KonekTel, a.s.Profesionální radiostanice pro každého zprostředkovává firma Konektel a.s.

Tato společnost se však nezaměřuje jenom na samotný prodej svých výrobků, ale snaží se pro své zákazníky vždy najít ucelené řešení. Zúčastnila se i Veletrhu Pyros v Brně 2017.

Profesionální radiostanice, KonekTel, a.s.

Snažíme se vybrat vhodné řešení pro každého

Každý klient je pro nás individuální a tak se snažíme splnit jeho sny a představy. Najít optimální produkt, který je pro něj nejvíce vhodný. Důležitá je v tomto bodu analýza a celková komunikace, která zahrnuje i konzultaci vašich požadavků. Vybíráme nejvhodnější řešení a realizujeme kompletní dodávku. Dohlížíme na rozvoj a dbáme na dlouhodobou spolupráci.

Řešení náročných komunikací


Malá ale vysoce odolná radiostanice a její běžné použití

Radiostanice je v podstatě malá vysílačka, kterou přijímáte zvuk z jiného zařízení a po zmáčknutí tlačítka mluvíte a slyší vás na druhé straně. Po skončení hovoru je vždy nezbytné, abyste ukončili hovor a počkali na odezvu druhé strany. Velice populární kdysi bylo slovo konec, kterým končila radiová komunikace. Existují typy pro profesionály ale také druhy na běžné použití.

Profesionální radiostanice


Moderní zařízení, které lze provozovat jako mobilní a základnovou stanici

Radiostanici o výkonu 100W lze používat na dálkovou komunikaci. Má různé provozní režimy. Její výhodou je prostorově úsporné kompaktní provedení. Zaručuje se spolehlivý provoz a také zřetelná komunikace. Široké množství kanálů, funkce automatického ladění a mnoho dalších výhod. V oblasti profesionálního přístupu se obraťte na kompletní sortiment, který můžeme poskytnout.Více informací naleznete na našich stránkách  https://www.konektel.cz

FIREMNÍ ČLÁNKY


Solidní radiostanice se vzájemně neruší. Zvolte KonekTel

Solidní radiostanice se vzájemně neruší. Zvolte KonekTel

Radiokomunikace poskytuje bezproblémovou bezdrátovou komunikaci všude tam, kde to potřebujete. Stačí pouze spolehlivě a efektivně pokrýt danou oblast. Odborníci na radiostanice musí přesně vědět, jaké jsou na místě již využívané rádiové systémy, aby se navzájem s těmi nově zavedenými nerušily. Digitální mikrovlnný spoj je proto nutné nejprve analyzovat, aby vše mohlo fungovat na sto procent.

Vydáno 24.05.2016Vydáno 22.05.2017
110 Zhlédnutí
Topováno 09.02.2019