KORADO, a.s.Radikální změna přinese nový design i úspory

Přestože trh nabízí mnoho řešení otopných systémů, deskové radiátory zůstávají i nadále oblíbenou klasikou a společnost KORADO nabízí kvalitní otopná tělesa v mnoha barevných variacích. Designové úpravy dovolují instalovat radiátor jak do moderních tak i klasických interiérů.

Výměna článkového radiátoru za deskový, Korado, a.s.

Deskový radiátor pro tradiční vytápění

Radiátor je řešením do tradičněji řešených interiérů a pro ty, kteří upřednostňují tzv. sálavé topení. Nevzhledný článkový však již dávno nahradil deskový. Dokáže poskytnout vysoký výkon, na rozdíl od svého předchůdce však zabere méně místa, dotváří styl bydlení a také se snáze udržuje. Jediné, co se nezměnilo, je preference jeho barevnosti zákazníky, zde pořád vede tradiční bílá.

RADIK® – Desková otopná tělesa


Deskový radiátor vhodný pro snadnou rekonstrukci

V případě rekonstrukce je výhodné použít typ RADIK KLASIK – R, který je ideální náhradou za starý litinový nebo ocelový článkový radiátor s roztečí trubek 500 mm. Sami si můžete najít náhradu článkových litinových a ocelových radiátorů za desková otopná tělesa RADIK KLASIK – R. Stačí si pouze určit materiál, ze kterého je stávající radiátor vyrobený, změřit jeho výšku, ověřit, zda jeho rozteč je 50 cm, změřit hloubku radiátoru a spočítat počet článků (žeber). Pak už stačí hodnotu nalézt v tabulce a přiřadit k tomu nejvíce vyhovující délku nového radiátoru. Navíc nový radiátor si pořídíte s nadstandartní zárukou 10 let na těsnost radiátoru.

Zkušená firma zvládne nahrazení čtyř radiátorů zhruba za 5 hodin a investice do nového účinnějšího topení je navíc velmi nízká. Razantně se zkrátí i doba návratnosti finančních prostředků. Nové moderní radiátory lze bez problému kombinovat se všemi zdroji tepla, včetně tepelných čerpadel a plynových kondenzačních kotlů. Lze tedy říci, že se hodí do každé budovy a že řešení energetických úspor prostřednictvím výměny radiátorů je velmi jednoduché.

RADIK KLASIK - R: deskové otopné těleso pro rekonstrukce


Originální otopné těleso jako zajímavý designový prvek

Ačkoli základní rolí topení je vyhřát interiér, čím dál více se na něj pohlíží i jako na prvek, jenž významně ovlivní celkové vzezření bytu. Pokud byste rádi uvítali změnu ve vzhledu vašeho topení, stačí si zvolit variantu dodatečně připojitelné čelní desky pro otopná tělesa RADIK. Na výběr máte hned z několika možností. Buď si zvolíte úplně hladkou čelní desku označenou PLAN SET, nebo naopak desku s jemnými prolisy (ozn. LINE SET). Zvolit si můžete desku v základní bílé barvě nebo dle vzorníku odstínů RAL. Vaší fantazii se meze nekladou! Navíc možností potisku přední desky získáte jedinečné a originální otopné těleso. V programu DESIGNER na stránkách společnosti KORADO si vyberte z motivů nebo si zvolte variantu obrázku vlastního.

Upevnění desky na těleso je také velice jednoduché, pomocí háčků a magnetů a zvládne to prakticky každý.

Program DESIGNER umožní návrh vlastní čelní deskyVíce informací naleznete na našich stránkách  https://www.korado.cz


Vydáno 22.05.2017
62 Zhlédnutí