Výroba dřevěných schodišť, židlí, stolů a atypického nábytku

Tradiční české výrobky jsou stále žádané, neboť splňují náročné požadavky nejenom na kvalitu, ale také na vzhled či cenu. Příkladem toho mohou být produkty Truhlářství pod Budínem, které nespadají do klasického sortimentu nábytku. Jde především o dřevěné výrobky z masivu, které nachází uplatnění jak v domácnostech, tak ve firmách.

Výroba schodišť z masivu, Truhlářství pod Budínem

Poctivá práce a píle dávají za vznik kvalitním výrobkům

Jestliže rekonstruujete svou domácnost a řešíte otázku schodů, potřebujete stůl o Vámi zvolených rozměrech nebo snad hledáte truhlářství, které by bylo schopné vyrobit Vám nábytek na míru, v každém z těchto případů se můžete obrátit na Truhlářství pod Budínem. Více jak dvacetiletá zkušenosti a pozitivní vztah k truhlářskému řemeslu dává každodenně za vznik různorodým výrobkům. Ať už se rozhodnete pro schody, zakázkový nábytek nebo židle a stoly z masivu, vždy můžete očekávat maximálně precizní zpracování a vyhovění Vaším požadavkům.

Výroba schodů a nábytku na zakázku


Obraťte se na zkušené české řemeslníky

Truhlářství pod Budínem se nachází v Rychnově nad Kněžnou, kde najdete také vzorkovnu. Právě tam si můžete na vlastní oči prohlédnout materiály, ze kterých řemeslníci z tohoto truhlářství vyrábí a dle toho volit materiály pro Vámi požadovaný nábytek. K dispozici jsou totiž jak bohaté katalogy, tak reálné vzorky a ukázky realizací.

Neváhejte nás kontaktovat


Neváhejte podpořit českou výrobu dřevěného nábytku

Ačkoliv je jednoduché nakupovat v obchodních centrech, není lepšího pocitu než podpořit poctivé řemeslníky z Truhlářství pod Budínem. Ti splní Vaše požadavky na maximum a vybaví Vaši domácnost kvalitními dřevěnými výrobky.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.truhlarstvibudin.cz

Vydáno 17.05.2017
923 Zhlédnutí
Topováno 04.05.2019
FIREMNÍ ČLÁNKY

Klasické i designové kuchyně na míru - Rychnov nad Kněžnou

Klasické i designové kuchyně na míru - Rychnov nad Kněžnou
Výběr kuchyně se nevyplácí podceňovat. Vždyť právě kuchyně je místem, kde trávíme spoustu času, a to nejen při přípravě každodenní snídaně či večeře, při vaření kávy nebo chystání rodinného oběda. Kuchyně je místem, kde vznikají speciality pro vzácné příležitosti, dobroty, kterými chceme potěšit ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Truhlářství pod Budínem
WEBOVÁ STRÁNKA
Truhlářství pod Budínem
www.truhlarstvibudin.cz
Adresa

Adresa

Pod Budínem 1709
Rychnov nad Kněžnou 516 01

info@truhlarstvibudin.cz
+420 604 448 376


Najdete nás také zde:

ARES
captcha