Salvage-UH s.r.o. - Autovrakoviště Kunovice
www.vrakovistekunovice.czAutovrakoviště

Autovrakoviště

Služby autovrakoviště, výkup havarovaných vozů, odtahová služba

Ekologická likvidace autovraků

Ekologická likvidace autovraků

Ekologická likvidace nepojízdných vozidel na autovrakovišti v Kunovicích

Použité náhradní díly

Použité náhradní díly

Prodej použitých náhradních autodílů na autovrakovišti v Kunovicích


Autovrakoviště s ekologickou likvidací vozidel

Neprošli jste STK nebo máte vozidlo zcela na odpis? Takové vozidlo již na silnice nepatří a zbavit se ho můžete zcela jednoduše. Autovrakoviště Kunovice se již od roku 2010 stará o likvidaci takto odepsaných vozidel. Jistě oceníte, že vám zdarma vystaví potvrzení pro odbor evidence motorových vozidel, díky kterému vyřadí váš vůz z provozu. V případě, že nemáte nepojízdný vůz jak dopravit na místo, tak můžete využít odtahovou službu, kterou naše autovrakoviště poskytuje.

Autovrakoviště s ekologickou likvidací vozidel

Náhradní díly všeho druhu na jednom místě

Není nad zcela nové náhradní díly, které zakoupíte ve specializovaných prodejnách autodílů, ale ceny jsou někdy příliš vysoké. Při potřebě rychlé a levné opravy je výhodnější variantou najít na vrakovišti odpovídající náhradní díl, který je jako nový a efekt zcela stejný, jako když si koupíte díl nový. V Kunovicích můžete pořídit díly motorů, převodovek i celé části vozů a pneumatiky.

Máte konkrétní požadavek?


Království vozidel, na které se můžete spolehnout

Likvidace vozidel je v dnešní době velice přísně střežena a majitelé autovraků mají z toho často vrásky na čele. V případě využití služeb Autovrakoviště Kunovice vám celá tato starost odpadne. Získáte zajištění odtahu vozidla, likvidaci, protokol o likvidaci a ještě si můžete na jiné vozidlo odvézt náhradní díly. Náhradní díly zde vyberete pro většinu značek vozidel, specializují se na díly Fiat, Citroen, Ford, Opel, Peugeot, Seat, VW, Renault i Škoda.

Zlikvidujte staré vozidlo rychle a ekologicky


Zbavte se starého a pořiďte si díly na další

Zajisté oceníte komfort, při kterém se zbavíte nepojízdného vozidla a zároveň seženete díly na vozidlo, které se chystáte opravit. Kontaktujte nás pro získání aktuálních informací.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.edb.cz/firma-571492-auto-vrakoviste-kunovice/ekologicka-likvidace-nepojizdnych-vozidel-na-autovrakovisti-v-kunovicich

FIREMNÍ ČLÁNKY


Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů

Jak řešit a předcházet problémy s ČKP – Česká kancelář pojistitelů

Pokud jste vlastníky starého či nepojízdného vozidla nebo máte s vozidlem jiné úmysly, je potřebné jej vyřadit z provozu, abyste se vyhnuli problémům při neplacení povinného ručení, které vám hrozí z ČKP. Svoje služby v oblasti likvidace autovraků vám poskytne Autovrakoviště Kunovice, firma Salvage-UH s.r.o.

Vydáno 23.05.2018Vydáno 22.05.2017
205 Zhlédnutí
Topováno 23.10.2018