Hledáte vhodnou přípravu k maturitě nebo k přijímačkám? Všechny dostupné informace a spoustu znalostí si zajistíte pod jednou střechou v Opavě

Škola a učení. Každý to bere po svém. I děti k tomu mají svůj individuální přístup. Proto se také často jako rodiče obáváme toho nejhoršího a tím je fakt, že se ve škole určitě nic nenaučily. Co potom v životě, když se nedostanou ani na pořádnou střední školu?

VIA FUTURA  - příprava k maturitě i k přijímačkám

Všechny vědomosti pod jednou střechou

Zajistěte svým dětem dodatečné vzdělání nebo jednoduchou přípravu na přijímačky. V rámci vědomostí si nikdy nemůžete být jistí, proto jsme zde právě my s našimi odbornými znalostmi, které velice rádi a ochotně poskytneme vašim dětem. Rozšíří si obzory a podíváme se i na dostupná témata, která se běžně u přijímacích zkoušek vyskytují.

Vzdělávací centrum a jazyková škola


Vyučujeme český jazyk i ostatní

Samozřejmostí jsou také vědomosti na vyšší úrovni. Potřebujete si zopakovat celou střední školu, abyste se dostali na vysokou? Zprostředkujeme přípravu k přijímacím zkouškám i na vysoké školy. Doplňujeme cizí jazyky. Angličtina, němčina, francouzština, španělština a ruština není žádný problém. Rychlé proškolení a vzdělání mladých dospělých v matematice, češtině, fyzice nebo chemii.

Přípravný kurz ke státním přijímacím zkouškám, obor matematika a český jazyk


Individuální výuku žáků ZŠ, SŠ, studentů VŠ

Individuální doučování žáků ZŠ, SŠ, studentů VŠ - matematika, chemie, fyzika, deskriptivní geometrie, čeština, cizí jazyky:
- příprava k maturitní zkoušce,
- příprava k přijímacím zkouškám na SŠ VŠ.


Přípravné kurzy ekonomiky pro každého

Pro každého u nás máme speciální program. Ekonomické kurzy nebo také kurzy pro účetní. U některých dětí je potřebné delší doučování, které vám nastavíme podle potřeby žáka. Individuální je i výuka dalších různých předmětů.


Více informací naleznete na našich stránkách  http://www.viafutura.cz

Vydáno 22.05.2017
134 Zhlédnutí
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA VIA FUTURA - Vzdělávací centrum a jazyková škola Opava
WEBOVÁ STRÁNKA
VIA FUTURA - Vzdělávací centrum a jazyková škola Opava
www.viafutura.cz
Adresa

Adresa

Komárovská 2662/2
Opava 746 01

info@viafutura.cz
+420 602 780 912


Najdete nás také zde:

FacebookARES
captcha