Servis, čištění a údržba topných systémů Hradec Králové

Pavel Reichl Voda topení plyn Hradec Králové

Servis, čištění a údržba topných systémů Hradec Králové

Topenářské práce a jakýkoliv servis topení provádí Pavel Reichl v Hradci Králové, Pardubicích a okolí

Berete opravy takzvaně od základu? I v těchto případech si můžete ledacos nechat opravit, spravit či namontovat. Toužíte už roky po podlahovém vytápění? Pak není problém obrátit se na firmu, která právě jakékoliv topenářské práce, a s tím spojené instalatérské úkoly, provádí.

Topenářské práce, podlahovém vytápění, Pavel Reichl, Hradec Králové

Topenářské, instalatérské práce a rozvody vody

Zaměření Pavla Reichla je opravdu hodně široké, díky tomu mohou poskytovat kompletní služby v tomto důležitém oboru. Pracují pro běžné rodiny, ale také pro různé společnosti. Jejich zkušenosti nabývají na síle díky dlouholetému působení, konkrétně od roku 1992, kdy tato firma vznikla.

Topenářské práce k dispozici


Dodávka a montáž výrobků mnoha různých značek

Na trhu se také pohybují vysoce kvalitní značky různých produktů, které jsou k jejich práci potřeba. Jako přední velice schopní pracovníci, jsou dostatečně profesionálně přizpůsobeni k tomu, aby v tomto oboru vybrali to nejlepší, co vám doma namontují. Vždy jde o kvalitní vybavení a spolu s tím odvádí i oni kvalitní práci. Provádí úkony od základního projektování a zpracování podkladů přes samotnou realizaci až například po demontáže topných systémů.

Podrobnější informace z pohledu topení a servisu


Řešení mnoha individuálních situací

Zde rozhodně není problém na něčem se domluvit, konkrétně, věcně, přesně a také se svými vlastními požadavky, protože ke každému přistupují individuálně. Snaží se každému zákazníkovi dát nejvýhodnější prostředky z hlediska funkčnosti ale také z hlediska maximálního využití.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.topenihk.cz

Vydáno 10.05.2017
78 Zhlédnutí
Topováno 10.05.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Instalatérské práce – dodávka, montáž a servis Hradec Králové

Instalatérské práce – dodávka, montáž a servis Hradec Králové
Stavby, rekonstrukce či opravy sebou obnášejí také vyřešení vodoinstalace. Než se do něčeho pouštět sami, tak je vhodnějším řešením využít služby profesionálů, kteří vám zajistí poradenství, výběr vhodné technologie a příslušenství a postarají se také o montáž a servis. Instalatérské a další práce ...

Voda, topení a plyn – to jsou činnosti společnosti Pavel Reichl Hradec Králové

Voda, topení a plyn – to jsou činnosti společnosti Pavel Reichl Hradec Králové
Ať už potřebujete řemeslníky na instalatérské, topenářské či plynařské práce, obraťte se na společnost Pavel Reichl. Provádíme komplexní služby ve všech třech oborech, tedy voda, topení a plyn, a to už od roku 1992, tudíž máme bohaté zkušenosti. Působíme v lokalitách Hradec Králové, Pardubice a ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Pavel Reichl Voda topení plyn Hradec Králové
WEBOVÁ STRÁNKA
Pavel Reichl
www.topenihk.cz
Adresa

Adresa

Erbenova 1356
Hradec Králové 500 02

topenihk@topenihk.cz
+420 603 595 605


Najdete nás také zde:

ARES
captcha