Zemní a výkopové práce i pokládka zámkové dlažby, chodníků

ROBICONT Robert Lučan

Zemní a výkopové práce i pokládka zámkové dlažby, chodníků

ROBICONT
Robert Lučan
Svoz a likvidace biologického odpadu pro soukromé osoby i města

Třídit odpady je výhodné z mnoha důvodů. To platí dvojnásob pro biologický odpad, který má velmi bohaté využití, a to z hlediska dalšího nakládání a zpracování. Biologický odpad může posloužit například jako kvalitní hnojivo, neboť obsahuje mnoho živin, a navíc se v půdě dokáže plně rozložit. Třízení tohoto odpadu je navíc velmi efektivní, díky čemuž jsou snižovány náklady na likvidaci ostatních odpadů.

odvoz, likvidace bioodpadu

Přenechejte nakládání s odpady specialistům

Nakládání s odpady je výsadou specializovaných firem, které mají k dispozici nejenom potřebné vybavení, ale také zkušenosti či kontakty. To platí i pro firmu ROBICONT, která se zaměřuje na svoz odpadu všeho druhu. Od roku 2016 se však činnosti této firmy rozrostly o nakládání s biologickými odpady, které tvoří nedílnou součást odpadů nejenom rodinných domů se zahradami, ale také městských parků či podobných míst.

Svoz odpadu a služby sběrného dvora


Biologické odpady se vyplatí třídit

Potřebujete přistavit kontejner na biologické odpady? Nebo snad odvézt nashromážděný kompost, který již nijak nevyužijete? Pokud hledáte odborníky v oblasti třízení odpadů, a to zejména biologického odpadu, pak se neváhejte obrátit na firmu ROBICONT. Nezáleží na tom, zdali jde o odpad vzniklý z přípravy pokrmů v kuchyni nebo se jedná o posečenou trávu. V každém případě můžete kontaktovat specialisty, kteří mohou přistavit kontejner a následně veškerý odpad odvézt na místo zpracování nebo likvidace.

Likvidace a zpracování biologického odpadů


Pro soukromé osoby i města

Zákazníky firmy ROBICONT jsou jak soukromé osoby, tak i obce a celá města z celého Zlínského kraje, kde tato firma aktivně působí již mnoho let.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.robicont.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Máte spoustu odpadu či suti? Nechte si přistavit kontejner

Máte spoustu odpadu či suti? Nechte si přistavit kontejner

Při rekonstrukcích, stavbách i demolicích se velmi často nahromadí velké množství odpadu, které je třeba odvézt a zlikvidovat. Bez těžké techniky by odvoz odpadu trval velmi dlouho a znamenal by spoustu práce. Ideálním řešením je přistavení kontejneru a následný odvoz odpadu či suti s možností likvidace.

Vydáno 26.08.2015Vydáno 17.05.2017
278 Zhlédnutí
Topováno 06.01.2020

Zemní, výkopové a stavební práce

Zemní, výkopové a stavební práce

Zemní, výkopové, bourací a stavební práce v Zlínském kraji

Kontejnerová autodoprava, odvoz odpadu

Kontejnerová autodoprava, odvoz odpadu

Kontejnerová autodoprava, odvoz a likvidace odpadu, pronájem kontejnerů

Průmyslový sběrný dvůr

Průmyslový sběrný dvůr

Provoz průmyslového sběrného dvora, tříděný odpad, odvoz a likvidace odpadu