STŘECHY VRŇATA & ŽÁČIK s.r.o.
Břidlicová střecha
Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy Praha

Rekonstrukce střechy, pokrývačské, klempířské a tesařské práce

Břidlicová střecha, břidlice

Břidlicová střecha, břidlice

Realizace břidlicových střech, střešní krytiny z břidlice

Prejzová střecha, prejza

Prejzová střecha, prejza

Prejzové střechy, střešní krytina prejza pro památkové objektyVydáno 08.05.2017
73 Zhlédnutí
Topováno 08.03.2018

Speciální pokrytí památek prejzovou krytinou a další pokrývačské práce zajišťuje firma: Střechy Vrňata a Žačík s.r.o.

Zajišťují nejenom kompletní dodávku střechy a její montáž, ale mají pro vás i originální doplňky na střechy, které umí skvěle použít. Nejsou jim cizí ani tesařské práce, odborná pokládka a to i na řemeslnicky náročnějších budovách. K těm patří i památkově chráněné objekty. Opravy střech historických objektů si žádají speciální řešení. V těchto případech se používá prejzová krytina neboli pálená střešní taška Prejz.

Pokrývačské práce, rekonstrukce, STŘECHY VRŇATA & ŽÁČÍK

Firma, která má mnohaleté zkušenosti a pomalu se stává rodinnou tradicí

Jejich hlavním působištěm je Praha, ale pohybují se i po dalším rozlehlejším okolí. Zaměřují se jak na běžné domy, tak provádějí i složité operace na památkových budovách. Zde je často také potřeba vyměnit střechu nebo provést její rekonstrukci, proto na to mají odborný systém a speciální typ pokládky, kterému se říká prejzová krytina.

Střecha pro jakýkoliv objekt či váš dům


Prejzová střecha a její pokládka

Prejza, tak se zkráceně říká v tomto oboru prejzové krytině. Tato krytina se používá především při rekonstrukci střech památkových objektů. V těchto případech je totiž zcela nezbytné, aby se počítalo se složitou členitostí celé střechy nebo také s historickými prvky, které musí zůstat zachovány. Prejzová krytina umožňuje vytvářet nejrůznější oblouky, šikminy, výklenky a mnoho dalšího.

Podrobnější informace pokládky prejzové střechy


Náročnost pokládky

Právě tento typ prejzové krytiny však není vůbec jednoduchý na pokládku a vyžaduje odborné znalosti a vysoké řemeslnické zkušenosti. Je potřeba kvalifikovaných odborníků, aby celý celek dopadl dobře a vypadal do posledního detailu dokonale. To vše splňuje právě tato firma, střechy Vrňata a Žačík. Poskytují i bezplatné odborné poradenství.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.strechyvrnata.cz