Když šlechtí nejen práce, ale i pracovní oděv

Nejen v zaměstnání, ale i na doma potřebujete při činnostech oblečení, které odpovídá tomu, co právě děláte. Něco pohodlného, kvalitního a zároveň reprezentujícího, v čem se cítíte opravdu dobře. Na kvalitě i designu hodně záleží a o každý detail se stará i společnost Palička s.r.o. se sídlem v Laškově.

Prodej pracovních oděvů,  PALIČKA s.r.o.

Kvalitně vykonaná práce je i výsledkem oblečení

Když se pustíte s chutí do práce, tak je důležité, abyste splnili plán i kvalitu. K tomu přispívají nejen technologie a pomůcky, ale také oblečení. Jakmile budete mít na sobě něco, v čem se necítíte dobře, tak ani výsledek práce nebude odpovídat kvalitě. Velice oblíbenou součástí pracovního oblečení jsou montérky, polokošile, haleny, zástěry, pláště, ale také reflexní oděvy. Reprezentujete nejen firmu, ale i sami sebe. S dobrým pocitem a pohodlím jde i práce od ruky.

Na práci to chce vhodné oblečení


Vaši zaměstnanci budou jako z katalogu

Pracovními oděvy můžete svoje zaměstnance odlišit od těch ostatních. Díky výrobě pracovních oděvů a obuvi dle požadavků může mít oblečení i logo vaší firmy. Taková reklama dělá dobré jméno společnosti, protože je vidět, že se skvěle staráte o své zaměstnance. K tomu můžete pořídit i další doplňkový sortiment jako deky, čepice, přilby a podobně. Díky modernímu dizajnu se oblečení dobře nosí.

Dobře vypadat v práci i doma


Navoďte si dobrou náladu a s chutí do práce

Jestli vás děsí práce na zahradě, tak si jednoduše na tyto pracovní chvíle pořiďte moderní pracovní oblečení a hned budete mít chuť do práce. Zahrada bude jako z pohádky a vy se budete těšit na další den v pracovním oblečení a výborně odvedenou práci.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.palicka.cz

Vydáno 10.05.2017
260 Zhlédnutí
Topováno 01.07.2019
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA PALIČKA s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
PALIČKA s.r.o.
www.palicka.cz
Adresa

Adresa

č. 103
Pěnčín 798 57

palicka@palicka.cz
+420 582 378 549


Najdete nás také zde:

ARES
captcha