Společnost WorksPro s.r.o. představuje své projekty na poli českého internetu

Dovolte nám, abychom Vám představili naši společnost WorksPro s.r.o., působící na trhu IT služeb již od roku 2007. Takřka šest let pracujeme na tom, aby služby, které Vám poskytujeme, byly nejlepší. Vše začalo službou pro lékaře, kteří na poli českého internetu neměli příliš mnoho šancí získat službu, která by byla cenově dostupná a zároveň nabízela dostatečné uživatelské pohodlí spojené s poskytováním kvalitních služeb veřejnosti


Portál Národní Zdravotní Registr společnosti WorksPro s.r.o. tak poskytl kvalitní zázemí pro lékaře. Následně vznikl portál Katalog Účetních, který slouží k prezentaci a zveřejňování informací o účetních. Tím, že jsme vytvořili poptávkový formulář, kontaktní linku pro veřejnost hledající účetní, stali jsme se i v tomto oboru silným hráčem, který se stále zdokonaluje. Portály Katalog Právníků, Katalog Autoservisů, Katalog Stomatologů, Katalog Autoservisů, Škol a Stavebnictví. Své služby poskytujeme několika tisícům partnerům. Výhody těchto portálů resp. přítomnosti v nich jsou nesporné - naši partneři se svými profily jsou zobrazováni na vyhledávání různých klíčových slov na prvních místech, vysoká návštěvnost samotného portálu zdokonaluje povědomí o našich partnerech, zároveň zanecháváme Vaší firmě pozitivní digitální stopu v rámci internetu. Každý portál společnosti WorksPro pak disponuje speciálními funkcemi od online objednávací systém, sdílení dokumentů, možnost navazování spolupráce - outsourcing při vysokém vytížení a další funkce, o kterých se dozvíte na samotných portálech.

Portály jsme s příchodem jara oblékli do nových kabátů v rámci zkvalitňování našich služeb. Jelikož vývoj vyžaduje komplexní přístup, vytvořili jsme kompletní nové jádro, na kterém vše běží. Výkonnější, přehlednější, efektivnější a hlavně uživatelsky i administrátorsky přívětivější. O tom se samozřejmě můžete lehce přesvědčit na každém portálu, který provozuje společnost Workspro s.r.o.. Zároveň pracujeme na nejlepší možné optimalizaci, aby tyto portály byly schopny co nejefektněji odbavovat více než lineárně rostoucí počet návštěvníků.

Volný čas má dnes povahu cenného kovu, abychom jej svým klientům dopřávali v té co možná nejvyšší míře, připravili jsme další služby, které zapadají navzájem do sebe jako puzzle. Touto službou je Napiš(em) Text. Využijete této služby, naplníme Váš web kvalitním obsahem, který bude optimalizovaný pro vyhledávače na Vámi stanovená klíčová slova. Takto naplněný web nebo profil se bude zobrazovat velmi rychle na předních příčkách a zůstane zde na stabilní pozici. Dále Vám nabízíme možnost nechat si vytvořit PR článek, průvodní texty, popisy a další texty.

Pokud své webové stránky nemáte, rádi Vám je vytvoříme nebo propůjčíme. Naše weby stojí na kvalitních a unikátních URL adresách, jsou poháněny moderním redakčním systémem, který umožňuje klientům správu takového prostoru a v neposlední řadě jsou také naplněny kvalitní obsahem. Takový web je rychle indexován a kvalitně prezentuje Vaši snahu a píli.

Každá firma by měla míti své logo, neboť, ne každý si pamatuje název, ale podvědomě si velké procento lidí zapamatuje hezké logo. Takové logo pak dává jistotu jedinci, který se již s ním setkal, že pro něho takové společnost není velkou neznámou, ale že už něco takového viděl.

Výše uvedené služby WorksPro s.r.o. se snaží naplnit myšlenku, že je lepší, když to nejlepší získáte od jednoho subjektu. Vzhledem k tomu, že naše služby jsou velmi široké, lehce najdeme řešení i pro ty nejnáročnější klienty, zároveň naše služby skýtají možnost pro menší firmy. Operativní tým mladých lidí dokáže plnit Vaše představy do posledního detailu a ve velmi krátkém čase. Většinu našich služeb můžete získat do 48 hodin se vším všudy. Jakákoliv zvláštní přání rádi vyplníme. WorksPro s.r.o. v tomto a následujícím roce připravuje hned několik projektů, které přinesou na pole českého internetu službu, která pro svoji podobou, funkčnost a jedinečnost nebude mít konkurenci. Více informací naleznete na jednotlivých portálech.

Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.workspro.cz

Vydáno 12.06.2013
261 Zhlédnutí
FIREMNÍ ČLÁNKY

Katalog Autoservisů - portál, který Vám pomůže na cestách

Katalog Autoservisů - portál, který Vám pomůže na cestách
Jako lidská bytost, která se většinou snaží cítit, někdy pociťujeme slabost, unavenost, nemoc. Existuje nepřeberná spousta řešení, která můžeme v takovém případě aplikovat. Horší je to s naším automobilem, bolí-li jej něco, tak je jasné, že si asi nepostěžuje ve všech případech. To pak takové ...
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA SEO-SITE:COM s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
SEO-SITE:COM s.r.o.
www.obchodniagentura.cz
Adresa

Adresa

Basilejské náměstí 10
Praha 3 130 00

hanzal@obchodniagentura.cz
+420 220 515 743


Najdete nás také zde:

ARES
captcha