Lakování různých materiálů v dnešní době může probíhat i za pomocí kataforézy

Specialisté na kataforézu jsou ve firmě Kataforesis, která se nachází v Dašicích Pardubicích. Jde o povrchovou úpravu kovů a tento speciální typ lakování. Jejich další náplní práce je také lakování mokrou cestou nebo práškové lakování.

Lakování různých materiálů za pomocí kataforézy

Mistři ve svém oboru, kteří vědí jak na to

Tento speciální postup je vytvořen tak, že se barva dostane i do méně přístupných míst. Ptáte se, jak to celé probíhá? Vysvětlíme si tedy běžný postup. Určený výrobek, který si přejete nalakovat se ponoří do lázně s lakem. To není nic tak zvláštního, ale právě tento výrobek je připojen jako katoda. Celý proces je plně automatizovaný. Abychom docílili žádoucího efektu, musíme v tomto ponořeném roztoku mít i opačně nabité částice.

Skupina Grupo Kataforesis


Kladně nabité částice roztoku se pohybují

Díky tomu vzniká protikorozní vrstva o stejné tloušťce na všech lakovaných stranách. Nalakovat se tímto způsobem dají i méně přístupná místa. Použití materiálů daných výrobků, které chcete takto ošetřit je opravdu široké. Může to být cokoliv z oceli, kované ocelové díly, výrobky ze zinku nebo ty pozinkované, měděné, samotná mosaz nebo také hliníkové součásti.

Proces kataforetického lakování (EKT, KTB, KTCZ)


Vysokou kvalitu vždy zaručujeme

Jako firma spolupracujeme i s renomovanými evropskými laboratořemi. Nutný je vždy celkový postup, aby dílo dobře dopadlo a bylo plnohodnotné. Žádné části se nesmějí opomenout nebo vynechat. Provádí se před odmaštění, odmaštění, oplach, tříkationový Fosfát, pak další oplachy, lakování a sušení a další procesy.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.grupokataforesis.com

Vydáno 23.05.2017
108 Zhlédnutí
Topováno 23.11.2017
FIREMNÍ ČLÁNKY

Povrchová úprava kovů - aplikace kataforézního lakování

Povrchová úprava kovů - aplikace kataforézního lakování
Metoda kataforézního lakování je v průmyslových odvětvích stále oblíbenější. Jde totiž o velmi kvalitní, precizní a cenově dostupnou metodu povrchové úpravy kovů, díky které je dosaženo skvělého základu pro další úpravy. Odborníkem na povrchové úpravy kovů touto metodou je skupina Grupo Kataforesis.

Kataforéza

Kataforéza
Úprava kovů lakováním je velmi všestrannou povrchovou úpravou, při které lze použít celou škálu aplikací, jako je například kataforéza, lakování mokrou cestou nebo práškové lakování. Díky tomu je možné lakování kovů uplatnit skutečně v mnoha oblastech našeho každodenního života.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA KATAFORESIS CZ, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
KATAFORESIS CZ, s.r.o.
www.grupokataforesis.com
Adresa

Adresa

Jungmannova 448
Dašice 533 03

kataforesis@kataforesis.cz
+420 466 797 855


Najdete nás také zde:

ARES
captcha