Torio Plus to je prodej auto žárovek v Praze

Chlubit se mohou svou předností jako výhradní dovozci britské značky Elta Lighting, to jsou auto žárovky, pojistky, měřiče napětí a další produkty nebo také značkou Lucas, která zprostředkovává auto žárovky, majáky a další příslušenství. Mají ovšem i široké množství ostatních značek a různých druhů produktů.

Torio Plus to je prodej auto žárovek

Zvyšují poskytované služby a vždy plní rychle a spolehlivě požadavky svých zákazníků

Jako držitelé certifikátu systému kvality mezinárodního standardu se mohou pyšnit vždy vysokou kvalitou, kterou zabezpečují rychlým a plnohodnotným servisem. V oblasti auto žárovek je rozhodně z čeho vybírat. Xenonové výbojky, led světla nebo i klasické auto žárovky existují v mnoha provedeních.

Prodej auto žárovek


Xenonové výbojky aneb opravdu silný zdroj světla

Xenony jsou velice moderním prostředkem, který si do svých vozů pořizují milovníci automobilů, ale také vášniví silniční nadšenci. Velmi jednoduchá montáž zařídí, že si jej může nainstalovat každý do svého vozu. Na trhu jsou dostupné značky Elta, Osram nebo také Lucas. Tito dodavatelé platí samozřejmě také pro klasické auto žárovky.

Led světla z našich produktů


Klasické žárovky různé barvy

U běžných auto žárovek, si můžete vybrat dokonce, jaké budete požadovat sklo. Nejsou výjimkou modré, zelené, oranžové nebo červené. Denní svícení je potřebné vybrat takové, aby neoslňovalo protijedoucí řidiče. Vždy je nezbytné myslet i na prvky rozptýlení. Zajišťujete tak základní podmínku provozu silničního vozidla na cestách.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.torioplus.cz

Vydáno 17.05.2017
287 Zhlédnutí
Topováno 28.02.2022
FIREMNÍ ČLÁNKY

Nabídka elektro potřeb pro každého řidiče

Nabídka elektro potřeb pro každého řidiče
Elektrická energie se stala nedílnou součástí našich životů. Potřebujeme různé žárovky, baterie a další technické vymoženosti moderního světa. Prodejem těchto potřeb se zabývá mnoho zahraničních i tuzemských firem. Jak si mezi nimi vybrat? Rozhodně podle kvality.

Montážní lampy - osvětlení pro těžko dostupná místa i bez přívodu elektřiny

Montážní lampy - osvětlení pro těžko dostupná místa i bez přívodu elektřiny
Jsou situace, kde klasické osvětlení nestačí, nebo by montáž běžného světla nebyla možná - třeba když je potřeba si pořádně posvítit na stavbě, mít dostatek světla v dílně nebo v podvečer při práci na zahradě, kde není možný přívod elektřiny. V takových chvílích jsou cenným pomocníkem montážní ...

Montážní lampy pro práci ve tmě nebo za šera

Montážní lampy pro práci ve tmě nebo za šera
Potřebovali jste někdy mít ve tmě nebo za šera silný zdroj světla a mít při tom volné ruce? Montážní lampa je jednoduchou funkční pomůckou, která vám toto poskytne. Je jedno, budete-li potřebovat nahlédnout pod kapotu auta či něco opravit ve sklepě. Montážní lampy vychází ze snahy poskytnout ...

TORIO PLUS, spol. s r.o.: velkoobchod s kvalitním autopříslušenstvím

TORIO PLUS, spol. s r.o.: velkoobchod s kvalitním autopříslušenstvím
Certifikovaný velkoobchod TORIO PLUS nabízí autožárovky a další autopříslušenství pro bezpečnou jízdu od renomovaných značek garantujících prvotřídní kvalitu za příznivé ceny.

DRL světla i kvalitní autožárovky. Abyste na cestách lépe viděli

DRL světla i kvalitní autožárovky. Abyste na cestách lépe viděli
Jeli jste někdy autem, které mělo stará nebo zkrátka špatně fungující světla? Pokud ano, pak si jistě dokážete představit, jak moc je taková jízda (byť napůl) naslepo nebezpečná. A to samozřejmě nejen pro vás, ale také ostatní účastníky silničního provozu. Nepodceňujte proto stav vašich světlometů ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA TORIO PLUS, spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
TORIO PLUS, spol. s r.o.
www.torioplus.cz
Adresa

Adresa

Štúrova 1307/8
Praha 4 - Krč 142 00

info@torioplus.cz
+420 241 721 410


Najdete nás také zde:

ARES
captcha