Provádíme CNC horizontální frézování, Obrobna – CNC soustružení Žamberk

Bühler CZ s.r.o. Strojírenská výroba

Provádíme CNC horizontální frézování, Obrobna – CNC soustružení Žamberk

Hledáte novou práci? Možná pro vás bude skvělou příležitostí firma Bühler, která přibírá nové zaměstnance

Společnost, která se především zaměřuje na výrobu a dodávku různých komponentů do celého světa. Jde o komponenty do strojů na výrobu těstovin, čokolády, krmiva pro domácí zvířata a dalších. Zaměstnávají přes 400 lidí, většinou odborníků v technických profesích. Jejich práce si cenní.

Hledáte novou práci? Kontaktuje Bühler CZ s.r.o.

Chcete i Vy mít kvalitní a dobrou práci?

Peníze každý měsíc včas na vašem účtu, proškolení a zaučení v každém oboru. To všechno tato firma nabízí. Objevuje se pro vás skvělá příležitost, jak můžete začít znovu. Své zaměstnance neustále vzdělávají. Platí vždy včas a spravedlivě odměňují za dobře vykonanou práci.

Podívat se můžete na internetové stránky, kde najdete více informací


Spolupracují i s učňovskými obory

Tato unikátní spolupráce působí už delší dobu a za tu dobu už tato firma vychovala spoustu mladých lidí. Po uskutečněné praxi jsou z nich odborníci, kteří se ihned mohou zapojit do pracovního procesu. U nás ve firmě používají moderní technologie i nejnovější přístroje a specifické zařízení. Jejich praxe dokládá, že se nadále v životě ihned uplatní. Mohou pracovat na podobných postech bez zbytečných problémů.

Máte zájem o naši pracovní pozici? Vyplňte jednoduchý dotazník


Jaké pozic se hledají?

Na pracoviště do Rychnova pod Kněžnou se hledá manipulant – řidič VZV, dále na pracoviště v Žamberku, HR specialista, CNC obráběč, kontrolor kvality, lakýrník, elektromontér, montážní dělník, elektromontér – tvorba layoutů nebo zkušební technik elektro.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.buhlergroup.com

Vydáno 17.05.2017
164 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nové pracovní pozice společnosti Bühler CZ s.r.o.

Nové pracovní pozice společnosti Bühler CZ s.r.o.
Společnost Bühler CZ s.r.o. nabízí nové pracovní pozice. Nabídky na práci najdete na jejich internetových stránkách. Společnost sídlí v Žamberku. Takže pokud hledáte nové místo ve východních Čechách a máte rádi Orlické hory, pak můžete využít nabídku práce v prosperující firmě. K dispozici je i ...

Nabídky práce - Žamberk

Nabídky práce - Žamberk
Přejete si pracovat ve firmě, která platí pravidelně a včas? Navíc ve firmě, která má dobré jméno a na světovém trhu má stabilní postavení? A zajímají vás strojírenské technologie? Jste člověk, který se chce učit nové věci? Navíc ve společnosti, kde jsou možnosti kariérního růstu? Své ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Bühler CZ s.r.o. Strojírenská výroba
WEBOVÁ STRÁNKA
Bühler CZ s.r.o.
www.buhlercz.cz
Adresa

Adresa

Nádražní 696
Žamberk 564 01

zamberk@buhlergroup.com
+420 465 674 111


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha