Použité autodíly z vrakoviště, autovrakoviště - plně funkční náhradní díly levněji

Salvage-UH s.r.o. - Autovrakoviště Kunovice www.vrakovistekunovice.cz

Použité autodíly z vrakoviště, autovrakoviště - plně funkční náhradní díly levněji

Salvage-UH s.r.o. - Autovrakoviště Kunovice
www.vrakovistekunovice.cz
Autovrakoviště s ekologickou likvidací vozidel

Neprošli jste STK nebo máte vozidlo zcela na odpis? Takové vozidlo již na silnice nepatří a zbavit se ho můžete zcela jednoduše. Autovrakoviště Kunovice se již od roku 2010 stará o likvidaci takto odepsaných vozidel. Jistě oceníte, že vám zdarma vystaví potvrzení pro odbor evidence motorových vozidel, díky kterému vyřadí váš vůz z provozu. V případě, že nemáte nepojízdný vůz jak dopravit na místo, tak můžete využít odtahovou službu, kterou naše autovrakoviště poskytuje.

Vrakoviště Kunovice, Salvage-UH s.r.o. Autovrakoviště Kunovice

Náhradní díly všeho druhu na jednom místě

Není nad zcela nové náhradní díly, které zakoupíte ve specializovaných prodejnách autodílů, ale ceny jsou někdy příliš vysoké. Při potřebě rychlé a levné opravy je výhodnější variantou najít na vrakovišti odpovídající náhradní díl, který je jako nový a efekt zcela stejný, jako když si koupíte díl nový. V Kunovicích můžete pořídit díly motorů, převodovek i celé části vozů a pneumatiky.

Máte konkrétní požadavek?


Království vozidel, na které se můžete spolehnout

Likvidace vozidel je v dnešní době velice přísně střežena a majitelé autovraků mají z toho často vrásky na čele. V případě využití služeb Autovrakoviště Kunovice vám celá tato starost odpadne. Získáte zajištění odtahu vozidla, likvidaci, protokol o likvidaci a ještě si můžete na jiné vozidlo odvézt náhradní díly. Náhradní díly zde vyberete pro většinu značek vozidel, specializují se na díly Fiat, Citroen, Ford, Opel, Peugeot, Seat, VW, Renault i Škoda.

Zlikvidujte staré vozidlo rychle a ekologicky


Zbavte se starého a pořiďte si díly na další

Zajisté oceníte komfort, při kterém se zbavíte nepojízdného vozidla a zároveň seženete díly na vozidlo, které se chystáte opravit. Kontaktujte nás pro získání aktuálních informací.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-571492-auto-vrakoviste-kunovice/ekologicka-likvidace-nepojizdnych-vozidel-na-autovrakovisti-v-kunovicich

FIREMNÍ ČLÁNKY


Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů

Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů

Pokud jste vlastníky starého či nepojízdného vozidla nebo máte s vozidlem jiné úmysly, je potřebné jej vyřadit z provozu, abyste se vyhnuli problémům při neplacení povinného ručení, které vám hrozí z ČKP. Svoje služby v oblasti likvidace autovraků vám poskytne Autovrakoviště Kunovice, firma Salvage-UH s.r.o.

Vydáno 23.05.2018Vydáno 22.05.2017
419 Zhlédnutí
Topováno 23.09.2020

Autovrakoviště

Autovrakoviště

Služby autovrakoviště, výkup havarovaných vozů, odtahová služba

Ekologická likvidace autovraků

Ekologická likvidace autovraků

Ekologická likvidace nepojízdných vozidel na autovrakovišti v Kunovicích

Použité náhradní díly

Použité náhradní díly

Prodej použitých náhradních autodílů na autovrakovišti v Kunovicích