Firma Olvan se v poslední době zaměřuje na prodej uhlí, kromě toho ještě prodává paliva, maziva, autodíly nebo pracovní pomůcky

Zaměření této společnosti je v tomto oboru opravdu široký. Dodávají pohonné hmoty a paliva cisternami až k zákazníkům. Tyto služby využívají především dopravci, zemědělci, průmyslové podniky a vlastně každý, kdo vlastní čerpací stanici.

Prodej uhlí, OLVAN PALIVA s.r.o.

Levný zdroj vytápění, který opět přichází do módy

Uhlí zůstává velice levným zdrojem vytápění. Není proto divu, že se jej lidé nechtějí vzdát a stále jej mají v oblibě. Černé uhlí je nejkvalitnější. Při jeho spalování v moderních kotlích dochází k minimálnímu úniku emisí, proto se v posledních letech také vrací do módy. Pořád je to nejlevnější zdroj vytápění.


Vznik uhlí a jeho praktické využití

Historie uhlí je zřejmě každému známá. Těla pravěkých rostlin, přesliček, kapradin a dalších, odumírala a klesala do bažin. Pod nánosem bahna rostliny pomalu začaly uhelnatět. Zajímavostí je, že čím déle proces trval, tím bylo uhlí kvalitnější. Uhlí se také rozděluje na hnědé, černé nebo dřevěné.


Obecnější přehled výrobků a služeb firmy Olvan, které jsou schopni zajistit

Oleje a maziva zprostředkovávají pouze od renomovaných značek. Není problém u nich sehnat autodíly na osobní či nákladní automobil. Disponují širokým sortimentem pro servisy nebo také různým příslušenstvím. Díky velkoobchodu mají stálé zákazníky. Nesmíme však zapomínat ani na pracovní ochranné pomůcky, oděvy, obuv, rukavice a další.

Shání i ostatní věci? Paliva, maziva, autodíly nebo pracovní pomůcky?Vydáno 10.05.2017
109 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA OLVAN Náchod s.r.o. paliva
WEBOVÁ STRÁNKA
OLVAN Náchod s.r.o. paliva
www.olvannachod.cz
Adresa

Adresa

Běloveská 237
Náchod 547 01

olvan@olvannachod.cz
+420 775 720 820


Najdete nás také zde:

ARES
captcha