Speciální zdravotnický spotřební materiál do nemocnic, klinik a ordinací - vyberte si u nás vše co potřebujete!

ADVAMED s.r.o. zdravot.materiál pro kliniky a lékaře

Speciální zdravotnický spotřební materiál do nemocnic, klinik a ordinací - vyberte si u nás vše co potřebujete!

Kompletní lékařské vybavení včetně běžného spotřebního materiálu ze zdravotnictví zajišťuje firma Advamed

Zdraví je nedílnou součástí každého z nás. Je to alfa a omega vlastně celého našeho života a veškerého dění kolem nás. Abychom však měli jistotu, že se o nás lékaři dobře postarají, potřebují i oni mít jistotu ve své práci a také v materiálech a přístrojích, na které musí být stoprocentní spolehnutí.

ADVAMED s.r.o., Praha: lékařské vybavení, lékařské přístroje, nástroje, zdravotní materiál, potřeby

Jak společnost vznikala?

Tato firma vznikla restrukturalizací společnosti Comesa, která je známým dodavatelem na trhu již více než 25 let. Nová společnost Advamed převzala ze čtyř obchodních divizí tři, které se týkají intervenční kardiologie a radiologie, urologie a gastroenterologie a spotřebního materiálu. Zůstali stejní obchodní partneři na straně dodavatelů i odběratelů, stejné tváře obchodních zástupců, zůstaly i ostatní aktivity této společnosti. Původní společnost Comesa pokračuje nadále v úspěšné činnosti v oblasti ortopedie.

Společnost, díky které mají doktoři kvalitní vybavení


Intervenční kardiologie a radiologie, která pomáhá lidem za pomocí zahraničních dodavatelů

Díky speciálním katetrům je doplňován okruh potřebných materiálů směrem k bezpečnějším, časově efektivnějším a i ryze ekonomicky výhodnějším zásahům v oblasti PTA a PTCA výkonů. Speciální katetry jsou dováženy od inovativní firmy z USA, standardní produkty z Německa a Španělska, unikátní katetr pro dilataci srdečních chlopní z Japonska.

Potřebné kontakty


Díky těmto prostředkům si můžeme pomoci navzájem

Dnes už se operuje i s pomocí robotů, zpřesňují ruční chirurgickou práci, stejně je ale musí ovládat chirurg pomocí joysticků s kontrolou přes obrazovku.
K těmto výkonům jsou samozřejmě zapotřebí různá zařízení a všechen běžný lékařský spotřební materiál, který si právě u společnosti Advamed můžete objednat a zakoupit.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.advamed.cz

Vydáno 10.05.2017
357 Zhlédnutí
Topováno 02.07.2021
FIREMNÍ ČLÁNKY

Lékařské vybavení a zdravotnické potřeby pro kardiologii i další obory

Lékařské vybavení a zdravotnické potřeby pro kardiologii i další obory
Advamed je společnost, na kterou se můžete spolehnout, pokud hledáte kvalitní lékařské vybavení - a to nejen zdravotnické potřeby, ale také moderní přístroje pro kardiologii, radiologii, urologii nebo gastroenterologii.

Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou

Zdravotnické potřeby jednoduchou cestou
Firma ADVAMED s.r.o. Praha 10 – Počernice je přímým pokračovatelem firmy COMESA spol. s.r.o. Od svého předchůdce převzala veškeré obchodní kontakty, tudíž může spolupráce opět pokračovat k plné spokojenosti všech zúčastněných stran.

Nabídka lékařského vybavení a zdravotnických potřeb – od spotřebního materiálu po specifické pomůcky kardiologie, radiologie či urologie

Nabídka lékařského vybavení a zdravotnických potřeb – od spotřebního materiálu po specifické pomůcky kardiologie, radiologie či urologie
Zajištění odborné lékařské pomoci a nejrůznějších úkonů se neobejde bez patřičného kvalitního lékařského vybavení a lékařských přístrojů. Společnost ADVAMED s.r.o. je přímým pokračovatelem firmy COMESA, spol. s r.o. a zajišťuje obchodní devize v oblasti intervenční kardiologie a radiologie, ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA ADVAMED s.r.o. zdravot.materiál pro kliniky a lékaře
WEBOVÁ STRÁNKA
ADVAMED s.r.o.
www.advamed.cz
Adresa

Adresa

Buštěhradská 282
Kladno 273 09

zdenek.curda@advamed.cz
+420 246 090 911


Najdete nás také zde:

ARES
captcha