Projekční a inženýrská činnost v oboru elektro, tím se představuje firma AZ elektroprojekce
Společnost AZ elektroprojekce působí na českém trhu již 25 let. Specializuje se na projekční a inženýrskou činnost v oboru elektro a své služby nabízí ve všech projektových stupních v podoborech silnoproud, slaboproud, měření a regulace.
Solidní jednání, dobře odvedená práce
Hlavní faktory, kterými se můžeme pochlubit. Dodržujeme dohodnuté termíny a také neměníme konečné ceny. Vždy navrhujeme úsporně a efektivně. Smluvené podmínky se snažíme dodržet do posledních detailů. Tyto kladné vlastnosti dodržujeme díky mnohaletým zkušenostem v našem oboru. Potřebné znalosti jsme získali praxí. Již 25 let nabýváme kvalifikované informace, které jsou nezbytné pro naši kvalitně odvedenou práci i v dnešní době.
Navštivte naše webové stránky
Konkrétní zaměření na silnoproud a slaboproud
Projektová dokumentace silnoproudu se vždy provádí na konkrétní zaměření. Může jít o vnitřní rozvody, umělé, nouzové a bezpečnostní osvětlení, uzemnění, hromosvod, napájení technologických zařízení a další. Toto téma však také obsahuje i projektovou dokumentaci na vysoké napětí vnějších elektrorozvodů. U slaboproudu jde ve vnitřních prostorách o počítačové a telefonní rozvody, strukturovanou kabeláž, televizní antény, požární rozhlas nebo jiné zabezpečovací systémy.
Rozvod elektrické energie
Další tématikou je měření a regulace
Hlavním úkolem v tomto oboru je centrální řídící a monitorovací systém. Dále jde o měření a regulaci systémů vzduchotechniky, klimatizace, topení, chlazení.
Vydáno 28.07.2017
83 Zhlédnutí