Kvalitní matrace jsou základem zdravého a klidného spánku

Výběr správné matrace, která bude splňovat veškeré požadavky na pohodlí a hygienu, se nevyplácí podceňovat. Kvalitní matrace je prvním krokem ke zlepšení fyzické i psychické pohody, naopak špatná volba vede ke zdravotním obtížím, jako jsou bolesti zad a krční páteře, kožní onemocnění a v neposlední řadě poruchy spánku.

Kvalitní matrace jsou základem zdravého a klidného spánku

Společnost Nábytek Kafka & Šuba rozšířila výběr matrací

Společnost Nábytek Kafka & Šuba, která se zabývá prodejem kvalitního nábytku pro domácnosti i komerční prostory, rozšířila výběr matrací o produkty firmy D.P.V., které patří díky technologickému zpracování mezi nejkvalitnější matrace na trhu. Pestrý výběr matrací všech rozměrů a kombinací vrstev zaručuje, že si každý vybere tu správnou variantu přizpůsobenou jeho potřebám. V případě atypických rozměrů lze matrace a rošty vyrobit také na objednávku.

Matrace pro kvalitní spánek


Základní parametry pro výběr kvalitní matrace

- Správná velikost a odolnost proti zatížení je jedním ze základních kritérií. Matrace by měla být min. o 25 cm delší než výška majitele, ideální šířka je 90 cm, pro dvojlůžko pak 160 cm.
- Dostatečné upevnění v roštu zabraňuje klouzání matrace během spánku.
- Matrace musí tzv. dýchat, tedy být prodyšná. Tato vlastnost zaručuje stálou ventilaci vzduchu a eliminuje tak šíření plísní a hub.
- Antibakteriální pěna zabraňuje vzniku bakterií a udržuje matraci zdravotně nezávadnou.
- VISCO pěna (paměťová pěna) zajišťuje stálost tvaru matrace, přizpůsobuje se anatomii člověka a poskytuje ideální oporu páteře pro zdravý spánek.
- Odnímatelný potah matrace z kvalitního materiálu je nedílnou součástí snadné údržby a postará se o absorpci potu během spánku.

Matrace od společnosti D.P.V. ze speciální antibakteriální pěny upravené ŘEŠETO technologií vynikají svými vlastnostmi jak z hlediska kvalitního odpočinku, tak i z hlediska zdravotní nezávadnosti a životnosti. Jsou vhodné na pevný i polohovací lamelový rošt.

Matrace od společnosti D.P.V.


Co je ŘEŠETO technologie?

Jedná se o unikátní úpravu děrování, díky které jsou matrace maximálně prodyšné, mají prodlouženou životnost a splňují i ty nejnáročnější požadavky na hygienu a údržbu. Matrace jsou děrované vertikálně mezi jednotlivými vrstvami, díky čemuž jsou kvalitně odvětrávané, a tedy i vysoce odolné proti vlhkosti. Antibakteriální pěna ničí bakterie a zabraňuje vzniku plísní, důmyslné děrování matrace a VISCO pěna, tedy viscoelastická vrstva s paměťovým efektem, se postará i o nadstandardní komfort pro Váš kvalitní spánek. Díky svým unikátním vlastnostem získaly matrace od firmy D.P.V. certifikát klinického hodnocení zdravotnického prostředku Fakultní nemocnice Brno.

Více informací o kvalitních matracích a roštech pro zdravý spánek najdete na našem webu.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.kafkasuba.cz

Vydáno 29.05.2013
970 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

KAFKA&ŠUBA: zdravotní matrace pro váš kvalitní spánek, nyní v akci 1+1 ZDARMA

KAFKA&ŠUBA: zdravotní matrace pro váš kvalitní spánek, nyní v akci 1+1 ZDARMA
Kvalitní spánek je základním předpokladem vstupu do úspěšného dne. Pokud však spíme na matraci nevalné kvality, nemůžeme se divit nejen sníženému pracovnímu výkonu, ale také zdravotním obtížím, které se časem dozajista objeví. Nepodceňujte proto nákup kvalitní zdravotní matrace. Pokud vyberete ...

Jak vybrat vhodnou matraci pro zdravý spánek?

Jak vybrat vhodnou matraci pro zdravý spánek?
Spánek. Stačí jedno slovo a už se člověk rozplývá a nejraději by si šel lehnout. Natáhnout se do svojí postýlky, kde je mu vždy příjemně a kde si odpočine. Ano, postel je místem, kde lidé mohou odpočívat, spát a užívat si relaxaci na duši a především na těle. Z těchto důvodů je důležité vybrat si ...

Kvalitní a pohodlné kancelářské židle zpříjemní pracovní chvíle

Kvalitní a pohodlné kancelářské židle zpříjemní pracovní chvíle
Trávíte v kanceláři hodně času? Chcete, aby se vám pracovalo lépe a vaše záda byla spokojená? Pořiďte si kvalitní kancelářskou židli, která vám usnadní práci a zbaví vás bolesti zad. Mimo židlí ve firmě KAFKA & ŠUBA Znojmo seženete i nastavitelné stoly a nábytek vhodný do kanceláře.

S naším nábytkem zútulníte každou místnost

S naším nábytkem zútulníte každou místnost
Vybavit nábytkem byt či dům není jednoduchá disciplína. Stojí před vámi zvažování dispozičního uspořádání, užití vhodných materiálů, volba dekoru a mnoho dalších otázek. Někdy proto není na škodu promluvit si s odborníky, kteří se výrobou nábytku přímo zabývají. Nábytek Kafka a Šuba, sídlící ...

Kuchyňské linky různých rozměrů a sestav – velký výběr dvířek i desek

Kuchyňské linky různých rozměrů a sestav – velký výběr dvířek i desek
Kuchyně je důležitou místností každé domácnosti – vždyť právě v ní vznikají jak každodenní jídla, tak i pokrmy pro sváteční příležitosti, od štědrovečerní večeře až po narozeninové občerstvení. Aby pro vás však byla příprava jídla radostí, je třeba se v kuchyni cítit dobře – a v tom hrají hlavní ...

Nechte si poradit při výběru vhodného nábytku od zkušených odborníků

Nechte si poradit při výběru vhodného nábytku od zkušených odborníků
Více než 20 let zkušeností v oblasti prodeje kvalitního nábytku a spousta spokojených vracejících se zákazníků poskytuje firmě Nábytek Kafka & Šuba stabilní zázemí a možnost rozšiřovat prostory i služby společnosti tak, aby všem klientům mohla nabízet ten nejlepší servis spojený se zařízením ...
PODSTRÁNKY

Kuchyňské linky a nábytek

Kuchyňské linky a nábytek
Kuchyňské linky, 3D návrhy kuchyní, kuchyňské studio

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje

Nábytek do ložnice, obýváku a dětského pokoje
Nábytek do obývacích a dětských pokojů, ložnic, skříně na míru

Předsíňový a kancelářský nábytek

Předsíňový a kancelářský nábytek
Předsíňový a kancelářský nábytek, židle, výprodej nábytku
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Nábytek KAFKA & ŠUBA,  v.o.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
Nábytek KAFKA & ŠUBA, v.o.s.
www.kafkasuba.cz
Adresa

Adresa

č. 170
Nový Šaldorf - Sedlešovice 671 81

kafka.suba@tiscali.cz
+420 515 227 034


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha