Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s.
Kuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky, 3D návrhy kuchyní, kuchyňské studio

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic, skříně na míru

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek, židle, výprodej nábytkuVydáno 29.05.2013
993 Zhlédnutí

Kvalitní matrace jsou základem zdravého a klidného spánku

Výběr správné matrace, která bude splňovat veškeré požadavky na pohodlí a hygienu, se nevyplácí podceňovat. Kvalitní matrace je prvním krokem ke zlepšení fyzické i psychické pohody, naopak špatná volba vede ke zdravotním obtížím, jako jsou bolesti zad a krční páteře, kožní onemocnění a v neposlední řadě poruchy spánku.

Kvalitní matrace jsou základem zdravého a klidného spánku

Společnost Nábytek Kafka & Šuba rozšířila výběr matrací

Společnost Nábytek Kafka & Šuba, která se zabývá prodejem kvalitního nábytku pro domácnosti i komerční prostory, rozšířila výběr matrací o produkty firmy D.P.V., které patří díky technologickému zpracování mezi nejkvalitnější matrace na trhu. Pestrý výběr matrací všech rozměrů a kombinací vrstev zaručuje, že si každý vybere tu správnou variantu přizpůsobenou jeho potřebám. V případě atypických rozměrů lze matrace a rošty vyrobit také na objednávku.

Matrace pro kvalitní spánek


Základní parametry pro výběr kvalitní matrace

- Správná velikost a odolnost proti zatížení je jedním ze základních kritérií. Matrace by měla být min. o 25 cm delší než výška majitele, ideální šířka je 90 cm, pro dvojlůžko pak 160 cm. - Dostatečné upevnění v roštu zabraňuje klouzání matrace během spánku. - Matrace musí tzv. dýchat, tedy být prodyšná. Tato vlastnost zaručuje stálou ventilaci vzduchu a eliminuje tak šíření plísní a hub. - Antibakteriální pěna zabraňuje vzniku bakterií a udržuje matraci zdravotně nezávadnou. - VISCO pěna (paměťová pěna) zajišťuje stálost tvaru matrace, přizpůsobuje se anatomii člověka a poskytuje ideální oporu páteře pro zdravý spánek. - Odnímatelný potah matrace z kvalitního materiálu je nedílnou součástí snadné údržby a postará se o absorpci potu během spánku. Matrace od společnosti D.P.V. ze speciální antibakteriální pěny upravené ŘEŠETO technologií vynikají svými vlastnostmi jak z hlediska kvalitního odpočinku, tak i z hlediska zdravotní nezávadnosti a životnosti. Jsou vhodné na pevný i polohovací lamelový rošt.

Matrace od společnosti D.P.V.


Co je ŘEŠETO technologie?

Jedná se o unikátní úpravu děrování, díky které jsou matrace maximálně prodyšné, mají prodlouženou životnost a splňují i ty nejnáročnější požadavky na hygienu a údržbu. Matrace jsou děrované vertikálně mezi jednotlivými vrstvami, díky čemuž jsou kvalitně odvětrávané, a tedy i vysoce odolné proti vlhkosti. Antibakteriální pěna ničí bakterie a zabraňuje vzniku plísní, důmyslné děrování matrace a VISCO pěna, tedy viscoelastická vrstva s paměťovým efektem, se postará i o nadstandardní komfort pro Váš kvalitní spánek. Díky svým unikátním vlastnostem získaly matrace od firmy D.P.V. certifikát klinického hodnocení zdravotnického prostředku Fakultní nemocnice Brno. Více informací o kvalitních matracích a roštech pro zdravý spánek najdete na našem webu.Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.kafkasuba.cz