Galerie ART SAGA zve k návštěvě všechny milovníky moderního umění

Návštěva nové galerie ART SAGA patří k jedinečným zážitkům všech návštěvníků Prahy a jejích krás. Najdete zde designové doplňky, sochy, originální dekorace a další umělecká díla jeruzalémského rodáka Davida Gersteina.


Kdo je David Gerstein?

Jedná se o světoznámého izraelského návrháře, sochaře, malíře a kreslíře, který je zakladatelem zcela nového moderního směru ve světovém umění. Jeho díla, vytvořena jako vícevrstvé výřezy v pestrých zářivých barvách, rozšiřují hranice dvojrozměrných obrazů do trojrozměrných soch. S tvorbou Davida Gersteina se můžete setkat kromě mnoha veřejných expozic po celém světě i v galerii ART SAGA v Praze ve Vinohradské ulici, kde najdete nejen originální sochy, ale také moderní dekorace na zeď i do bytu, designové doplňky či brože. Můžete si zde vybrat z pestré nabídky dárků k různým příležitostem a významným událostem.

Gersteinovy sochy i nástěnné dekorace upoutají svým humorem, energií a radostí zachycených okamžiků každodenního života a jejich atmosféra zaručeně vtáhne každého návštěvníka galerie. Nepřehlédnutelná je autorova záliba v cyklistice, která se často promítá do jeho tvorby. Není tedy ani překvapením, že jedním ze slavných sběratelů Gersteinova unikátního umění je i profesionální cyklista Lance Armstrong. 

Návštěva galerie ART SAGA je nezapomenutelným zážitkem

ART SAGA je jednou z 21 galerií na světě a jedinou ve východní Evropě, která vystavuje a prodává díla Davida Gersteina. V galerii se můžete těšit na:

  • Moderní sochy: Na pestrobarevných 3D „obrazech“ je na první pohled patrný autorův smysl pro humor, který dostane nejen milovníky moderního umění.
  • Designové doplňky do bytu: Nezaměnitelný styl originálních designových doplňků od Davida Gersteina se stane nepřehlédnutelným prvkem a jedinečnou ozdobou každé domácnosti.
  • Moderní dekorace na zeď a do bytu: Pestré nástěnné dekorace do bytu nadchnou svým uměním oživit celou místnost hravostí, lehkostí a již zmíněným humorem promítajícím se do každého kousku.
  • Tipy na dárky: Hledáte-li netradiční dárek pro své blízké, rozhodně navštivte galerii ART SAGA, kde spoustu tipů na dárky najdete na každém kroku.  

Více informací o galerii ART SAGA a světoznámém umělci Davidu Gersteinovi naleznete na webových stránkách artsaga.cz.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://artsaga.cz

Vydáno 11.06.2013
1350 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Pořiďte si kousek umění i k sobě domů. Prodejní galerie Art Saga Praha nabízí to nejlepší z tvorby Davida Gersteina

Pořiďte si kousek umění i k sobě domů. Prodejní galerie Art Saga Praha nabízí to nejlepší z tvorby Davida Gersteina
Láska k životu, energie a světlé pozitivní barvy, to a mnohem víc můžeme najít v díle návrháře a umělce Davida Gersteina. Že vám jeho jméno nic neříká? Nová prodejní galerie Art Saga, kterou najdete na Vinohradské ulici v Praze, vám rozšíří obzory. V příjemných prostorách galerie se nejen můžete ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Vltavská sága s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Vltavská sága s.r.o.
www.edb.cz
LINKY NA WEB

LINKY NA WEB

DAVID GERSTEIN
Adresa

Adresa

Vinohradská 1596/29
Praha 2 120 00

artsaga1@gmail.com
+420 776 818 453


Najdete nás také zde:

ARES
captcha