Elektrické pohony garážových vrat a vjezdových bran, dálková ovládání

BLABLA VRATA s.r.o.

Elektrické pohony garážových vrat a vjezdových bran, dálková ovládání

BLABLA VRATA s.r.o.
Rodinný dům i každá budova si zaslouží originální vrata

Mít dům je nádherná představa ideálního bydlení. Kdo jej má, tak může zase snít o dalších vymoženostech s ním spojených. Co takhle nějaká vrata? Třeba garážová. A co když vlastníte jinou budovu? I tady najdou svoje umístění. Například průmyslová vrata.

Garážová vrata pro rodinný dům

Přijďte si pro dokonalá vrata na střední Moravu

Když už se vyberete za krásou střední Moravy a navštívíte takové města jako Valašské Meziříčí nebo Vsetín, tak co byste řekli na to, kdybyste si rovnou odvezli jako suvenýr i kvalitní vrata? Nebojte se. Nejde o žádný vtip, ale přímo o autorizovaný prodej společnosti BLABLA vrata s.r.o. se sídlem ve Valašském Meziříčí a působením pro celou střední Moravu, tedy i ve Vsetíně. Sortiment je určený pro domácnosti i průmyslové sektory a jedná se o výrobky takových značek jako Kružík, Hörmann nebo Lomax.

Vrata, které nemá každý


Otevřete si cestu nejen do zahrady, ale také do garáže

Kvalitní výrobek je prioritou pro každou budovu. Jde nejen o estetický design, ale také o zajištění bezpečí a soukromí. Kromě toho zajisté u vrat uvítáte také jednoduchou a komfortní manipulaci, která vám ušetří čas i námahu. Třeba u vrat garážových můžete využít nejen pestrý výběr materiálů, například lamelové, drážkové, rolovací, hladké, atd., ale také způsob otevírání. Třeba rolovací.

Nechte si otevřít cestu dál


Mějte vrata doma, ale také v průmyslovém odvětví

Doma již vrata máte zajištěné a nejen garážové, ale třeba vjezdové přímo do vašeho dvora, zahrady. Nelze zapomenout ani na budovy průmyslových odvětví, které obzvlášť potřebují kvalitní zajištění a snadnou manipulaci. Časté otevírání a zavírání musí v tomto směru něco vydržet.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.blablavrata.cz


Vydáno 09.05.2017
74 Zhlédnutí
Topováno 05.02.2018

Garážová vrata

Garážová vrata

Sekční garážová vrata Kružík, Hörmann nebo Lomax – dodání a montáž

Vjezdové brány

Vjezdové brány

Vjezdové brány s antikorozní úpravou, křídlové a posuvné brány

Pohony a ovladače vrat a bran

Pohony a ovladače vrat a bran

Elektrické pohony garážových vrat a vjezdových bran, dálková ovládání