Lakování všeho druhu a v různých barevných odstínech

Povrchová úprava je důležitá součást každého předmětu kolem nás. Díky profesionální péči prodloužíte životnost výrobkům i o několik dalších let a zároveň jim dodáte estetický a moderní design. Přesně takovou péči vám dokáže poskytnout prášková lakovna Lakmetal spol. s r.o., Kobeřice, odborník na Komaxit.

Lakování všeho druhu a v různých barevných odstínech, Komaxit

Povrchové úpravy a antikorozní ochrana rozmanitého sortimentu

Lakovna Lakmetal spol. s r.o. má na českém trhu tradici již od roku 1994. Zkušenosti majitelů se přenesli do velice důležité problematiky povrchové úpravy a ochrany proti korozi. Díky modernímu zařízení dokážou zajistit odmaštění i úpravy železitým fosfátem. Jako odborníci na komaxit se postarají o lakování v barevných odstínech skupiny RAL, různé speciální efekty a metalízy. Proti korozi používají základní práškovou zinkovou barvu.

Lakování, které krášlí i chrání


Široký sortiment, který můžete nechat upravit lakováním

Ani byste nevěřili, co všechno můžete nechat projít profesionálním lakováním. Nejen hlavy šroubů, ale také regálové systémy, díly strojů, skříně, skřínky, drátěné výrobky, díly oplocení, výkovky a odlitky, jízdní kola a díly vozidel a mnohé další. Všechno opotřebované najednou získá zcela nový vzhled a vrátí se zpět do života

Pojďte chránit a renovovat


Kromě lakování můžete využít i tryskání a nakonec balení

Další technikou, kterou firma Lakmetal využívá je tryskání. Díky tomuto systému zbaví opotřebovaný výrobek koroze a zbytků barev. Následně je výrobek připravený pro aplikování nových barev. Když je hotovo, tak se firma postará i o kompletní balení a ušetří vám práci.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.lakmetal.cz

Vydáno 17.05.2017
64 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Práškové lakování - rychlé, kvalitní a cenově příznivé

Práškové lakování - rychlé, kvalitní a cenově příznivé
Prášková lakovna Lakmetal vznikla v roce 1994, má za sebou tedy více než dvacetiletou historii v oboru práškové lakování. Majitelé před jejím založením pracovali v oboru korozní odolnosti a povrchových úprav.

Práškové lakování - odolný lak, antikorozní podkladové vrstvy a široká škála barev

Práškové lakování - odolný lak, antikorozní podkladové vrstvy a široká škála barev
Prášková lakovna Lakmetal má více než dvacetileté zkušenosti v oboru práškové lakování, díky kterým vám může nabídnout ten nejlepší servis povrchových úprav. Práškové lakování od společnosti Lakmetal se vyznačuje nejen vysokou kvalitou, ale také rychlostí provedení a příznivými cenami.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA LAKMETAL spol. s r.o. Prášková lakovna - Komaxit Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
LAKMETAL spol. s r.o.
www.lakmetal.cz
Adresa

Adresa

č. 776
Kobeřice 747 27

v.gardavska@lakmetal.cz
+420 553 657 585


Najdete nás také zde:

ARES
captcha