Využijte moderní technologie dnešního světa

Elventa LV, s.r.o.

Využijte moderní technologie dnešního světa

Elventa LV, s.r.o.Rozsah sortimentu a služeb v oboru plastů je opravdu široký a dá se najít za všech okolností vždy nějaké řešení pro každého

Elventa je společnost, která se zaměřuje na plasty všemožných druhů a jejich využití. Pokud zákazník přijde s konkrétními požadavky, tak vždy najdou nějaké specifické řešení přímo na míru danému klientovi. V dnešní době jsou platy často využívané v každém odvětví.

Plasty pro signmaking a design, Elventa LV, s.r.o.

Důležité je vědět, co chcete, pak to můžete mít

Nejsou to přímo výrobci plastů, ale pracují s nimi denně. Dovedou najít řešení pro každého. Lidé k nim mohou přijít se svými požadavky a oni najdou způsob jak vyhotovit konkrétní výrobek. Dopředu jsou schopni vám také vytvořit více možných řešení, z nichž si vyberete to, které se vám nejvíce bude líbit a které budete chtít zrealizovat.

Všechny dostupné informace naleznete na našich internetových stánkách


Společnost Elventa jako nedílnou součástí, která patří do celkového systému

Tato firma je jako nedílnou součástí celku, bez něhož by to zkrátka nefungovalo. Zprostředkují vám plasty průhledné i neprůhledné. Lesklé, matné nebo se strukturovaným povrchem. V tomto je celý jejich rozsah prací a také velkolepý potenciál, který se dá mnoha způsoby využít. Světelné a tištěné reklamy, stojánky, jmenovky, obaly to jsou jenom příklady právě jejich singmakingu a designu.

Extrudovaný akrylát, plexi


Architektura, stavba a průmysl

Jejich vizitkou jsou také různé pergoly, přístřešky, přepážky, obklady, stěny a další. Některé se mohou stát architektonickým skvostem. V průmyslu jde o technické plasty. Mnohdy jsou právě plasty využívány jako náhrada za ocel nebo ostatní kovy.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.elventa.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Využijte moderní technologie dnešního světa

Využijte moderní technologie dnešního světa

Plasty jsou v dnešní době velice využívané pro různé účely. Jsou totiž velice vhodné a cenově přijatelné. My s nimi máme úspěšné zkušenosti. Pokud hledáte vhodný materiál pro váš projekt, nebojte se na nás obrátit. Zajišťujeme jak zpracování materiálu, tak i hledání vhodného řešení, které pro vás bude tím nejlepším.

Vydáno 04.05.2017Vydáno 05.06.2017
70 Zhlédnutí
Topováno 10.10.2018