1. REX SERVICES, a.s.
sledování a zabezpečení automobilůCENTRUM BEZPEČÍ PRO VAŠE BLÍZKÉ I VÁŠ MAJETEK. REX není jen televizní komisař, ale také propracovaný systém ochrany osob a majetku.

REX se stal v posledním desetiletí synonymem pro zabezpečení a sledování polohy vozidel. V roce 2012, spolu se zavedením nové značky „REX-CENTRUM BEZPEČÍ“, firma 1.REX SERVICES,a.s.dále posiluje svou pozici také v zabezpečení nemovitostí a v systémech pro dálkový dohled nad osobami. REX disponuje vlastním vývojovým teamem a služby poskytuje 24 hodin denně.


V oblasti zabezpečení vozidel REX jako první dokázal nabídnout službu dálkového střežení vozu za cenu, která se vyplatí i pro levnější auta. Začátky této služby se datují k roku 2000. „V našem systému hlídáme vozidla od Fabie po Bugatti a samozřejmě vždy tak, aby se to majiteli vyplatilo“, uvádí k tomu Ing. Petr Dudáček, ředitel firmy 1.REX. Podrobnosti o různých možnostech naleznete na http://www.rex.eu/ v sekci auta/střežení. Zajímavé případy z praxe střežení a sledování vozidel jsou na stejném webu v sekci Proč s námi/Odcizeno-vráceno)

„Velký boom zažila oblast sledování provozu firemních vozidel a automatické vedení elektronické knihy jízd. I v tomto oboru máme jedno prvenství“, uvádí Dudáček, „jako první jsme začali v roce 2003 nabízet tuto službu přes webové rozhraní našich lokalizačních serverů. Zákazníci tak nemusí nic instalovat, vše je přístupné přes internet“. Jak se zvyšuje dostupnost hardwaru i softwaru, objevuje se v poslední době mnoho firem, které se snaží do tohoto oboru vstoupit. Většina z nich, ale po krátké době zanikne, protože nemají potřebné zázemí ani know-how. Tím bohužel dostávají své zákazníky do nepříjemné situace. „I těmto lidem se snažíme pomoci.“ Pokud hledáte spolehlivého, zkušeného dodavatele, čtěte www.rex.eu v sekci auta/sledování.

S mobilem v bezpečí – to je nová služba REX pro lokalizaci osob. Můžete ji využít pro kontrolu dětí, případně i pro zajištění větší bezpečnosti příbuzného s Alzheimerem, cukrovkou, nebo jiným problémem. A jak to funguje? Podle vašeho uvážení je možné mobil sledovat trvale nebo jen určit polohu na vyžádání. V obou případech je pro oprávněnou osobu poloha dostupná na internetu, případně i na telefonické asistenční lince. Pro případ nouze je k dispozici také nepřetržitá telefonická služba. Při zapnutém nepřetržitém sledování je zjišťována poloha mobilu po 5 minutách, 24 hodin denně a je pak k dispozici i zpětně.

Oproti satelitnímu sledování, které firma také nabízí, má tato forma hlavní výhodu v jednoduchosti – nepotřebujete další přístroj, nevýhodou je pak menší přesnost.

„Službu poskytujeme buď na SIM kartě zákazníka, nebo dodáme SIM kartu systému REX, kde je bonusem možnost levného volání.“, uvádí Dudáček. „SIM musí být T-Mobile, pokud má zákazník jiného operátora, zařídíme převod“.

Další oblastí, ve které je REX aktivní, je zabezpečení budov a bytů, kde využívá zejména zařízení od firmy Jablotron. To je potom doplněno o služby podle volby zákazníka od pouhé informace na mobil až po výjezd zásahové jednotky. „Zabezpečit je možno byt, dům, chatu, ale třeba také sluneční elektrárnu. I v tomto oboru nabídneme v nejbližší době mnoho novinek, o kterých vás budeme informovat“, uvádí Dudáček

Jako novinku pro všechny své služby nabízí 1.REX SERVICES, a.s. také možnost zapojení do provizního systému. Pokud náš zákazník doporučí služby REX dále, může čerpat provize a bonusy, které mu často nejen jeho zařízení kompletně zaplatí, ale poskytnou mu pěkný trvalý přivýdělek.

Zájemci o služby REX naleznou podrobnosti například na www.rex.eu nebo na telefonu 602 222 228.


Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.rex.eu

FIREMNÍ ČLÁNKY


REXbike představuje nový komplexní systém pro GPS zabezpečení vašeho kola proti krádeži a také pro přivolání pomoci

REXbike představuje nový komplexní systém pro GPS zabezpečení vašeho kola proti krádeži a také pro přivolání pomoci

Pak vám velice rádi představíme celoevropský zabezpečovací systém pro vaše kolo. Ať už máte dražší nebo levnější kousek, vždy se vyplatí mít kolo zabezpečené. Tento systém dokonce zavolá pomoc v případě nehody.

Vydáno 14.06.2017
Přehled o vozidlech i jejich ochranu zajistí firma 1. REX SERVICES

Přehled o vozidlech i jejich ochranu zajistí firma 1. REX SERVICES

Chcete mít přehled o poloze svých vozidel v rámci firmy? Nebo chcete své auto zabezpečit proti krádeži? Od toho je tu společnost 1. REX SERVICES, a.s. Nabízíme systémy pro GPS zabezpečení a sledování polohy vozidel. Díky nám bude vaše vozidlo v bezpečí a budete o něm mít dokonalý přehled.

Vydáno 25.07.2016Vydáno 04.06.2013
325 Zhlédnutí
Topováno 21.04.2017