Revitalizace bytových domovů a také zateplování budov - téma, které jistě hned nadchne všechny majitele bytů

V dnešní době už jsou schopni zrealizovat jakoukoliv zakázku „na klíč“. Zajistí vám kompletní revitalizaci vašeho bytového domu. Skvělá volba při stavbě, opravě či revitalizaci bytových domů, administrativních budov, výrobních hal nebo dalších objektů.

Revitalizace bytových domovů, zateplování budov: Zateplování fasád Praha Jumar s.r.o.

Všechno zajišťuje kolektiv odborných pracovníků

Zabezpečují také kompletní servis od inženýrské přípravy konkrétního projektu až po samotnou realizaci stavby a následnou kolaudaci. Samozřejmostí je vlastnictví mnoha různých certifikátů, které zajišťují odborně provedenou práci a jakékoliv úkoly s tímto spojené. Zařizujeme výměnu oken, hlavních dveří a opravy balkónu pokud se rozhodnete pro celkovou revitalizaci vašeho bydlení.

Stavební společnost Jumar se zaměřuje na revitalizaci bytových domů


Provádíme práce s důvěrou

Plánujete modernizaci či revitalizaci budovy? Nebojte se obrátit na zkušené odborníky, kteří pracují rychle a precizně. Samotná revitalizace znamená souhrn úkolů, které prodlouží životnost vaší stavby. Zlepší se ekonomická stránka provozu budovy, sníží se náklady na vytápění, díky kvalitnímu zateplení a zlepší se samozřejmě vzhled. Estetické vnímání a moderní bydlení je základem dnešní nové populace lidí, proto je také potřeba dbát i na tuto stránku celé věci.

Konkrétní realizace a zateplování budov


Potřebujete průkaz energetické náročnosti budovy?

Na naši společnost se můžete obrátit i v případě, že potřebuje zhotovit tento průkaz nebo potřebujete splnit jiné jednotlivé úkoly. Provádíme nejenom energetické audity, ale také například studii proveditelnosti.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.jumar.cz/sluzby/

Vydáno 10.05.2017
33 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Zateplení fasády – nejsnadnější způsob, jak ušetřit za energie

Zateplení fasády – nejsnadnější způsob, jak ušetřit za energie
Energetické požadavky se během několika let zásadně změnily. Proměnily se i vlastnosti běžně dostupných materiálů, které jsou na mnohem vyšší úrovni než kdykoli dříve. Právě proto je třeba u starých domů provádět revitalizaci, jejímž cílem je úspora za energie. Základem revitalizace je přitom ...

Zateplování fasád Praha – zateplení fasády na profesionální úrovni

Zateplování fasád Praha – zateplení fasády na profesionální úrovni
Zateplení fasády vám umožní ušetřit náklady za vytápění, zajistí tepelný komfort bydlení po celý rok, ale i ekologické a zdravé bydlení. Zateplení fasády proto není radno podceňovat. Hledáte i vy odborníky, kterým byste zateplení fasády mohli bez starostí svěřit? Obraťte se na společnost ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Zateplování fasád Praha Jumar s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Zateplování fasád Praha
www.jumar.cz
Adresa

Adresa

Jizerská 328/4
Praha 9 - Čakovice 196 00

jumar@jumar.cz
+420 735 190 390


Najdete nás také zde:

ARES
captcha