová střecha Praha

Střechy na klíč od návrhu po pokládku Průhonice u Prahy - bezplatná poradenská činnost

STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.
Břidlicová a prejzová střecha Praha
Speciální pokrytí památek prejzovou krytinou a další pokrývačské práce zajišťuje firma: Střechy Vrňata a Žačík s.r.o.

Zajišťují nejenom kompletní dodávku střechy a její montáž, ale mají pro vás i originální doplňky na střechy, které umí skvěle použít. Nejsou jim cizí ani tesařské práce, odborná pokládka a to i na řemeslnicky náročnějších budovách. K těm patří i památkově chráněné objekty. Opravy střech historických objektů si žádají speciální řešení. V těchto případech se používá prejzová krytina neboli pálená střešní taška Prejz.

Prejzová střecha a její pokládka, Střechy Vrňata a Žačík s.r.o.

Firma, která má mnohaleté zkušenosti a pomalu se stává rodinnou tradicí

Jejich hlavním působištěm je Praha, ale pohybují se i po dalším rozlehlejším okolí. Zaměřují se jak na běžné domy, tak provádějí i složité operace na památkových budovách. Zde je často také potřeba vyměnit střechu nebo provést její rekonstrukci, proto na to mají odborný systém a speciální typ pokládky, kterému se říká prejzová krytina.

Střecha pro jakýkoliv objekt či váš dům


Prejzová střecha a její pokládka

Prejza, tak se zkráceně říká v tomto oboru prejzové krytině. Tato krytina se používá především při rekonstrukci střech památkových objektů. V těchto případech je totiž zcela nezbytné, aby se počítalo se složitou členitostí celé střechy nebo také s historickými prvky, které musí zůstat zachovány. Prejzová krytina umožňuje vytvářet nejrůznější oblouky, šikminy, výklenky a mnoho dalšího.

Podrobnější informace pokládky prejzové střechy


Náročnost pokládky

Právě tento typ prejzové krytiny však není vůbec jednoduchý na pokládku a vyžaduje odborné znalosti a vysoké řemeslnické zkušenosti. Je potřeba kvalifikovaných odborníků, aby celý celek dopadl dobře a vypadal do posledního detailu dokonale. To vše splňuje právě tato firma, střechy Vrňata a Žačík. Poskytují i bezplatné odborné poradenství.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.strechyvrnata.cz/

FIREMNÍ ČLÁNKY


Břidlicová barevná krytina

Břidlicová barevná krytina

Zvažujete rekonstrukci vaší staré střechy? Potřebujete zajistit vybudování nové střechy nebo opravu stávající? Slyšeli jste o břidlicové krytině na střechu a chcete zjistit více informací? Odborníkem v tomto oboru je společnost STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o., která vám poskytne přívětivou radu a odborně provede rekonstrukci i výstavbu střechy nové a to z břidlicové krytiny.

Vydáno 17.04.2018
Střešní krytina z břidlice dělá majitelům radost dlouhá léta

Střešní krytina z břidlice dělá majitelům radost dlouhá léta

Břidlicové střechy s sebou nesou spoustu výhod. Mají dlouhou životnost, jsou variabilní, vynikají tepelnou i zvukovou izolací, současně však převyšují ostatní typy krytin co do estetiky. Využitelné jsou v případě různých typů staveb, ať už rekonstruujete nebo máte v plánu novostavbu. Střešní krytina z břidlice se dokáže dokonale přizpůsobit.

Vydáno 30.06.2016
Rekonstrukce střechy je důležitý krok. Nepodceňujte výběr firmy!

Rekonstrukce střechy je důležitý krok. Nepodceňujte výběr firmy!

Uvažujete o rekonstrukci střechy a hledáte firmu, která za vaši nemalou investici odvede špičkovou práci? Máme pro vás tipy, jak vybrat spolehlivou firmu, vyvarovat se chyb a nespálit se u řemeslníků, kteří nabízejí „za hodně peněz málo muziky“.

Vydáno 01.06.2015
Nechtějte ledajakou střechu, ale tu nejlepší – od firmy Střechy Vrňata a Žáčik

Nechtějte ledajakou střechu, ale tu nejlepší – od firmy Střechy Vrňata a Žáčik

Vaše spokojenost, naše čest, poctivost, profesionalita a kvalita našich služeb jsou to, na čem nám záleží. Podnikání pro nás nejsou peníze, ale v první řadě maximálně spokojení zákazníci. Zajišťujeme kompletní řešení i rekonstrukce střech rodinných, bytových i činžovních domů a památkových objektů. Nabízíme vám své dlouholeté zkušenosti v oblasti pokrývačských a klempířských prací, přičemž důraz klademe na kvalitu naší práce i použitého materiálu. Svou práci děláme rádi, děláme ji pořádně a jsme na ni hrdí. Co slíbíme, to splníme - v termínu. Kolik firem dnes může říct to samé?

Vydáno 13.02.2014
Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze

Kompletní řešení střech – klempířské, tesařské i pokrývačské práce v Praze

Rodinná firma Střechy Vrňata & Žáčik s.r.o. působí na českém trhu již přes 25 let. Poskytuje kompletní řešení střech a dílčí klempířské, tesařské i pokrývačské práce různého typu. Kromě realizací na rodinných, bytových a činžovních domech zajišťuje také profesionální realizace na památkových objektech. Velký důraz klade na kvalitu a také na detail, proto používá originální a často netypické materiály a střešní doplňky.

Vydáno 07.07.2016Vydáno 08.05.2017
86 Zhlédnutí
Topováno 08.03.2018

Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Břidlicová střecha, břidlice

Břidlicová střecha, břidlice

Realizace břidlicových střech, střešní krytiny z břidlice

Prejzová střecha, prejza

Prejzová střecha, prejza

Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objekty